آربیتراژ گیری تحلیل کاربران مقایسه صرافی ها قیمت ارزها اخبار
لایت فارکس

Ethereum Client Geth نسخه ۱.۱۳ را با مدل پیشرفته پایگاه داده راه اندازی کرد

Ethereum Client Geth نسخه ۱.۱۳ را با مدل پیشرفته پایگاه داده راه اندازی کرد

Ethereum Client Geth نسخه ۱.۱۳ را با مدل پیشرفته پایگاه داده راه اندازی کرد

به گزارش زوم ارز، این آخرین تکرار، اوج شش سال توسعه فشرده را نشان می دهد و یک مدل پایگاه داده پیشگامانه را معرفی می کند که برای ذخیره داده های وضعیت اتریوم طراحی شده است.

ویژگی برجسته Geth v1.13 مدل پایگاه داده انقلابی آن است که نوید عملکرد برتر را در مقایسه با راه حل های قبلی می دهد. این مدل نوآورانه همچنین شامل اجرای هرس قوی است که آن را به ارتقای محوری برای اکوسیستم اتریوم تبدیل می‌کند. معرفی هرس مناسب امکان حذف داده های وضعیت تاریخی را با دقت فراهم می کند، نیاز به فرآیندهای دست و پا گیر دستی و همگام سازی آفلاین را کاهش می دهد.

یکی از قابل توجه ترین مزایای این مدل پایگاه داده جدید پشتیبانی آن از هرس پویا از داده های وضعیت تاریخی است. گره‌های اتریوم اکنون می‌توانند هرس صحیح و جامع را بدون نیاز به وضعیت آفلاین گره‌ها، همگام‌سازی مجدد یا تلاش‌های هرس دستی انجام دهند. این ادغام یکپارچه از هرس پویا تضمین می‌کند که شبکه اتریوم کارآمد و پاسخگو باقی می‌ماند، حتی زمانی که داده‌های وضعیت بلاک چین همچنان در حال رشد هستند.

معرفی Geth نسخه ۱.۱۳ بر تعهد اتریوم به توسعه زیرساخت‌های خود برای برآورده کردن نیازهای رو به رشد جامعه بلاک چین تأکید می‌کند. از آنجایی که اتریوم همچنان مورد توجه قرار می گیرد و شاهد افزایش استفاده است، بهینه سازی هایی مانند این برای حفظ عملکرد شبکه ضروری می شوند.


منبع: news.coincu.com

تیم خبری
تیم خبری
من شیما هستم. مترجمی زبان انگلیسی خواندم. به صورت تخصصی اخبار ارز های دیجیتال را دنبال و ترجمه می کنم. دنبال کردن اخبار در حوزه رمز ارز های برام بسیار جذاب و هیجان انگیز است.

با معامله در این صرافی ها می توانید تجربه خرید و فروش خوبی را تجربه کنید.

0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
0 نظرات خود را ثبت نمایید
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها

معرفی صرافی های برتر خارجی

آخرین مقالات منتشر شده