آربیتراژ گیری تحلیل کاربران مقایسه صرافی ها قیمت ارزها اخبار
لایت فارکس

تحلیل QCP: اتر در میان مدت، از بیت‌کوین عملکرد بهتری خواهد داشت!

تحلیل QCP: اتر در میان مدت، از بیت‌کوین عملکرد بهتری خواهد داشت!

به گزارش زوم ارز، به‌نظر می‌رسد در میان‌مدت، عملکرد اتر بهتر از بیت‌کوین خواهد بود، زیرا بازار در انتظار تأییدیه‌های احتمالی ETF نقطه‌ای اتر است. این مطلب در گزارش به‌روزرسانی بازار QCP Capital آمده است.

در هفته‌ای که کمیسیون بورس و اوراق بهادار چندین ETF بیت‌کوین را در ایالات متحده تأیید کرد، قیمت اتر بیش از ۵٪ افزایش یافت. به‌عبارت دیگر، در مدت مشابه، قیمت بیت‌کوین بیش از ۶٪ کاهش یافت.

تحلیلگران QCP Capital اظهار داشتند: “ما انتظار داریم که اتر در میان‌مدت بهتر از بیت‌کوین عمل کند، زیرا توجه به تأییدیه‌های ETF نقطه‌ای اتر متمرکز خواهد شد.”

به‌روزرسانی بازار QCP Capital همچنین نشان داد که نرخ ETH/BTC در هفته گذشته از ۰.۰۵ به ۰.۰۶ افزایش یافته است. گزارش QCP اضافه کرد: “رویدادهای مهم بعدی در ارزهای دیجیتال شامل نصف شدن بیت‌کوین در اواسط آوریل و پتانسیل تأییدیه‌های ETF نقطه‌ای اتر از ماه مه خواهند بود.”

لاری فینک به ETF نقطه اتر اشاره می کند

به نظر می‌رسد احتمال تأسیس یک ETF نقطه‌ای اتر در پی اظهارات لری فینک، مدیر عامل بلک راک در هفته گذشته، بیشتر شده است. در این اظهارات، وی اعلام کرد که داشتن چنین محصولی در ایالات متحده “ارزشمند است” و این باعث تحریک بیشتری در بازار شد.

فینک در یک مصاحبه با شبکه CNBC پس از روز اول معاملاتی محصول ETF بیت‌کوین شرکت خود، اظهار نمود: “من ارزشی در داشتن یک ETF اتریوم می‌بینم. همانطور که اشاره کردم، این تنها گامی به سمت توکن سازی است.”

در نوامبر سال گذشته، بلک راک، بزرگترین مدیر دارایی جهان، پس از پنج ماه از ثبت نام محصول ETF بیت‌کوین خود در ماه ژوئن، درخواستی برای دریافت ETF نقطه‌ای اتر از سازمان SEC ارائه نمود.

عرضه اتر در سود بالاتر از بیت کوین افزایش یافت

در هفته گذشته، درصد عرضه اتر در گردش به طور قابل توجهی افزایش یافت، در حالی که برای بیت کوین کاهش یافت. در حال حاضر، درصد عرضه در گردش برای اتر به بالاترین سطح چند ساله‌ی ۹۱.۸٪ رسیده است، در حالی که درصد عرضه بیت کوین به ۸۶.۲٪ کاهش یافته است.

به گزارش صفحه قیمت The Block، اتر در ۲۴ ساعت گذشته با یک کاهش ۱.۴٪ روبرو شده و در ساعت ۱۲:۴۵ بعد از ظهر به قیمت ۲۵۲۹ دلار رسیده است (به وقت شرق آمریکا).


منبع: theblock.co

 

تیم خبری
تیم خبری
من زهرا هستم. کارشناسی کامپیوتر خوندم. من حدود 4 سال است که با مارکت ارز های دیجیتال آشنا شدم. و ترجیح دادم به دنبال کردن اخبار کریپتو. همچنین عاشق نقاشی و هنر هستم
Be the first to write a review

دیدگاهتان را بنویسید

آخرین مقالات منتشر شده