آربیتراژ گیری تحلیل کاربران مقایسه صرافی ها قیمت ارزها اخبار
لایت فارکس

به گفته تحلیلگر، ETH سیگنال خرید واضحی را ارائه نمی دهد

به گفته تحلیلگر، ETH سیگنال خرید واضحی را ارائه نمی دهد

به گفته تحلیلگر، ETH سیگنال خرید واضحی را ارائه نمی دهد

به گزارش زوم ارز، معامله گر و تحلیلگر ارزهای دیجیتال اعتقاد خود را به اشتراک گذاشت که اتریوم (ETH) ممکن است به این زودی فرصت خرید را ارائه نکند. طبق یک پست X منتشر شده دیروز، تحلیلگر فاش کرد که اندیکاتور MVRV Momentum برای ETH نشان می دهد که سیگنال خرید واضحی برای رهبر آلتکوین در چشم نیست.

علیرغم اینکه علی سیگنال خرید واضحی برای ETH شناسایی نکرد، آلتکوین توانست در ۲۴ ساعت گذشته به سود خود دست یابد. بر اساس داده‌های وب‌سایت ردیابی بازار ارزهای دیجیتال CoinMarketCap، قیمت ETH در طول روز گذشته معاملات ۲.۲۵ درصد افزایش یافته است.

در نتیجه، در زمان انتشار، این ارز دیجیتال با قیمت ۱۵۸۵.۴۰ دلار تغییر می‌کرد. آخرین افزایش در ارزش اتریوم نیز کافی بود تا عملکرد هفتگی آن را از حالت قرمز خارج کند. متعاقباً، قیمت ETH طی ۷ روز گذشته ۲.۲۳ درصد افزایش یافت.

نمودار روزانه برای ETH/USDT (منبع: TradingView)
نمودار روزانه برای ETH/USDT (منبع: TradingView)

از دیدگاه فنی، اتریوم در ۳ روز گذشته در حدود ۱۵۵۵ دلار در نوسان بوده است. دیروز به زیر این نقطه اصلی قیمت سقوط کرد، اما گاوها توانستند قیمت آن را بالا ببرند تا جلسه معاملاتی را بالاتر از این رقم ببندند. در نتیجه، اتریوم می‌تواند در چند روز آینده یک چالش در مانع بعدی با قیمت ۱۶۴۵ دلار انجام دهد.

اگر اتریوم در طول هفته آینده بر این سطح مقاومت غلبه کند، ممکن است قیمت ارز دیجیتال پایه مورد نیاز برای ادامه افزایش را داشته باشد. در این سناریوی صعودی، ETH می تواند در کوتاه مدت تا ۱۷۵۵ دلار افزایش یابد.

از سوی دیگر، شکستن زیر سطح حمایت ۱۵۵۵ دلاری در ۴۸ ساعت آینده می‌تواند آلت‌کوین را در خطر سقوط به سطح حمایت بعدی قرار دهد. این ممکن است منجر به کاهش ETH به کمتر از ۱۴۶۰ دلار شود.

سرمایه گذاران و معامله گران باید توجه داشته باشند که یک پرچم فنی صعودی قابل توجه در آستانه راه اندازی بود. در زمان انتشار، خط MACD روزانه تلاش می کرد از خط سیگنال MACD روزانه عبور کند. در صورت تلاقی این دو خط، می تواند ادامه روند صعودی ETH را در چند روز آینده نشان دهد.


منبع: coinedition.com

 

تیم خبری
تیم خبری
من زهرا هستم. کارشناسی کامپیوتر خوندم. من حدود 4 سال است که با مارکت ارز های دیجیتال آشنا شدم. و ترجیح دادم به دنبال کردن اخبار کریپتو. همچنین عاشق نقاشی و هنر هستم

دیدگاهتان را بنویسید

آخرین مقالات منتشر شده