آربیتراژ گیری تحلیل کاربران مقایسه صرافی ها قیمت ارزها اخبار
لایت فارکس

هدف گذاری سطح ۲۰۰۰ دلاری اتریوم (ETH)، پس از شکستن مقاومت ۲۰۰ روزه🤖

هدف گذاری سطح ۲۰۰۰ دلاری اتریوم (ETH)، پس از شکستن مقاومت ۲۰۰ روزه🤖

هدف گذاری سطح ۲۰۰۰ دلاری اتریوم (ETH)، پس از شکستن مقاومت ۲۰۰ روزه🤖

به گزارش زوم ارز، قیمت اتریوم (ETH) در روز گذشته از الگوی نزولی خارج شده و از خط مقاومت ۲۰۰ روزه عبور کرده است.

تحلیل تکنیکی در بازه زمانی روزانه نشان می‌دهد که قیمت اتریوم از زمان دستیابی به بالاترین مقدار سالیانه به ارزش ۲,۱۴۱ دلار در ماه آوریل، در زیر خط مقاومت نزولی قرار گرفته بود.

این افت به کاهش قیمت به مقدار ۱۵۲۰ دلار پیش از شروع حرکت صعودی انجامید که همچنان ادامه دارد.

در تاریخ ۵ نوامبر، قیمت اتریوم نهایتاً از زیر خط مقاومت نزولی با دوره ۲۰۳ روزی خارج شد و در همان روز به بالاترین مقدار سالانه به ارزش ۱۹۱۶ دلار دست یافت.

اتریوم (ETH) پس از شکستن مقاومت 200 روزه، سطح 2000 دلار را در نظر می گیرد

شاخص نسبت قدرت روزانه (RSI) در حال حمایت از حرکت به سمت بالا است.

RSI یک ابزار ارزیابی است که توسط تریدرها برای تشخیص این استفاده می‌شود که آیا بازار به خرید یا فروش بیش از حد انجام شده است و به آن‌ها در تصمیم‌گیری برای خرید یا فروش دارایی‌ها کمک می‌کند.

وقتی که مقدار RSI بالای عدد ۵۰ قرار دارد و دارای یک روند صعودی است، این نشان می‌دهد که افراد مثبت به ازای بازار حفظ می‌کنند، در مقابل، خوانش‌های زیر ۵۰ به معنای وضعیت معکوس هستند.

در حال حاضر، RSI در حال افزایش است و به بالای عدد ۵۰ در حال حرکت است، که هر دو نمایانگر یک روند صعودی هستند. اگرچه این نشانگر در محدوده خرید بیش از حد قرار دارد، اما هیچ نشانه‌ای از واگرایی نزولی که ممکن است منجر به کاهش گردد، وجود ندارد.

تحلیلگران چه می گویند؟

بیشتر معامله‌گران ارزهای دیجیتال در بازار X به طرف افزایش قیمت اتریوم (ETH) در آینده نگاه مثبتی دارند.

BluntzCapital باور دارد که با توجه به تحلیل موج‌های الیوت، اتریوم در مرحله یک موج صعودی قرار دارد و قیمت یک حرکت صعودی جدید را آغاز کرده است. او تصور می‌کند که اگرچه اصلاحات اولیه ممکن است رخ دهند، اما در نهایت قیمت اتریوم به بالای ۲۰۰۰ دلار خواهد رسید.

اتریوم (ETH) پس از شکستن مقاومت 200 روزه، سطح 2000 دلار را در نظر می گیرد

CrediBULL Crypto نیز شمارش بسیار مشابهی را منتشر کرد که نشان می‌دهد قیمت بالای ۲۰۰۰ دلار افزایش خواهد یافت.

پیش بینی قیمت ETH: افزایش تا چه زمانی ادامه خواهد داشت؟

با استفاده از تئوری موج الیوت، تحلیلگران فنی الگوهای بلندمدت در قیمت و روانشناسی سرمایه‌گذاران را برای تشخیص جهت یک روند تکراری بررسی می‌کنند.

تحلیل هفتگی نشان می‌دهد که موقعیت ETH بسیار مثبت است و با شکستن خط مقاومت ۲۰۰ روزه، به تصویب می‌رسد. این نشان می‌دهد که ETH در حال حاضر در یک چرخه بلندمدت پنج موجی صعودی (سیاه) قرار دارد که در ژوئن ۲۰۲۲ آغاز شده است. پیشرفت موج فرعی به رنگ سفید نشان می‌دهد که ETH در سومین موج فرعی قرار دارد.

از آنجایی که موج سوم معمولاً به طور قابل توجهی گسترش می‌یابد، اگر تجزیه و تحلیل صحیح باشد، احتمالاً پتانسیل افزایش سریع قیمت وجود دارد.

در بازه زمانی هفتگی، مانع اصلی ۱۹۵۰ دلار است. اگر ETH از این سطح عبور کند، ممکن است به نقطه مقاومت بعدی در ۳۴۰۰ دلار برسد و افزایشی در حدود ۸۴ درصد را تجربه کند.

اتریوم (ETH) پس از شکستن مقاومت 200 روزه، سطح 2000 دلار را در نظر می گیرد

مهم است به این نکته توجه کنیم که پیش‌بینی صعودی قیمت ETH همراه با هشداری می‌آید. اگر قیمت به زیر سطح پایین‌ترین موج دوم، یعنی ۱۵۲۱ دلار، کاهش پیدا کند، تحلیل فعلی رد می‌شود.

در چنین سناریویی، قیمت ETH ممکن است با ۳۶ درصد کاهش، و احتمالاً در نزدیک‌ترین سطح ۱۲۰۰ دلار پشتیبانی یابد.

منبع: beincrypto. com

تیم خبری
تیم خبری
من شیما هستم. مترجمی زبان انگلیسی خواندم. به صورت تخصصی اخبار ارز های دیجیتال را دنبال و ترجمه می کنم. دنبال کردن اخبار در حوزه رمز ارز های برام بسیار جذاب و هیجان انگیز است.

با معامله در این صرافی ها می توانید تجربه خرید و فروش خوبی را تجربه کنید.

0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
0 نظرات خود را ثبت نمایید
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها

معرفی صرافی های برتر خارجی

آخرین مقالات منتشر شده