آربیتراژ گیری تحلیل کاربران مقایسه صرافی ها قیمت ارزها اخبار
لایت فارکس

در این هفتهENS، افزایش۹۶% داشت!😀

در این هفتهENS، افزایش۹۶% داشت!

به گزارش زوم ارز، ENS در سال ۲۰۲۴ تاکنون شتاب صعودی قابل توجهی را تجربه کرده است و بر اساس داده‌های CoinGecko، در طول هفته گذشته با ۹۶ درصد افزایش قیمت روبرو شده است.

این افزایش قیمت پس از زمستان طولانی‌مدت رمزارز و عدم قطعیت نظارتی در سال ۲۰۲۳ رخ داده است. در ماه ژوئن، ENS با حمام خونی صرافی‌های معتبر مواجه شده است و به پایین‌ترین سطح خود در پنج سال گذشته، یعنی ۶.۶۹ دلار، رسید. از ۱۱ نوامبر ۲۰۲۱، ENS از بالاترین قیمت خود، ۸۳.۴۰ دلار، کاهش یافت و به سمت چرخه نزولی پیش رفت. این بازار نزولی تا سال ۲۰۲۳ ادامه یافت.

در حال حاضر، ENS با قیمت ۲۴.۸ دلار در دسترس است، که نشان دهنده افزایش ۹۶ درصدی طی هفته گذشته است. با عرضه ۳۱ میلیون ENS در گردش، ارزش بازار این پروژه به ۷۶۱ میلیون دلار می‌رسد.

این نشان می‌دهد که ENS در مسیری مثبت قرار دارد و انعطاف‌پذیری آن در مورد چشم‌انداز ارزهای دیجیتالی در حال تکامل تأکید می‌شود.

برای افرادی که با آن آشنایی ندارند، ENS سیستم نام‌گذاری غیرمتمرکزی در بلاکچین اتریوم است که به کاربران امکان می‌دهد نام‌های قابل خواندن برای انسان مانند “bob.eth” را بدست آورند و آنها را به شناسه‌هایی مانند آدرس‌ها، هش‌های محتوا و فراداده مرتبط با اتریوم متصل کنند. برخلاف DNS سنتی، دامنه‌های ENS توسط قراردادهای هوشمند و یک DAO کنترل می‌شوند، که نشان از انحراف از قدرت متمرکز است.

یکی از بنیانگذاران اتریوم، ویتالیک بوترین، بر اهمیت بلاکچین‌های لایه ۲ که دامنه‌های ENS را در خود جای داده‌اند، تأکید کرده است.

بوترین برای فعال کردن زیردامنه‌های ENS برای ثبت، به‌روزرسانی و قابل خواندن مستقیماً در راه‌حل‌های لایه ۲، از حل‌کننده‌های CCIP غیرمتمرکز و مبتنی بر Merkle حمایت می‌کند. این تغییر در راستای افزایش کبهبود قابلیت استفاده و مقیاس‌پذیری ENS است و می‌تواند به استفاده گسترده‌تر و ارزان‌تر از دامنه‌های ENS منجر شود.


منبع: crypto.news

 

تیم خبری
تیم خبری
من مریم هستم. مترجمی زبان انگلیسی خواندم. حدود 1 سال است به صورت تخصصی اخبار ارز های دیجیتال را ترجمه می کنم. دنبال کردن اخبار در حوزه رمز ارز های برام بسیار جذاب و هیجان انگیز است.

دیدگاهتان را بنویسید

آخرین مقالات منتشر شده