آربیتراژ گیری تحلیل کاربران مقایسه صرافی ها قیمت ارزها اخبار
لایت فارکس

گزارش Bybit: اتر در حال حاضر بزرگترین دارایی رمزنگاری سازمانی است.😦

اتر اکنون بزرگترین دارایی رمزنگاری سازمانی است: تحقیقات بایت

گزارش Bybit: اتر در حال حاضر بزرگترین دارایی رمزنگاری سازمانی است.

به گزارش زوم ارز، بر اساس گزارشی از شرکت Bybit، مشاهده شده است که مؤسسات به طور فزاینده از بیت‌کوین و اتر استفاده می‌کنند و سبدهای خود را به این دو ارز تخصیص می‌دهند. اما کاربران خرده‌فروشی بیشتر به بیت‌کوین علاقه‌مند هستند.

گزارش Bybit نشان می‌دهد که از دسامبر سال گذشته تاکنون، مؤسسات به اتر علاقه‌مند بوده‌اند و به دلیل پیش‌بینی‌های بالقوه و کاهش موقعیت آلت‌کوین‌های خود، اتر را ترجیح داده‌اند.

علیرغم عملکرد قوی سولانا در سه ماهه سوم سال ۲۰۲۳، داده‌های Bybit نشان می‌دهد که نه مؤسسات و نه کاربران خرده‌فروشی علاقه‌مندی به نگه‌داشتن این توکن را نشان نمی‌دهند، به طوری که SOL در حال حاضر تنها یک رقمی است. درصد پورتفولیوهای سازمانی تا ۳۱ ژانویه به این دلیل کاهش یافته است.

گزارش تازه‌ای از تحقیقات Bybit نشان می‌دهد که مؤسسات به طور بیش از حد به اتر و سپس بیت‌کوین تمرکز می‌کنند، در حالی که کاربران خرده‌فروشی به بیت‌کوین علاقه بیشتری دارند. این گزارش بر اساس بررسی معامله‌گرانی که دارای دارایی در صرافی هستند، تهیه شده است. به علت پیش‌بینی‌های بالقوه و ارتقای Dencun، مؤسسات سبدهای خود را در بیت‌کوین و اتر به میزان ۸۰ درصد افزایش داده‌اند. اما این گزارش افزوده است که کاربران خرده‌فروشی تمرکز کمتری روی این دو ارز دارند و به جای آن، به آلت‌کوین‌ها علاقه بیشتری دارند.

اتر که در حال حاضر با قیمت بالای ۳۱۰۰ دلار معامله می‌شود، با افزایش ۳۳ درصدی در مقایسه با بیت‌کوین، عملکرد بهتری داشته است. این افزایش در مبادلات و فعالیت سهامداری نیز مشاهده شده است.

در گزارش اخیر، گوتام چوگانی و ماهیکا ساپرا، تحلیلگران برنشتاین، رشد اکوسیستم DeFi و شبکه‌های لایه دو اتریوم را به عنوان عواملکلیدی برای عملکرد اتریوم در مقایسه با بزرگترین دارایی دیجیتال جهان تشریح کرده‌اند.

این تحول در بازار از دسامبر به وقوع پیوسته است، زمانی که Bybit گزارش خود را منتشر کرد و نشان داد که مؤسسات به سمت بیت‌کوین حرکت کرده‌اند و بیشتر سرمایه خود را در این ارز قرار داده‌اند، در حالی که منتظر تبدیل بیشتر اتر و آلت‌کوین‌های خود به بیت‌کوین هستند. همچنین، تأییدیه ETF نیز در حال انتظار است.

بر اساس داده‌های CoinDesk Indicies، از ابتدای سال تاکنون، بیت کوین با یک رشد ۲۰ درصدی عملکرد بهتری نسبت به CoinDesk 20، که معیاری برای بزرگترین دارایی‌های دیجیتال است، داشته است.

همچنین، گزارش Bybit نشان می‌دهد که مؤسسات به طور قابل توجهی موقعیت آلتکوین خود را کاهش داده‌اند، به ویژه در دسته‌بندی‌های فرار مانند میم کوین‌ها، هوش مصنوعی (AI) و توکن‌های BRC-20، علیرغم بازدهی بالای آنها در سال ۲۰۲۳. به جای آن، تمرکز بیشتر بر دارایی‌های پایدار مانند توکن‌های لایه ۱ و پروتکل‌های مالی غیرمتمرکز (DeFi) قرار گرفته است.

همچنین، توکن‌های هوش مصنوعی به نظر می‌رسد با عملکرد شرکت طراح تراشه Nvidia مرتبط هستند، زیرا پیشرفت‌های هوش مصنوعی به طور واضح با شرکت‌های GPU مرتبط است. درآمدهای جدید شرکت Nvidia باعث افزایش توکن‌های هوش مصنوعی شده و بسیاری از توکن‌های با ارزش بالا در این دسته، مانند AGIX، در هفته گذشته به ارزش دو رقمی رسیده‌اند.

علاوه بر این، علیرغم عملکرد قوی Solana در سه ماهه سوم سال گذشته که باعث از بین بردن بسیاری از ضررهای زمستان ارزهای دیجیتال شد، داده‌های Bybit نشان می‌دهد که هیچ مؤسسه و همچنین کاربران خرده‌فروشی علاقه‌ای به نگه‌داشتن SOL نداشتند. در واقع، SOL تنها یک درصد تک رقمی از پورتفولیوهای سازمانی را تشکیل می‌دهد تا تاریخ ۳۱ ژانویه.


منبع: coindesk.com

 

تیم خبری
تیم خبری
من مریم هستم. مترجمی زبان انگلیسی خواندم. حدود 1 سال است به صورت تخصصی اخبار ارز های دیجیتال را ترجمه می کنم. دنبال کردن اخبار در حوزه رمز ارز های برام بسیار جذاب و هیجان انگیز است.

دیدگاهتان را بنویسید

آخرین مقالات منتشر شده