آربیتراژ گیری تحلیل کاربران مقایسه صرافی ها قیمت ارزها اخبار
لایت فارکس

آیا افزایش قیمت اتریوم، انتظار خریداران را برآورده کرد؟🤔

آیا افزایش قیمت اتریوم، انتظار خریداران را برآورده کرد؟

به گزارش زوم ارز، اتریوم در تلاش است تا قیمت خود را بالاتر از سطح ۲۵۵۰ دلار افزایش دهد، و اگرچه ممکن است به افزایش خود ادامه دهد، اما باید از افتی به زیر سطح پشتیبانی ۲۵۲۵ دلاری جلوگیری کند.

  • در حال حاضر، اتریوم در تلاش برای بازگشت به سطح بالای ۲۵۲۰ دلار است و قیمت آن در نزدیکی میانگین متحرک ساده ۱۰۰ ساعته معامله می‌شود.
  • در نمودار ساعتی ETH/USD با استفاده از داده‌های فید از Kraken، یک خط روند صعودی مشخص شده است که با پشتیبانی ۲۵۴۰ دلار در ارتباط است.
  • در صورتی که اتریوم موفق شود سطوح مقاومت ۲۶۰۰ و ۲۶۲۰ دلار را شکست دهد، می‌تواند به حرکت صعودی خود ادامه دهد.

Ethereum Price پشتیبانی می کند

قیمت اتریوم با موفقیت در بالای سطح ۲,۴۵۰ دلار پشتیبانی شده است و بهتر از بیت کوین عمل کرده است، با آغاز یک افزایش جدید در بالای منطقه مقاومت ۲,۵۰۰ دلاری.

حتی قبل از ظهور خرس‌ها، اتریوم حرکتی بالاتر از سطح مقاومت ۲,۵۵۰ دلاری و میانگین متحرک ساده ۱۰۰ ساعته داشت. قیمت حتی سطح ۲,۶۰۰ دلار را شکست و به نزدیکی ۲,۶۱۴ دلار رسید، سپس شروع به تصحیح سود کرد. در حال حاضر، یک حرکت جزئی به زیر سطح ۲۳.۶٪ فیبوناچی اصلاحی حرکت صعودی از ۲,۴۷۱ دلار به ۲,۶۱۴ دلار به وجود آمده است.

اتریوم همچنان در بالای سطح ۲,۵۲۰ دلار و میانگین متحرک ساده ۱۰۰ ساعته معامله می‌شود و یک خط روند صعودی مرتبط با پشتیبانی ۲,۵۴۰ دلار در نمودار ساعتی ETH/USD شکل می‌گیرد. قرار گرفتن قیمت نزدیک به ۵۰٪ سطح اصلاح فیبوناچی در حرکت صعودی از ۲,۴۷۱ دلار به ۲,۶۱۴ دلار است.

در جهت صعودی، قیمت با مقاومت در نزدیکی سطح ۲,۶۰۰ دلار مواجه است و مقاومت اصلی بعدی در حال حاضر نزدیک به ۲,۶۲۰ دلار است. یک حرکت واضح به بالای سطح ۲,۶۲۰ دلار ممکن است باعث آغاز یک افزایش مناسب شود. در صورت ادامه این حرکت، قیمت می‌تواند تا سطح ۲,۶۶۵ دلار افزایش یابد.

منبع: ETHUSD در TradingView.com
منبع: ETHUSD در TradingView.com

 

در حال حاضر، منطقه شکست اصلی در نزدیکی سطح ۲,۷۱۰ دلاری در حال شکل‌گیری است. اگر قیمت بتواند بالاتر از مقاومت ۲,۷۱۰ دلاری بسته شود، می‌تواند یک افزایش عمده دیگر را آغاز کند. مقاومت کلیدی بعدی نزدیک به ۲,۷۸۰ دلار است. هر سود بیشتر ممکن است قیمت را به سمت منطقه ۲,۸۸۰ دلاری سوق دهد.

کاهش تازه در ETH؟

اگر اتریوم نتواند مقاومت ۲,۶۲۰ دلاری را پاک کند، ممکن است باعث آغاز یک کاهش دیگر شود. در سمت نزولی، حمایت اولیه نزدیک به سطح ۲,۵۵۰ دلار و خط روند قرار دارد.

پشتیبانی کلیدی بعدی می‌تواند در منطقه ۲,۵۰۰ دلاری قرار گیرد. شکست نزولی زیر سطح حمایت ۲,۵۰۰ دلاری ممکن است باعث کاهش بیشتر قیمت شود. در این صورت، اتریوم می‌تواند پشتیبانی ۲,۴۵۰ دلاری را آزمایش کند. هر خسارت بیشتر ممکن است قیمت را به سطح ۲,۳۵۰ دلار برساند.

درباره شاخص‌های فنی:

  • شاخص MACD ساعتی: MACD برای زوج ارز ETH/USD در منطقه صعودی حرکت خود را از دست داده است.
  •  شاخص RSI ساعتی: RSI برای زوج ارز ETH/USD در حال حاضر بالاتر از سطح ۵۰ قرار دارد.

سطح پشتیبانی اصلی: ۲,۵۴۰ دلار

سطح مقاومت اصلی: ۲,۶۲۰ دلار


منبع: newsbtc.com

تیم خبری
تیم خبری
من حامد هستم و 5 سال در حوزه اخبار ارز های دیجیتال فعالیت دارم. روزانه اخبار اقتصادی و مالی و همچنین کریپتو را دنبال می کنم. فردی ماجراجو و پیگیر هستم.
Be the first to write a review

دیدگاهتان را بنویسید

آخرین مقالات منتشر شده