تریدینگ و سرمایه گذاری در ارز های دیجیتال

گاوهای اتریوم باید حمایت 2850 دلار را پس بگیرند

گاوهای اتریوم قصد دارند کانال 2800 دلار را قبل از اعلام معکوس شدن روند پس بگیرند.

به نظر می رسد قیمت اتریوم در حال پایین آمدن است، اما تحلیلگران منتظر 2850 دلار هستند تا قبل از صعودی شدن روند، این مقاومت را به عنوان حمایت اعلام کنند.

پیش‌ بینی‌های وحشتناکی که خواستار شروع یک بازار نزولی طولانی ‌تر می‌شوند، ممکن است زود هنگام بوده باشند، زیرا به نظر می‌رسد قیمت‌ها در 26 ژانویه در حالت بهبود هستند، و به دنبال سیگنالی از سوی فدرال رزرو ایالات متحده مبنی بر اینکه نرخ‌ های بهره در حال حاضر نزدیک به 0 درصد باقی خواهند ماند.

پس از اعلام فدرال رزرو، قیمت ها در سراسر بازار ارزهای دیجیتال شروع به افزایش کردند، بیت کوین 4.11 درصد افزایش یافت و فشار قوی برای قیمت 39000 دلار ایجاد کرد. این جرقه موجی از شتاب را ایجاد کرد، که به افزایش اکثر توکن ها در بازار کمک کرد، اما در زمان نگارش این مقاله، قیمت بیت کوین به منطقه 37000 دلاری بازگشت.

مقایسه قیمت صرافی ارز دیجیتال

داده ‌های Cointelegraph Markets Pro و TradingView نشان می‌ دهند که توکن بومی پلتفرم قرارداد های هوشمند برتر اتریوم، اتر (ETH) نیز به افزایش احساسات صعودی پاسخ مثبت داد. زیرا قیمت آن در نمودار 24 ساعته 8.11 درصد صعود کرد، و به بالاترین حد روزانه در 2723 دلار رسید.

در اینجا نگاهی داریم به آنچه که چندین تحلیلگر در بازار در مورد قیمت اتر می گویند، و آلتکوین برتر در کوتاه مدت به کجا می رسد.

 اتریوم نسبت به پایین ‌ترین سطح اخیر، جهش 12 درصدی خوبی داشت.

یک تحلیل کوتاه مدت از عملکرد قیمت اتر توسط تاجر ارز دیجیتال و کاربر مستعار توییتر CryptoAmsterdam ارائه شد، که نمودار زیر را منتشر کرد که یک مسیر احتمالی را که قیمت اتر در آینده نزدیک می‌تواند طی کند، نشان می‌دهد.

نمودار اتریوم در تایم 1 ساعته ژانویه 2022/01/27

نمودار اتریوم در تایم 1 ساعته ژانویه 2022/01/27
نمودار اتریوم در تایم 1 ساعته ژانویه 2022/01/27

CryptoAmsterdam پس از نوشتن متن “جهش 12% خوب” در قیمت اتر “از زمان بازگشت” هشدار داد که آنها “در اینجا به دنبال رنگ سبز نخواهند بود.”

وی همچنین افزود: اگر به بازه زمانی پایین ‌تر بازگردیم و آن خط روند کوچک را بشکنیم، به دنبال یک سوگیری کوتاه‌ مدت بالقوه خواهیم بود.

یک الگوی پایین در نمودار اتر

بینش بیشتر در مورد وضعیت اتر توسط معامله گر گزینه و کاربر مستعار توییتر جان ویک ارائه شد، که نمودار زیر را منتشر کرد، که شکل گیری یک الگوی پایین در نمودار اتریوم را برجسته می کند.

نمودار اتریوم در تایم 4 ساعته ژانویه 2022/01/27

نمودار اتریوم در تایم 4 ساعته ژانویه 2022/01/27
نمودار اتریوم در تایم 4 ساعته ژانویه 2022/01/27

ویک گفت: اتریوم همان الگوی کف دو قلویی را نشان می ‌دهد که تلاش می‌ کند از منطقه مقاومت خارج شود، که باید تغییرات بیشتری را مشاهده کرد.»

گاوهای اتریوم باید حمایت 2850 دلاری را پس بگیرند.

آخرین تجزیه و تحلیل در سطوح کلیدی برای نظارت بر حرکت رو به جلو توسط معامله ‌گر رمزارز و کاربر مستعار توییتر TheCryptoCactus به اشتراک گذاشته شد، که نمودار زیر را منتشر کرد، که یک منطقه حمایت و مقاومت کلیدی و همچنین منطقه انباشت سنگین را نشان می ‌دهد.

نمودار اتریوم در تایم 2 روزه ژانویه 2022/01/27

نمودار اتریوم در تایم 2 روزه ژانویه 2022/01/27
نمودار اتریوم در تایم 2 روزه ژانویه 2022/01/27

طبق گفته TheCryptoCactus، آنهایی که آرزوی پایین آمدن قیمت را دارند، تا در موقعیت خوبی پوزیشن معاملاتی خود را بدون دردسر باز کنند، اما به معامله ‌گران هشدار داد که آنچه در مرحله بعد مورد نیاز است، دریافت یک نشانه معتبر حمایت مقاومت در سطح 2850 دلار خواهد بود.

TheCryptoCactus گفت: شخصاً ترجیح می‌دهم منتظر بمانم تا دوباره 3000 دلار را به حمایت مالی برسانیم، و سپس به موقعیت بزرگی دست پیدا کنیم.»

ارزش کل بازار ارزهای دیجیتال در حال حاضر 1.734 تریلیون دلار است، و نرخ دامیننس بیت کوین 41.5 درصد است.

منبع: کوین تلگراف

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا