آربیتراژ گیری تحلیل کاربران مقایسه صرافی ها قیمت ارزها اخبار
لایت فارکس

با توجه به گفته بنجامین کاون، آیا احتمال سقوط اتریوم به زیر ۱۰۰۰ دلار وجود دارد؟😦

با توجه به گفته بنجامین کاون، آیا احتمال سقوط اتریوم به زیر ۱۰۰۰ دلار وجود دارد؟😦

با توجه به گفته بنجامین کاون، آیا احتمال سقوط اتریوم به زیر ۱۰۰۰ دلار وجود دارد؟

به گزارش زوم ارز، بنجامین کوون، یک تحلیلگر رمزنگاری، پیش‌بینی می‌کند که قیمت اتریوم  به شدت به زیر سطح ۱,۰۰۰ دلار اصلاح خواهد شد.

در یک جلسه استراتژی جدید، کوون به ۷۹۰,۰۰۰ مشترک یوتیوب خود می‌گوید که بر اساس تجربه‌های تاریخی، ETH قبل از ورود به این چرخه، دو بار حداقل “یکپارچگی” چرخه اصلی خود را تجربه می‌کند. او به آزمایش‌های قبلی در سال‌های ۲۰۱۵، ۲۰۱۶ و ۲۰۲۰ اشاره می‌کند و می‌گوید که پایین‌ترین سطح دیگر در سال ۲۰۲۲ هنوز مورد تجربه مجدد قرار نگرفته است.

بنامین کوون پیش‌بینی می‌کند که اتریوم ابتدا در جفت تجاری خود با بیت‌کوین به طوری که ETH/USD از همین الگو پیروی کند، احتمالاً در امسال اصلاح خواهد شد.

او می‌گوید: “پیشنهاد می‌دهم که در چند ماه آینده، ETH/BTC اصلاح خواهد شد. پس از اینکه ETH/BTC شکست خورد، ETH/USD نیز اصلاح خواهد شد.

یکی از نکاتی که ممکن است درباره ETH/USD متوجه شوید، این است که تمایلی به پایین آوردن قیمت آن ندارد و هرگز یکپارچگی پایین را تجربه نمی‌کند. به تمام نمونه‌های قبلی نگاه کنید.

بنابراین، در برخی موارد، فکر می‌کنم اتریوم یکپارچگی پایین را تجربه می‌کند و به زیر ۱,۰۰۰ دلار برمی‌گردد. اما تاریخ نیز نشان می‌دهد که تا زمانی که ETH/BTC شکست نخورد، این تجربه را نخواهد کرد. و تاریخ همچنین نشان می‌دهد که احتمالاً در ژانویه ETH/BTC شکست نخواهد خورد زیرا معمولاً ژانویه ماه خوبی برای اتریوم است.

با توجه به این گفته ها که در حال حاضر در حال پخش شدن هستند، ممکن است کمی طول بکشد تا این گفته ها به واقعیت پیاده شوند، با توجه به ETF و کاهش روایت ها، ممکن است مدتی طول بکشد تا این روایت ها اجرا شوند.”

منبع: Benjamin Cowen/YouTube
منبع: Benjamin Cowen/YouTube

در زمان نگارش این مقاله، اتریوم با قیمت ۲۲۶۸ دلار معامله می‌شود.


منبع: dailyhodl.com

تیم خبری
تیم خبری
من زهرا هستم. کارشناسی کامپیوتر خوندم. من حدود 4 سال است که با مارکت ارز های دیجیتال آشنا شدم. و ترجیح دادم به دنبال کردن اخبار کریپتو. همچنین عاشق نقاشی و هنر هستم
Be the first to write a review

دیدگاهتان را بنویسید

آخرین مقالات منتشر شده