آربیتراژ گیری تحلیل کاربران مقایسه صرافی ها قیمت ارزها اخبار
لایت فارکس

منطقه کلیدی، اتریوم را در برابر خود قرار می‌دهد که می‌تواند باعث ایجاد ۳۰% نوسان قیمت شود!😲

منطقه کلیدی، اتریوم را در برابر خود قرار می‌دهد که می‌تواند باعث ایجاد ۳۰% نوسان قیمت شود!😲

منطقه کلیدی، اتریوم را در برابر خود قرار می‌دهد که می‌تواند باعث ایجاد ۳۰% نوسان قیمت شود!

به گزارش زوم ارز، اتریوم اخیراً یک رالی امدادی داشته است، اما همچنان با یک مانع فنی قابل توجه مواجه است. بسته به دامیننس خریداران یا فروشنده ها، ممکن است شاهد نوسان قیمت ۳۰ درصدی باشیم. برای رسیدن به روند صعودی در سال ۲۰۲۴، اتریوم باید به بالای ۲۵۰۰ دلار و میانگین ۱۰۰ روزه برسد.

اتریوم هفته گذشته یک راهپیمایی امدادی برگزار کرد، اما هنوز زیر تأثیر یک مانع فنی مهم قرار دارد که می‌تواند حرکت بعدی آن را تعیین کند. به عنوان توکن شماره ۲ در بازار ارزهای دیجیتال، اتریوم با چشم‌انداز نوسانات قیمت ۳۰ درصدی مواجه است که بستگی به دامیننس خریداران یا فروشنده ها دارد.

بعد از کاهش قابل توجهی در ماه گذشته و رسیدن به نزدیک‌ترین سطح پشتیبانی ۲۲۰۰ دلار، ETH تلاش کرد تا بازگشت کند. با بازگرفتن میانگین متحرک ۵۰ روزه، این سطح مقاومتی را به پشتیبانی تبدیل کرد.

با این حال، شتاب صعودی اتریوم کمی پایین‌تر از ۲۵۰۰ دلار متوقف شد، که باعث محدود شدن اتریوم در بخش پایین‌تر از محدوده معاملاتی خود نسبت به بخش بهتر سال گذشته شد. یک شکست قاطع ممکن است باعث ایجاد صعود ۳۰٪ به سمت قله‌های بالاتر شود.

نمودار قیمت اتریوم
نمودار قیمت اتریوم

ETH ریباند شد اما زیر سقف ۲۵۰۰ دلار محدود شد

اتریوم در حال حاضر ناتوان است در حفظ میانگین ۵۰ روزه خود و در مقابل الگوهای نمودار گوه‌ای نزولی اخیر آسیب‌پذیر است. این باعث می‌شود که نشانه به سمت پایین‌های نوسان گسترده ماهانه سقوط کند.

تحلیلگران در حال حاضر می‌گویند که به نظر می‌رسد اتریوم پس از افت سال گذشته به نقطه کمینه خود رسیده است. اما عدم قطعیت هنوز در حال ادامه است و نمی‌توان تأیید کرد که تسویه سربار عرضه منجر به فشار بادوام بالای ۲۵۰۰ دلار و میانگین ۱۰۰ روزه فقط بالاتر از حدود ۲۷۴۰ دلار می‌شود.

در قیمت‌های فعلی که زیر ۲۳۰۰ دلار قرار دارد، نشانه‌های مثبتی مانند افزایش استفاده از شبکه هنوز تأثیر قابل توجهی بر روی سرمایه‌گذاران نداشته است و در عوض، رو به رو با دردسرهای بیشتری قرار دارد. اقدام قیمت همچنان بلاتکلیف است و حجم معاملات از زمان جهش هفته گذشته در حال کاهش است. هر دوی این موارد پیش نیازهای لازم برای تأیید روند معکوس قابل قبول هستند.

به هر حال، گاوها می‌توانند با بازپس‌گیری اوج‌های ژانویه و شروع حمله به مقاومت ۳۰۰۰ دلاری، به سرعت هرگونه تهدیدی را که در حال انجام است، خنثی کنند. به نظر می‌رسد این پیش‌نیاز قبل از تحقق پیش‌بینی‌های صعودی برای اتریوم در سال ۲۰۲۴ به چیزی معتبر تبدیل شود.


منبع: thenewscrypto.com

تیم خبری
تیم خبری
من حامد هستم و 5 سال در حوزه اخبار ارز های دیجیتال فعالیت دارم. روزانه اخبار اقتصادی و مالی و همچنین کریپتو را دنبال می کنم. فردی ماجراجو و پیگیر هستم.

دیدگاهتان را بنویسید

آخرین مقالات منتشر شده