آربیتراژ گیری تحلیل کاربران مقایسه صرافی ها قیمت ارزها اخبار
لایت فارکس

بنیاد اتریوم مشخصات لایه اجرایی اتریوم (EELS) را معرفی کرد

بنیاد اتریوم مشخصات لایه اجرایی اتریوم (EELS) را معرفی کرد

بنیاد اتریوم مشخصات لایه اجرایی اتریوم (EELS) را معرفی کرد

به گزارش زوم ارز،

بنیاد اتریوم مشخصات لایه اجرایی اتریوم (EELS) را معرفی کرد

بنیاد اتریوم مشخصات لایه اجرایی اتریوم را به طور عمومی معرفی کرده است (که به عنوان EELS شناخته می شود). EELS یک پیاده سازی مرجع پایتون از اجزای اصلی کلاینت اجرای اتریوم است که بر خوانایی و وضوح تمرکز دارد. به عنوان جانشین معنوی کاغذ زرد، برنامه نویس پسندتر و به روزتر با شاخه های پس از ادغام در نظر گرفته شده است.

EELS یک عکس فوری کامل از پروتکل در هر فورک ارائه می دهد – از جمله پروتکل هایی که به زودی ارائه می شوند – که ردیابی آن را بسیار آسان تر از EIP (که فقط تغییرات را توصیه می کند) و مشتریان تولید (معمولاً چندین شاخه را در یک مسیر کد ترکیب می کنند) می کند.

بنیاد اتریوم می‌خواهد EELS راه پیش‌فرض برای تعیین Core EIP باشد، اولین جایی که نویسندگان EIP به نمونه اولیه پیشنهاد خود می‌روند و بهترین مرجع ممکن برای اتریوم چگونه کار می کند.

برای همه شما نویسندگان Core EIP (هر ده نفر از شما)، می‌توانید با استفاده از تست‌های execution-spec-test تست‌های EELS را بنویسید/پر کنید. دیگر نیازی به نمونه سازی با مشتریان تولید نیست.

EELS برای ارائه یک عکس فوری کامل از اتریوم در هر فورک طراحی شده است. دیگر سعی نکنید که کاغذ زرد را بخوانید و EIP را در بالای آن اعمال کنید. این کار را برای برنامه‌نویسان اصلی آسان‌تر می‌کند.

امروزه، EELS به عنوان یک مخزن سنتی پایتون و به عنوان مستندات ارائه شده قابل مصرف است. اطراف لبه‌ها هنوز کمی ناهموار است و حاشیه‌نویسی یا توضیحات انگلیسی را برای کارهایی که قطعات مختلف انجام می‌دهند ارائه نمی‌کند، اما به مرور زمان می‌آیند.


منبع: اخبار. coincu.com

تیم خبری
تیم خبری
من shlhk هستم. عاشق ترید ارز های دیجیتال. البته ترید از طریق اخبار. من با دنبال کردن اخبار رمز ارز ها، با پروژه های خوب و مناسب آشنا می شوم و در زمان مناسب توکن آن پروژه را خریداری می کنم.

با معامله در این صرافی ها می توانید تجربه خرید و فروش خوبی را تجربه کنید.

0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
0 نظرات خود را ثبت نمایید
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها

معرفی صرافی های برتر خارجی