آربیتراژ گیری تحلیل کاربران مقایسه صرافی ها قیمت ارزها اخبار
لایت فارکس

توسعه دهندگان Ethereum L2 با Airdrop بعد از قفل کردن ۱.۳ میلیارد دلار، وسوسه شدند!👀

توسعه دهندگان Ethereum L2 با Airdrop بعد از قفل کردن ۱.۳ میلیارد دلار، وسوسه شدند!

به گزارش زوم ارز، راه‌اندازی شبکه مقیاس‌پذیر لایه ۲ اتریوم با نام Blast بدون هیچ‌گونه اختلاف و نقشه‌ریزی مورد استقبال قرار گرفت. با این حال، کاربران با بیش از ۱.۳ میلیارد دلار سرمایه‌گذاری، به پروژه انرژی دادند به دنبال بازده و پاداش‌های Airdrop. حالا شبکه آزمایشی Blast راه‌اندازی شده است و تلاش می‌کند تا توسعه‌دهندگان برنامه را با وعده‌ای مشابه توکن‌های Airdrop به اکوسیستم خود جذب کند.

در یک اعلامیه در روز سه‌شنبه، Blast اعلام کرد که شبکه آزمایشی آن به‌طور رسمی فعال شده است و این پروژه در تلاش است تا توسعه‌دهندگان را به مسابقه “Big Bang” دعوت کند تا به ساخت برنامه‌های خود بپردازند.

Blast در توییتر خود نوشت:

“برنامه‌نویسانی که برنامه‌های خود را به مسابقه Blast Big Bang ارسال می‌کنند، اولین فرصت برای کسب جوایز رمزارزی در آینده‌ای نزدیک را دریافت خواهند کرد. برنامه‌های برنده در اواخر فوریه به شبکه اصلی “پروموت” خواهند رفت.”

تیشون “پکمن” روکر، بنیانگذار Blast، به همراه نمایندگانی از سرمایه‌گذاران پارادایم و استاندارد کریپتو و دیگران، به عنوان داوران مسابقه حضور خواهند داشت. همچنین، اعضای تیم Blast از جمله پکمن نیز در طول این مسیر، توسعه‌دهندگان را راهنمایی خواهند کرد و از آنان حمایت خواهند کرد.

شبکه آزمایشی Blast به‌طور رسمی فعال است و با این مسابقه Blast Big Bang به طور رسمی آغاز می‌شود.

برنامه‌های DApps می‌توانند در رقابت برای جذب ۱۰۰ هزار کاربر و سرمایه‌گذاران برجسته و کسب Airdrop Blast شرکت کنند. پکمن همچنین به‌عنوان بنیانگذار Blur، یک بازار NFT پیشرو، عمل کرده است و به نظر می‌رسد راه‌اندازی Blast تقریباً همان استراتژی را دنبال می‌کند که باعث پیشرفت شبکه‌های لایه ۲ اتریوم شده است.


منبع: decrypt.co

 

تیم خبری
تیم خبری
من محمد هستم. و حدود 3 سال است که در حوزه اخبار ارز های دیجیتال فعالیت دارم، بنده مترجمی خوندم. و ترجیح میدم تایم زیادی از روز را به مطالعه مقالات و اخبار ارز های دیجیتال بپردازم.

دیدگاهتان را بنویسید

آخرین مقالات منتشر شده