آربیتراژ گیری تحلیل کاربران مقایسه صرافی ها قیمت ارزها اخبار
لایت فارکس

پتانسیل اتریوم برای رسیدن به ۲.۳ هزار دلار🎯

پتانسیل اتریوم برای رسیدن به ۲.۳ هزار دلار🎯

پتانسیل اتریوم برای رسیدن به ۲.۳ هزار دلار🎯

به گزارش زوم ارز، آلت‌کوین پرطرفدار اتریوم (ETH)، با وجود افت کوچک ۰.۱۳ درصدی در ۲۴ ساعت گذشته، در لحظه معاملاتی بالاتر از مرز ۲ هزار دلار قرار داشته است. این افت جزئی در قیمت اتریوم، داستان کامل را نمی‌گوید، زیرا عملکرد هفتگی آن همچنان با افزایش ۵.۱۲% به سر می‌برد.

اتریوم می تواند تا 2.3 هزار دلار افزایش یابد زیرا سد 2 هزار دلاری را می شکند

از نظر فنی، اتریوم توانست از کانال قیمت منفی کوتاه‌مدتی که در نمودارها در دو هفته گذشته شکل گرفته بود، خارج شود. این اتفاق پس از این بود که این ارز دیجیتال در طول ۳ روز اخیر از سطح حمایت ۱۹۴۵ دلاری خود عقب نشینی کرد. پس از این بازگشت، قیمت اتریوم بیش از ۶ درصد افزایش یافت و به آن اجازه داد تا در لحظه معاملاتی بالاتر از مرز ۲۰۶۵ دلار قرار گیرد.

در صورتی که اتریوم بتواند شمع روزانه امروز را بالاتر از این سطح قرار دهد، ممکن است پایه لازم برای رسیدن به آستانه بعدی در ۲۳۰۰ دلار در دو هفته آینده باشد. در مقابل، بسته شدن روزانه زیر ۲۰۶۵ دلار ممکن است باعث کاهش قیمت اتریوم به ۱۹۴۵ دلار در کوتاه مدت شود.

شاخص‌های فنی در نمودار روزانه اتریوم از یک سناریو صعودی حمایت می‌کنند و افزایش قدرت گاونر را پیشنهاد می‌دهند. از جمله این شاخص‌ها، شاخص قدرت نسبی (RSI) است که در لحظه انتشار مقاله به دنبال عبور از خط میانگین متحرک ساده (SMA) RSI بود.

تلاقی این دو خط می‌تواند باعث ایجاد یک پرچم فنی صعودی قابل توجه شود. ترازوی مثبت در این نقطه ممکن است نشان‌دهنده واکنش مثبت گاوها در برابر فروشندگان باشد، زیرا این ترازو عمدتاً به عنوان یک سیگنال محبوب برای اظهار گاوی ارائه می‌شود.

علاوه بر این، خط MACD در حال نزدیک شدن به خط سیگنال MACD است. افزایش خط MACD از خط سیگنال ممکن است نشان‌دهنده ادامه روند مثبت اتریوم باشد که ممکن است منجر به شروع سفر این ارز به سمت ۲۳۰۰ دلار شود.

تیم خبری
تیم خبری
من زهرا هستم. کارشناسی کامپیوتر خوندم. من حدود 4 سال است که با مارکت ارز های دیجیتال آشنا شدم. و ترجیح دادم به دنبال کردن اخبار کریپتو. همچنین عاشق نقاشی و هنر هستم
Be the first to write a review

دیدگاهتان را بنویسید

آخرین مقالات منتشر شده