آربیتراژ گیری تحلیل کاربران مقایسه صرافی ها قیمت ارزها اخبار
لایت فارکس

حجم معاملات ماهانه اتر آپشن در ژانویه به بالاترین سطح خود رسید.

حجم معاملات ماهانه اتر آپشن در ژانویه به بالاترین حد خود رسید

حجم معاملات ماهانه اتر آپشن در ژانویه به بالاترین سطح خود رسید.

به گزارش زوم ارز، بر اساس اطلاعات موجود در داشبورد The Block، حجم معاملات اتر آپشن در صرافی‌های اصلی مشتقات ارزهای دیجیتال در ژانویه امسال به رکورد بالاترین سطح خود، یعنی ۱۷.۹ میلیارد دلار، رسیده است و هنوز پنج روز از ماه باقی مانده است.

به گزارش داده‌های GreeksLive، تقریباً ۹۳۲،۰۰۰ روز جمعه برای اتر آپشن با درصد ۳.۶۳ در ساعت ۳:۰۰ بامداد به وقت شرقی در مبادلات مشتقه متمرکز چندگانه منقضی شدند.

اختلاط قرار دادن تماس صعودی برای اتر

با توجه به تحلیلگر GreeksLive، نسبت put-call در اتر آپشن با نسبت ۰.۳۱ قرار داشت که با داده‌های The Block سازگار بود. همچنین، سهمیه فراخوانی برای اتر آپشن در Deribit قبل از منقضی شدن به ۰.۳ کاهش یافت. نسبت قرار دادن تماس زیر ۰.۷ معمولاً به‌عنوان نشانه‌ای از احساسات صعودی در بازار در نظر گرفته می‌شود.

با توجه به داده‌های Deribit، بزرگ‌ترین علاقه باز در حجم برای انقضای ۱۶ فوریه با قیمت اعتصاب ۲,۳۵۰ دلار وجود دارد. این می‌تواند به عنوان یک نشانه صعودی تفسیر شود، زیرا بسیاری از معامله‌گران مشتقات پیش‌بینی می‌کنند که قیمت اتر آپشنتا اواسط فوریه به بالاتر از این سطح برسد.

این اطلاعات با صفحه قیمت‌های The Block هماهنگی داشتند.


منبع: theblock.co

تیم خبری
تیم خبری
من حامد هستم و 5 سال در حوزه اخبار ارز های دیجیتال فعالیت دارم. روزانه اخبار اقتصادی و مالی و همچنین کریپتو را دنبال می کنم. فردی ماجراجو و پیگیر هستم.

دیدگاهتان را بنویسید

آخرین مقالات منتشر شده