آربیتراژ گیری تحلیل کاربران مقایسه صرافی ها قیمت ارزها اخبار
لایت فارکس

معامله‌گر برتر: قیمت اتریوم در سال ۲۰۲۵ به ۱۲۰۰۰ دلار می رسد!😮

معامله‌گر برتر: قیمت اتریوم در سال ۲۰۲۵ به ۱۲۰۰۰ دلار می رسد!😮

معامله‌گر برتر: قیمت اتریوم در سال ۲۰۲۵ به ۱۲۰۰۰ دلار می رسد!

به گزارش زوم ارز، تاجر محبوب ارزهای دیجیتال و نویسنده خبرنامه و پادکست ارزهای دیجیتال، اسکات ملکر، در پلتفرم توییتر یک پست منتشر کرده است که پیش‌بینی خوش‌بینانه‌ای را درباره قیمت اتریوم در سال ۲۰۲۵ ارائه کرده است.

ملکر یک پیش‌بینی قیمت را به اشتراک گذاشته ولی سپس توضیح داده که سطح قیمتی که او باور دارد در سال ۲۰۲۵ برای بیت‌کوین رخ می‌دهد، در واقع برای دومین ارز دیجیتال بزرگ از نظر ارزش بازار، یعنی اتریوم، است و قیمت هر اتریوم به مبلغ ۱۲,۰۰۰ دلار خواهد بود.

هدف من برای سال ۲۰۲۵، ۱۲,۰۰۰ دلار است، اما نه برای بیت‌کوین، برای اتریوم.

در آخرین هفته سال ۲۰۲۳، لارک دیویس، یک یوتیوبر محبوب در حوزه ارزهای دیجیتال، نیز پیش‌بینی مثبتی درباره قیمت اتریوم ارائه کرده است، اما کمی پایین‌تر بود، ۱۰,۰۰۰ دلار، و دیویس مشخص نکرده بود که به طور دقیق چه زمانی انتظار دارد این سطح قیمت را ببیند. اما قابل دستیابی است.

با این حال، دیویس در پست خود ۱۰ دلیلی را بیان کرده بود که چرا او انتظار دارد بازار ارزهای دیجیتال در سال ۲۰۲۴ منفجر شود.

به گفته دیویس ده دلیل برای افزایش بازارهای ارزهای دیجیتال در سال ۲۰۲۴

لارک دیویس ده دلیل اساسی را برای اعتقاد خود به منفجر شدن بازارهای ارزهای دیجیتال در امسال ارائه کرده است. اولین مورد در فهرست او واقعیتی بود که بازارهای سهام در حال حاضر با رشد همه شاخص‌های اصلی بازار سهام همراه هستند. به این ترتیب، افراد به میزان زیادی پول کسب می‌کنند و برای سرمایه‌گذاری در ارزهای دیجیتال در آینده نزدیک پول نقد اضافی در اختیار دارند.

دومین مورد، احتمال تأیید ETFهای بیت‌کوین توسط سازمان تنظیم کننده بازارهای اوراق بهادار  بود. او انتظار دارد این اتفاق در سه ماهه اول اتفاق بیفتد، که ممکن است در ژانویه یا مارس رخ دهد، مگر اینکه SEC آن را به تعویق بیاندازد.

از دلایل دیگری که توسط دیویس ذکر شده است، پیروزی مورد انتظار صرافی کوین‌بیس در مواجهه با SEC در دادگاه است. اگر این اتفاق رخ دهد، این نشان‌دهنده ضربه نهایی است که تنظیم‌کننده در دادگاه تحمل می‌کند. در سال ۲۰۲۳، SEC در مقابل گریسکیل و ریپل لبز شکست خورد، زمانی که قاضی حکم داد که فروش ثانویه XRP به عنوان فروش امنیتی شناخته نمی‌شود. به علاوه، SEC پرونده‌های شخصی علیه برد گارلینگ هاوس، رئیس ریپل، و کریس لارسن، بنیانگذار و مدیر عامل سابق آن را رد کرد.

دیویس همچنین به عنوان چهارمین رویداد آینده، نصف شدن بیت‌کوین در آوریل امسال و موج بزرگی از بازی‌های مبتنی بر Web3 را نام برده است که در آن ارزهای رمزنگاری شده به عنوان ارزهای درون بازی استفاده خواهند شد. به علاوه، رزرو فدرال آمریکا در نظر دارد در سال جاری نرخ بهره را کاهش دهد.


منبع: u.today

تیم خبری
تیم خبری
من ابوالفضل هستم. عاشق ترید ارز های دیجیتال. البته ترید از طریق اخبار. من با دنبال کردن اخبار رمز ارز ها، با پروژه های خوب و مناسب آشنا می شوم و در زمان مناسب توکن آن پروژه را خریداری می کنم.

دیدگاهتان را بنویسید

آخرین مقالات منتشر شده