آربیتراژ گیری تحلیل کاربران مقایسه صرافی ها قیمت ارزها اخبار
لایت فارکس

درآمد شبکه اتریوم به پایین‌ترین سطح ۹ ماهه رسیده، آیا اتر تورم‌زا می‌شود

درآمد شبکه اتریوم به پایین‌ترین سطح ۹ ماهه رسیده، آیا اتر تورم‌زا می‌شود

درآمد شبکه اتریوم به پایین‌ترین سطح ۹ ماهه رسیده، آیا اتر تورم‌زا می‌شود

به گزارش زوم ارز،

تحلیلگران می گویند که اتر (ETH) در بحبوحه فعالیت نزولی اتریوم که می تواند بر قیمت توکن تأثیر بگذارد، دوباره تورمی شده است.

داده‌های شرکت تجزیه و تحلیل بلاک چین IntoTheBlock نشان می‌دهد که هزینه‌های شبکه، یک پروکسی برای استفاده، این هفته بیش از ۹ درصد کاهش یافت و به ۲۲.۱ میلیون دلار رسید که کمترین میزان در ۹ ماه گذشته است.< /p>

در نتیجه، داده‌های Ultrasound.money نشان می‌دهد که در نتیجه، عرضه ETH، توکن بومی اتریوم، افزایش یافته است زیرا توکن‌های کمتری از بین رفته – سوزانده شده‌اند – تا تراکنش‌ها را تأیید کنند. .

لوکاس اوتومورو، سرپرست تحقیقات IntoTheBlock، در گفتگوی تلگرامی به CoinDesk گفت:

کاهش هزینه‌های شبکه تا حدی ناشی از پذیرش شبکه‌های لایه ۲ است و احتمالاً در آینده نزدیک ادامه خواهد داشت.

IntoTheBlock در گزارشی نوشت: «[این روند] ممکن است بر دومین دارایی بزرگ رمزنگاری فشار وارد کند، زیرا عرضه آن در ماه گذشته در حال افزایش بوده است و روند کاهش تورم خود را برگردانده است.

روایت کاهش تورم اتر پس از ادغام سال گذشته پدیدار شد، ارتقای بزرگی برای شبکه که شاهد گذار اتریوم از مکانیزم اجماع اثبات کار به اثبات سهام بود و دینامیک عرضه ارز دیجیتال را عمیقاً تغییر داد.

در طول دوره‌های شلوغ، شبکه بیش از آنچه ایجاد شده است، توکن می‌سوزاند و عرضه آن را محدود می‌کند، که معمولاً نسبت به قیمت صعودی در نظر گرفته می‌شود. با این حال، هنگامی که تقاضای شبکه کم است، پویا تغییر می کند.

IntoTheBlock به فهرستی از ناظران کریپتو پیوست که به تحولات نزولی برای ETH اشاره کردند.

تحلیلگران JPMorgan در گزارشی در اوایل این هفته گفتند که ارتقاء مورد انتظار اتریوم در شانگهای نتوانست فعالیت شبکه را تقویت کند، زیرا تعداد تراکنش‌ها، آدرس‌های فعال و ارزش کل قفل شده در بلاک چین همگی از آوریل کاهش یافته است.

Matrixport، ارائه‌دهنده خدمات رمزنگاری، چشم‌انداز منفی خود را برای دارایی کریپتو در مقایسه با BTC در به‌روزرسانی جمعه بازار تکرار کرد و به «درآمد بسیار کم» و «عدم سر و صدا» در مورد به‌روزرسانی پروتکل بعدی اشاره کرد. این شرکت در اوایل این ماه پیش‌بینی کرد که اگر این روند ادامه یابد، ETH می‌تواند تا ۱۰۰۰ دلار کاهش یابد.

ETH اخیراً با قیمت ۱۵۹۱ دلار تغییر کرده است و به قیمت پایین ۱۴ ماهه در برابر BTC کاهش یافته است.


منبع: coindesk.com

تیم خبری
تیم خبری
من مریم هستم. مترجمی زبان انگلیسی خواندم. حدود 1 سال است به صورت تخصصی اخبار ارز های دیجیتال را ترجمه می کنم. دنبال کردن اخبار در حوزه رمز ارز های برام بسیار جذاب و هیجان انگیز است.

دیدگاهتان را بنویسید

آخرین مقالات منتشر شده