آربیتراژ گیری تحلیل کاربران مقایسه صرافی ها قیمت ارزها اخبار
لایت فارکس

شانس تایید ETF اتریوم توسط تحلیلگر در مرکز توجه قرار گرفت.😀

شانس تایید ETF اتریوم توسط تحلیلگر در مرکز توجه قرار گرفت.

شانس تایید ETF اتریوم توسط تحلیلگر در مرکز توجه قرار گرفت.

به گزارش زوم ارز، آخرین مهلت SEC برای تأیید ETF اتریوم اسپات تنها چند ماه دیگر است و تحلیلگران درباره احتمال اختلاف نظر در این زمینه دیدگاه‌های متفاوتی دارند. رگولاتور درباره این محصول روشنی ارائه می‌دهد.

جیک چروینسکی و اسکات جانسون، کارشناسان حقوقی، شک دارند که آیا نتیجه‌ای مثبت حاصل خواهد شد یا خیر.

“به نظر می‌رسد بسیاری از افراد فکر می‌کنند که چون SEC در مورد ETF اسپات بیت کوین تردید کرده است، آنها همین کار را درباره اتریوم انجام خواهند داد. اما من مطمئن نیستم”، این را چروینسکی در شبکه اجتماعی X اظهار کرد.

موانع نظارتی

اسکات جانسون به سرمایه‌گذاران هشدار داد که برای احتمال عدم تأیید ETF آماده شوند.

به گفته جانسون، SEC ممکن است برای ارضای الزامات بخش ۶(b)(5) قانون بورس اوراق بهادار، نیاز به همبستگی ثابت در طول دوره نمونه ۲.۵ ساله داشته باشد.

اگرچه این موقعیت برای طرفداران ETF ناامیدکننده به نظر می‌رسد، اما جانسون آن را به‌طور غیرمنطقی یا دمدمی‌مزاج تلقی نمی‌کند.

او همچنین ادعا می‌کند که تأیید در سال آینده احتمال‌پذیرتر است و کمتر جذابیتی برای درخواست تجدیدنظر ایجاد می‌کند و نشان می‌دهد که SEC دقت و تامل بیشتری در تصمیم‌گیری خود دارد. او نوشت: “و بهترین بخش این است که چرا کسی می‌خواهد به این حجم سختی اعتراض کند، در حالی که با اطمینان می‌داند قبل از تصمیم‌گیری درباره درخواست تجدیدنظرشان، تأیید خواهد شد”.

این دیدگاه بیشتر درباره X مورد بحث قرار گرفت و کاربران درباره مدت زمان ۲.۵ ساله و نمایشگر نهایی تصویب، بحث کردند.

در اوایل این هفته، SEC تصمیم خود را درباره تأیید ETF بیت کوین به ماه مارس به تعویق انداخت.

نظرهای متفاوت در مورد شانس تایید

درباره شانس تأیید ETF اتریوم نظرات متضادی بیان شده است. گزارش اخیر JPMorgan بیان می‌کند که احتمال تأیید ETF تا ماه مه بیش از ۵۰ درصد نیست و به شکایت‌های فعلی علیه صرافی‌های رمزارزی که خدمات سهامداری برای بلاکچین‌های اثبات سهام، از جمله اتریوم، ارائه می‌دهند، اشاره می‌کند.

این عدم اطمینان قانونی فرآیند تصمیم‌گیری SEC را پیچیده می‌کند. از سوی دیگر، اریک بالچوناس، تحلیلگر ارشد ETF بلومبرگ، در ابتدا احتمال تأیید ۷۰ درصدی را در سال جاری پیش‌بینی کرده بود و همکارش جیمز سیفارت چشم‌اندازی به صورت محتاطانه تر در حدود ۶۰ تا ۶۵ درصد ارائه کرده است.

سیفارت دلایل قوی را هم برای تأیید و هم برای عدم تأیید ETF تأیید می‌کند، که نشان‌دهنده موضع مطمئن‌تری نسبت به تأییدیه‌های قبلی ETF بیت کوین است.


منبع: u امروز

تیم خبری
تیم خبری
من ابوالفضل هستم. عاشق ترید ارز های دیجیتال. البته ترید از طریق اخبار. من با دنبال کردن اخبار رمز ارز ها، با پروژه های خوب و مناسب آشنا می شوم و در زمان مناسب توکن آن پروژه را خریداری می کنم.

دیدگاهتان را بنویسید

آخرین مقالات منتشر شده