آربیتراژ گیری تحلیل کاربران مقایسه صرافی ها قیمت ارزها اخبار
لایت فارکس

داده های Coinglass:در ۲۴ ساعت گذشته ۱۶.۷۱ میلیون دلار اتریوم از بازار آپشن تخلیه شده است.

داده های Coinglass:در ۲۴ ساعت گذشته ۱۶.۷۱ میلیون دلار اتریوم از بازار آپشن تخلیه شده است.

داده های Coinglass:در ۲۴ ساعت گذشته ۱۶.۷۱ میلیون دلار اتریوم از بازار آپشن تخلیه شده است.

به گزارش زوم ارز، داده های فعلی نشان دهنده ارتباط جدیدی با اتریوم (ETH) است که بر عملکرد رشد آلت کوین ها در بازار امروز تأثیر می گذارد. داده های Coinglass نشان می دهد که در ۲۴ ساعت گذشته در مجموع ۱۶.۷۱ میلیون دلار اتریوم از بازار آپشن تخلیه شده است.

مدل های داده مربوط به رکود نزولی بیت کوین است که آن نیز یک شبه به بالای ۱۸.۸۶ میلیون دلار رسیده است. چشم انداز نزولی کلی اتریوم تأثیر عمیقی بر آلت کوین های موجود در بازار امروز داشت. داده ها و تاثیر آن قیمت اتریوم را به ۱۶۰۰ دلار رسانده است که در ۲۴ ساعت گذشته ۰.۹۷ درصد کاهش یافته است.

این کشش در قیمت فعلی XRP نیز منعکس شده است که با کاهش ۲.۶۷ درصدی به ۰.۵۰۱۳ دلار رسیده است. Cardano (ADA)، Solana (SOL) و Dogecoin (DOGE) نیز به ترتیب ۰.۶۶٪، ۱.۷۰٪ و ۰.۱۳٪ کاهش یافته اند. نمودار بر روندهای مشابه در طول زمان تاکید می کند، که در آن عملکرد BTC و ETH آلت کوین های همراه را در کل وزن می کند.

طبق نقشه حرارتی فعلی CoinGlass، مطمئناً اگر فشار نزولی با پایان ماه ادامه یابد، اتریوم به بالاترین مقدار خود در این سه ماهه خواهد رسید.

حرکت پویای بازار در حال بازی

بازار کریپتو به‌عنوان یک کل، در زمان‌های اخیر، حرکت‌های بسیار جذابی را نشان داده است که چشم‌اندازی نادر از برخی از دارایی‌های ناپایدار بازار را نشان می‌دهد.

همانطور که قبلا توسط U.Today گزارش شده است، اگرچه روند نزولی XRP تایید شده است، فرض بر این است که سکه ممکن است یکی از بزرگترین ذینفعانی باشد که به عنوان تابعی از سایر اصول صعودی در اکوسیستم خود حرکت می کند.< /p>

شیبا اینو (SHIB)، داغ‌ترین میم کوین در حال حاضر، نیز در حال تجربه یک تغییر عمده در کاربرد و پذیرش است. این افزایش‌های نادر قیمت یکی از توکن‌های بومی آن، Bone ShibaSwap (BONE) را با وجود چشم‌انداز فعلی بازار تا ۱۹ درصد افزایش داده است.


منبع: u.today

تیم خبری
تیم خبری
من متین هستم، کارشناس ارشد مالی. عاشق تکنولوژی و بازار های مالی هستم. حدود 2 سال است که در حوزه ارزهای دیجیتال و بلاکچین فعالیت دارم. عاشق ورزش و بازی های کامپیوتری هستم.

دیدگاهتان را بنویسید

آخرین مقالات منتشر شده