آربیتراژ گیری تحلیل کاربران مقایسه صرافی ها قیمت ارزها اخبار
لایت فارکس

یوسکو: تقاضای جدید ETF ها روند صعودی بیت کوین را تشدید می کند!

یوسکو: تقاضای جدید ETF ها روند صعودی بیت کوین را تشدید می کند!

یوسکو: تقاضای جدید ETF ها روند صعودی بیت کوین را تشدید می کند!

به گزارش زوم ارز، مارک یوسکو، مدیر عامل مدیریت سرمایه مورگان کریک، در یک مصاحبه با آستین آرنولد در کانال یوتیوب کریپتو آلتکوین دیلی، اظهار داشت که در سال ۲۰۲۴، سرمایه‌گذاران قرار است مقدار بیشتری از پول را از فیات به بیت کوین تبدیل کنند. او توقع دارد که بیش از ۳۰۰ میلیارد دلار در سال جاری به بیت کوین جاری تبدیل شود. یوسکو، علیرغم حجم بالای سرمایه‌گذاری در سال جاری، باور دارد که بیت کوین همچنان روند صعودی خود را حفظ خواهد کرد و بازار به سمت بالا پیش خواهد رفت. او آموزش داد که فعالیت‌های انسانی بازار بیت کوین را به صورت چرخه‌ای تنظیم می‌کند.

همچنین، یوسکو تأیید کرد که ETFهای جدیدی که تازه راه‌اندازی شده‌اند، تأثیر بالقوه‌ای بر روند صعودی فعلی دارند. او معتقد است که ETFها روش جدیدی برای جذب تقاضا به بیت کوین هستند و روند صعودی را تشدید می‌کنند. همچنین، او به این نکته اشاره کرد که هر چرخه صعودی در تاریخ باعث جذب تقاضای جدید به اکوسیستم بیت کوین شده‌است.

اگرچه یوسکو باور دارد که بیت کوین یک تکامل تکنولوژیکی است که به پیشرفت خود ادامه خواهد داد، اما او توجه کمی از سوی افراد خارج از اکوسیستم به آن مشاهده می‌کند. او همچنین معتقد است که پروتکل‌های لایه ۱ می‌توانند نشانگر روند بزرگ بعدی در صنعت کریپتو باشند، حتی اگر هیچ کدام از آنها استحکام بیت کوین را به خطر نیاندازند.

یوسکو، با توجه به استراتژی سرمایه‌گذاری خود در چرخه صعودی فعلی، بین ژانویه و ژوئن ۲۰۲۵ را به عنوان یک دوره سودآوری با نزدیک شدن به زمستان ارزهای دیجیتال بعدی هدف قرار می‌دهد. او ترجیح می‌دهد بیت کوین را نسبت به اتریوم بیشتر بپذیرد و به عنوان پول ایده‌آل تری آن را می‌شناسد. با این حال، او پیش‌بینی می‌کند که اتریوم احتمالاً در رالی فعلی بهتر از بیت کوین عمل خواهد کرد و قیمت آن در طی دوره صعودی در حال توسعه به بالاترین مقداری بین ۱۰,۰۰۰ تا ۱۵,۰۰۰ دلار افزایش خواهد یافت.


منبع: coinedition.com

 

تیم خبری
تیم خبری
من محمد هستم. و حدود 3 سال است که در حوزه اخبار ارز های دیجیتال فعالیت دارم، بنده مترجمی خوندم. و ترجیح میدم تایم زیادی از روز را به مطالعه مقالات و اخبار ارز های دیجیتال بپردازم.

دیدگاهتان را بنویسید

آخرین مقالات منتشر شده