آربیتراژ گیری تحلیل کاربران مقایسه صرافی ها قیمت ارزها اخبار
لایت فارکس

شبکه EOS با کمک Upland و Aerial به یک بلاک چین مثبت آب و هوا تبدیل می شود

شبکه EOS با کمک Upland و Aerial به یک بلاک چین مثبت آب و هوا تبدیل می شود

شبکه EOS با کمک Upland و Aerial به یک بلاک چین مثبت آب و هوا تبدیل می شود

به گزارش زوم ارز، بنیاد شبکه EOS (ENF) با Upland و Aerial به نیروهای خود پیوسته و مأموریتی را برای تبدیل شبکه EOS به یک بلاک چین مثبت آب و هوا آغاز کرده است. هدف این ابتکار پیشگام، تعریف مجدد پایداری در صنعت بلاک چین است.

بررسی Upland

شبکه EOS، اولین بلاک چین بدون کربن در جهان، مدتهاست که به دلیل مصرف انرژی کم و مقیاس پذیری استثنایی شناخته شده است. با ردپای ناچیز کربن سالانه ۲۴۲ تن CO2 که از سال ۲۰۱۸ کاملاً جبران شده است، EOS به طور مداوم معیارهای پایداری را تعیین کرده است.

ایو لا رز، مدیر عامل بنیاد شبکه EOS، سفر پنج ساله خود را از زمان دستیابی به بی‌طرفی کربن جشن گرفت و بر تعهد خود به پایداری زیست محیطی تأکید کرد. مثبت شدن آب و هوا به معنای جبران بیش از سه برابر ردپای کربن شبکه است که بر تعهد آنها برای ایجاد ارزش در دنیای واقعی از طریق فناوری بلاک چین تاکید می کند.

تلاش های مشترک برای آینده ای سبزتر

با درک نقش محوری جبران کربن در کاهش اثرات زیست محیطی بلاک چین، ENF با Aerial، یک پلت فرم برجسته پایداری، و Upland، یک ابربرنامه متاورس همکاری کرد. Upland، حامی کربن افست EOS از سال ۲۰۲۱، نه تنها از زیرساخت های بلاک چین پشتیبانی می کند، بلکه ردپای کربن سرویس های ابری آنها را نیز خنثی می کند و تعهد آنها به پایداری را بیشتر می کند.

دنی براون ولف، رئیس ستاد Upland، از مشارکت در چشم انداز اقلیمی مثبت EOS ابراز هیجان کرد. Upland از همان ابتدا از پایداری زیست محیطی دفاع کرده است و مفتخر است که به EOS کمک می کند تا به یک شبکه بلاک چینی با اقلیم مثبت تبدیل شود.

دانی براون ولف، رئیس ستاد Upland اظهار داشت: “ما از همکاری با بنیاد شبکه EOS در این ابتکار پیشگامانه برای دستیابی به شرایط آب و هوایی مثبت خوشحالیم.” آپلند از روزی که شروع کردیم به پایداری محیط زیست متعهد بوده است. ما مفتخریم که به EOS کمک می کنیم تا به یک شبکه بلاک چینی با شرایط آب و هوایی مثبت تبدیل شود.”

بنیاد شبکه EOS با همکاری Aerial، یک پلتفرم پایداری که با طرح‌های زیست‌محیطی تایید شده جهانی همکاری می‌کند، فعالانه به دنبال کاهش انتشار کربن است و در عین حال الهام‌بخش صنعت بلاک چین برای اتخاذ استراتژی‌های اقلیمی مثبت است. آندریاس هومر، مدیرعامل Aerial، از این ابتکار به عنوان نقطه عطفی در سفر پایداری صنعت بلاک چین استقبال کرد.

آندریاس هومر، مدیر عامل Aerial، اظهار داشت: «مشارکت با بنیاد شبکه EOS و Upland در این ابتکار مثبت آب و هوا، نقطه عطف مهمی در سفر پایداری صنعت بلاک چین است.

EOS Network Foundation، Upland و Aerial آرزوی ایجاد یک استاندارد پایداری جدید در بخش بلاک چین را دارند. تلاش‌های مشترک آن‌ها با هدف ایجاد انگیزه در شبکه‌ها و برنامه‌های کاربردی دیگر برای پذیرش استراتژی‌های مثبت آب و هوا، تقویت اقتصاد دیجیتال پایدار و در عین حال تأثیر مثبت پایدار بر سیاره ما است.

در این تلاش بلندپروازانه، EOS Network، Upland و Aerial در مسیری پایدار پیشگام هستند و پتانسیل عظیم فناوری بلاک چین را در ایجاد دنیایی سبزتر نشان می‌دهند.

همکاری بین بنیاد شبکه EOS، Upland، و Aerial نشان‌دهنده نقطه عطف مهمی در تلاش صنعت بلاک چین برای پایداری است. EOS که به دلیل مقیاس پذیری و ویژگی های سازگار با محیط زیست مشهور است، اکنون در حال تبدیل شدن به یک بلاک چین مثبت آب و هوا است و با جبران بیش از سه برابر ردپای کربن خود، از وضعیت خنثی کربن خود پیشی می گیرد. با همکاری Aerial و تعهد Upland به جبران کربن، این تلاش جمعی نه تنها انتشار کربن را کاهش می‌دهد، بلکه به عنوان الهام‌بخشی برای جامعه بلاک چین گسترده‌تر برای اتخاذ استراتژی‌های مثبت اقلیمی عمل می‌کند. آنها با هم یک استاندارد پایداری جدید ایجاد می کنند، اقتصاد دیجیتال سبزتر را تقویت می کنند و پتانسیل فناوری بلاک چین را برای ایجاد تأثیر مثبت پایدار بر محیط زیست به نمایش می گذارند.


منبع: coincodex.com

تیم خبری
تیم خبری
من محمد هستم. و حدود 3 سال است که در حوزه اخبار ارز های دیجیتال فعالیت دارم، بنده مترجمی خوندم. و ترجیح میدم تایم زیادی از روز را به مطالعه مقالات و اخبار ارز های دیجیتال بپردازم.

دیدگاهتان را بنویسید

آخرین مقالات منتشر شده