آربیتراژ گیری تحلیل کاربران مقایسه صرافی ها قیمت ارزها اخبار
لایت فارکس

تحلیل ایاس EOS

تحلیل ایاس EOS

همراهان همیشگی زوم ارز سلام، امروز با تحلیل تکنیکال دیگری از ایاس در خدمت شما هستیم. همچنین شما می توانید قیمت ایاس را در باکس پایین مشاهده نمایید.

تیم زوم ارز تحلیل ارز دیجیتال EOS را برای شما عزیزان به صورت ماهانه به روز رسانی می کند تا بتوانید در معاملات خود از این تحلیل استفاده نمایید. همچنین می توانید برای مشاهده تمامی اطلاعات این رمز ارز، به صفحه قیمت ارز دیجیتال در پایگاه جامع اطلاع رسانی زوم ارز مراجعه کرده و تمامی اطلاعات قیمت EOS را مشاهده کنید.

لیست عناوینی که در این مقاله برای شما زوم ارزی عزیز آماده کرده ایم:

تحلیل ایاس EOS امروز ۱۱ بهمن ۱۴۰۲

تحلیل ویدئویی ایاس EOS امروز ۱۱ بهمن ۱۴۰۲

عرض ارادت خدمت شما دوستان عزیز زوم ارزی،امیدوارم که حالتون عالی باشه، با تحلیل ارز ایاس EOS در تایم فریم هفتگی همراهتان هستیم. خدمتتان عرض کردیم که در طی آخرین رشدی که قیمت این ارز داشته ، آخرین سقف ترند نزولی که با خط قرمز برایتان مشخص کرده‌ایم، پس گرفته شده و سپس قیمت به رشد خود ادامه داده و به ناحیه باکس قرمز که به عنوان یک مقاومت ماژور مد نظر ما قرار دارد نیز رسیده است و در ادامه به آن ناحیه واکنش نشان داده و شروع به اصلاح کرده است. دوستان کندل‌های قرمز فعلی را مینور و موقت می‌دانیم و در قالب موج اصلاحی ساخته شده‌اند.
دوستان به این نکته توجه داشته باشید که باکس‌های سبز به عنوان حمایت‌های مهم مد نظر ما قرار دارند که در حال حاضر قیمت به اولین ناحیه حمایتی نیز رسیده و در صورت مشاهده الگوهای صعودی، انتظار داریم روند صعودی از سر گرفته شود و نکته دیگر اینکه اگر ناحیه حمایتی اول از دست برود، افت قیمت تا ناحیه بعدی ادامه خواهد داشت. اگر این اتفاق رخ دهد تحلیلمان نیاز به آپدیت دارد.
دوستان امیدوارم که نهایت استفاده را ببرید علاوه بر این تحلیل، تحلیل ارز اکسی AXS در تابم فریم هفتگی، درون صفحه مربوطه قرار گرفته و می‌توانید آن را مشاهده بفرمایید،لطفاً با کامنت‌هاتون از ما حمایت کنین از این طریق به ما انرژی ببخشید. موفق و پرسود باشید.

تحلیل EOS امروز 11 بهمن 1402
تحلیل EOS امروز ۱۱ بهمن ۱۴۰۲

تحلیل ایاس EOS امروز ۱۳ دی ۱۴۰۲

تحلیل ویدئویی ایاس EOS امروز ۱۳ دی ۱۴۰۲

عرض احترام خدمت شما دوستان عزیز زوم ارزی امیدوارم که حالتون باشه باشید با تحلیل رمز ارز ایاس EOS در تایم فریم هفتگی همراهتان هستیم، اگر از طرف چپ به چارت نگاه کنید میببنید که روند این ارز نزولی بوده و اخیرا قیمت شروع به رشد کرده به نحوی که آخرین سقف ترند نزولی خود ،که ما با خط قرمز برایتان مشخص کرده‌ایم را پس گرفته و شاهد کلوز بالای این ناحیه هستیم و این اولین نشانه برای آغاز یک روند صعودی نیز است و با تشکیل شدن کف بالاتر از کف قبلی و سقف بالاتر از سقف قبلی روند صعودی را کاملاً تایید می‌کند.
به منظور بررسی بیشتر یک تایم پایین‌تر رفته یعنی روزانه و در آن تایم تشکیل روند صعودی را بهتر می‌توان مشاهده کرد به همین منظور ما یک ترند لاین صعودی نیز رسم کرده‌ایم، در حال حاضر قیمت به ناحیه باکس قرمز که یک مقاومت ماژور نیز می‌باشد، رسیده و واکنش نشان داده است، نکته‌ای که می‌توان گفت این است که تا زمانی که ترند لاین صعودی و باکس سبز که نقش حمایت را دارند ،حفظ شود روند این ارز صعودی خواهد ماند.

تحلیل EOS امروز 13 دی 1402
تحلیل EOS امروز ۱۳ دی ۱۴۰۲

تحلیل ایاس EOS امروز ۸ آذر ۱۴۰۲

تحلیل ویدئویی ایاس EOS امروز ۸ آذر ۱۴۰۲

تحلیل رمز ارز EOSUSDT در تایم فریم روزانه این رمز ارز پس از رشد خوبی که داشت و خط روند نزولی خودش را شکست و به سمت بالا حرکت کرد و به ناحیه عرضه مشخص شده رسید و جلوی رشد قیمت گرفته شد و کمی به سمت پایین حرکت کرد و الان بین دو ناحیه حمایت و مقاومتی و عرضه و تقاضا خودش قرار دارد که هر دو ناحیه اعتبار دارند و قوی می‌باشد؛ می‌توان گفت روند این رمز ارز به سمت بالا حرکت کند ولی باید توجه داشته باشیم که ناحیه های عرضه ای هم پیش روی خودش دارد که می‌تواند جلوی رشد قیمت را بگیرد؛ الان می‌تواند دوباره به ناحیه تقاضا خود برسد و به سمت بالا حرکت کند برای ورود به معاملات صبر کنید که به یکی از این دو ناحیه برخورد کند و بعد وارد معاملات خود بشوید و حتما تاییدیه های کافی را بگیرید.
پر سود و موفق باشید.

تحلیل ایاس EOS امروز 8 آذر 1402 بازه زمانی روزانه
تحلیل ایاس EOS امروز ۸ آذر ۱۴۰۲ بازه زمانی روزانه

تحلیل ایاس EOS امروز ۱۲ مهر ۱۴۰۲

تحلیل ویدئویی ایاس EOS امروز ۱۲ مهر ۱۴۰۲

رمز ارز EOS در روند رنج تایم ۴ ساعته و روند نزولی تایم روزانه به سر می برد. این ارز برای تغییر روند، نیاز به شکست کامل مقاومت محدوده ۰.۶۰ دلار و همچنین مقاومت داینامیک خط روند نزولی دارد. برای کوتاه مدت با توجه به واکنش منفی قیمت به مقاومت استاتیک، احتمال تست حمایت ها در محدوده ۰.۵۳ الی ۰.۵۴ دلار را دارد. حضور اندیکاتور RSI در محدوده اشباع خرید و عدم رشد زیاد قیمت، می تواند نشانه قدرت بیشتر فروشندگان باشد. بنابراین برای تغییر روند این ارز باید منتظر نشانه های خوبی باشیم.

بازه زمانی روزانه:

تحلیل ایاس EOS امروز 12 مهر 1401 بازه زمانی روزانه
تحلیل ایاس EOS امروز ۱۲ مهر ۱۴۰۱ بازه زمانی روزانه

تحلیل ایاس EOS امروز ۱۸ مرداد ۱۴۰۲

تحلیل ویدئویی ایاس EOS امروز ۱۸ مرداد ۱۴۰۲

بعد از اینکه حمایت های خریداران قیمت ارز ایاس را به مقاومت محدوده ۰.۸۱۵ الی ۰.۸۶۵ دلار رساند، در این ناحیه خریداران سیو سود کردند و شاهد واکنش منفی شدیدی بودیم. قیمت در زمان نگارش این تحلیل در محدوده ۰.۷۲۵ دلار در حال معامله شدن است و حجم معاملات کاهش چمشگیری داشته است. اگر محدوده فعلی را یک حمایت کوتاه مدت در نظر بگیریم، تا زمانی که قیمت ارز ایاس بالای ۰.۷۱۰ الی ۰.۷۲۵ دلار باشد، می توانیم انتظار شکست مقاومت خط روند نزولی و تست مجدد مقاومت را داشته باشیم، اما در صورت شکست حمایت، کاهش قیمت می تواند تا کف قبلی ادامه داشته باشد.

این ارز در تایم فریم روزانه موج های نزولی قوی تشکیل داده است و برای بازگشت از این محدوده های، نیاز به حمایت ویژه ای از سمت خریداران اصلی بازار دارد. در نمودار این ارز پتانسیل رشد خیره کننده ای به وجود آمده و با مساعد شدن شرایط بازار، احتمال پامپ شدن این ارز در طی روزها و هفته های آینده بالا خواهد رفت.

بازه زمانی روزانه:

تحلیل ایاس EOS امروز 18 مرداد 1401 بازه زمانی روزانه
تحلیل ایاس EOS امروز ۱۸ مرداد ۱۴۰۱ بازه زمانی روزانه

تحلیل ایاس EOS امروز ۲۱ تیر ۱۴۰۲

رمز ارز EOS در طی یک ماه گذشته  فشار فروش آن در محدوده حمایت ۰.۶۲ الی ۰.۶۰ دلار متوقف شد و با افزایش تقاضا، قیمت این ارز به مقاومت محدوده ۰.۸۲ دلار رسید. این محدوده جایی بود که در گذشته آخرین حرکت نزولی قوی را از آن شاهد بودیم. به دلیل تشکیل سقف و کف های بالاتر می توانیم روند کوتاه مدت را صعودی در نظر بگیریم. و تا زمانی که حمایت داینامیک خط روند صعودی حفظ شود، پتانسیل رشد بیشتر و برخورد کامل به مقاومت محدوده ۰.۸۵ دلار وجود دارد. اما به دلیل افزایش عمق اصلاح ها، حتی در صورت شکست حمایت خط روند، محدوده های حمایت قبلی می توانند دوباره با واکنش مثبت همراه باشند. بنابراین مطابق تحلیل قبلی، این ارز پتانسیل تشکیل یک کانال رنج بزرگ را دارد.

بازه زمانی روزانه:

تحلیل ایاس EOS امروز 21 تیر 1401 بازه زمانی روزانه
تحلیل ایاس EOS امروز ۲۱ تیر ۱۴۰۱ بازه زمانی روزانه

تحلیل ایاس EOS امروز ۲۴ خرداد ۱۴۰۲

رمز ارز EOS در طی یک ماه که گذشت، بین سطوح حمایت مقاومت کانال رنج در محدوده ۰.۸۰ الی ۰.۹۳ دلار نوسان داشت. در این محدوده شاهد افزایش تقاضای قوی برای شکست سقف کانال نبودیم. از طرفی به دلیل جو منفی در بازار و ایجاد فشار فروش، این ارز کف کانال را شکست، و کف قیمتی جدیدی در تاریخ معاملات ارز ایاس در محدوده حمایت ۰.۶۰ دلار ایجاد شده است. این حمایت از چندین ماه گذشته روی نمودار رسم شده بود. به دلیل قدرت بالای فروشندگان در این ارز و نبود تقاضا برای خرید، قیمت ایاس این پتانسیل را دارد که مدت زیادی در محدوده حمایت مشخص شده باقی بماند. بنابراین در بهترین شرایط، روند این ارز می تواند بین سطوح حمایت مقاومت در نظر گرفته شده رنج باشد.

بازه زمانی روزانه:

تحلیل ایاس EOS امروز 24 خرداد 1401 بازه زمانی روزانه
تحلیل ایاس EOS امروز ۲۴ خرداد ۱۴۰۱ بازه زمانی روزانه

تحلیل ایاس EOS امروز ۲۹ اردیبهشت ۱۴۰۲

تحلیل ویدئویی ایاس EOS امروز ۲۹ اردیبهشت ۱۴۰۲

رمز ارز ایاس EOS در طی یک ماه گذشته روند کاملا نزولی داشت. قیمت این ارز در محدوده کف کانال صعودی خود حمایت نشد و نبود تقاضا موجب شکسته شدن حمایت کف کانال و همچنین حمایت رند ۱ دلار شد. این محدوده در ادامه به مقاومت تبدیل شد و با ادامه واکنش های منفی، شاهد کاهش قیمت این ارز تا محدوده حمایت ATL یعنی قیمت ۰.۸۱۵ الی ۰.۸۶۵ دلار بودیم. همانطور که مشاهده می کنید، مجددا واکنش مثبت به این حمایت مهم مشاهده می شود. اما برای تغییر روند، آخرین سقف در روند نزولی باید به همراه خط رند نزولی شکسته شود.

روند بلند مدت این ارز نشان بارها نشان داده که برای معاملات بلند مدت مناسب نیست. اما این بار نشانه های تغییر روند در تایم فریم هفتگی روی نمودار ظاهر شده است. همچنین به دلیل اینکه در تایم هفتگی روند رنج می باشد، اگر حمایت آن در محدوده ۰.۸۴ دلار حفظ شود و کندل هفتگی زیر این سطح بسته نشود، می توانیم انتظار تغییر روند و رشد قیمت ارز ایاس را برای میان مدت داشته باشیم. لازم به ذکر است که ارز ایاس در تایم ۴ ساعته روند صعودی دارد و اهداف کوتاه مدت در محدوده های ۰.۹۳ و ۱ دلار در نظر گرفته شده است.

بازه زمانی روزانه:

تحلیل ایاس EOS امروز 29 اردیبهشت 1401 بازه زمانی روزانه
تحلیل ایاس EOS امروز ۲۹ اردیبهشت ۱۴۰۱ بازه زمانی روزانه

تحلیل ایاس EOS امروز ۲۹ فروردین ۱۴۰۲

تحلیل ویدئویی ایاس EOS امروز ۲۹ فروردین ۱۴۰۲

رمز ارز EOS در طی هفته های گذشته، نوسانات قیمتی بالایی داشت. بعد از تشکیل الگوی سقف دوقلو در محدوده مقاومت ۱.۳۰ دلار، شاهد کاهش قیمت و اصلاح عمیق تا حمایت رند ۱ دلار بودیم، و در این محدوده قوی مجددا تقاضا افزایش پیدا کرد. همچنین حجم معاملات خرید افزایش پیدا کرد، و ایاس مجددا به سقف قبلی در قیمت ۱.۳۰ دلار برگشت، و رشد ۳۰ درصد را ثبت کرد.

اما همچنان این مقاومت، محدوده قوی محسوب می شود و واکنش های منفی شدیدی دارد. ما همچنین یک حمایت بسیار مهم در محدوده ۱.۱۵۵ الی ۱.۰۷ دلار برای ایاس شناسایی کرده ایم و تا زمانی که این سطح حمایت حفظ شود، می توانیم انتظار رشد بیشتر را داشته باشیم. اما از طرفی در تایم فریم هفتگی، نشانه تغییر روند قوی مشاهده نمی شود. بنابراین در صورتی که اصلاح قیمت در بازار داشته باشیم، احتمال بازگشت قیمت ارز ایاس حتی زیر قیمت رند ۱ دلار وجود دارد، بنابراین محدوده حمایت قوی واکنشی در قیمت ۰.۸۶ الی ۰.۹۰ دلار در نظر گرفته می شود.

بازه زمانی روزانه:

تحلیل ایاس EOS امروز 29 فروردین 1402 بازه زمانی روزانه
تحلیل ایاس EOS امروز ۲۹ فروردین ۱۴۰۲ بازه زمانی روزانه

تحلیل تکنیکال ارز ایاس EOS امروز 3 اسفند 1401
تحلیل تکنیکال ارز ایاس EOS امروز ۳ اسفند ۱۴۰۱

تحلیل ایاس EOS امروز ۳ اسفند ۱۴۰۱

بازه زمانی روزانه:

تحلیل ویدئویی ایاس EOS امروز ۳ اسفند ۱۴۰۱

رمز ارز EOS در طی هفته گذشته افزایش قیمت خوبی داشت، و روند صعودی کوتاه مدت این ارز ادامه پیدا کرد. فشار خرید موجب شکست یک مقاومت مهم در محدوده ۱.۱۴ الی ۱.۱۷ دلار و تثبیت قیمت بالای این سطح شد. از طرفی فشار خرید موجب شد تا قیمت به یک مقاومت مهم در محدوده ۱.۲۶ الی ۱.۳۰ دلار برخورد کند. این مقاومت روندی می تواند به عنوان میدلاین کانال رنج در تایم فریم روزانه در نظر گرفته شود. شکست آن می تواند هدف بعدی در سقف کانال را فعال کند. این هدف در محدوده ۱.۷۵ الی ۱.۹۵ دلار در نظر گرفته شده است. همچنین در بازه زمانی ۴ ساعته روند این ارز صعودی و در موج اصلاحی است. پس تا زمانی که حمایت های کوتاه مدت و میان مدت در محدوده مشخص شده را حفظ کند، پتانسیل افزایش قیمت تا اهداف بالاتر برای این ارز وجود دارد. اما در صورت از دست رفتن این سطح، کاهش قیمت می تواند تا محدوده حمایت رند ۱ دلار ادامه داشته باشد.

تحلیل ایاس EOS امروز 3 اسفند 1401 بازه زمانی روزانه
تحلیل ایاس EOS امروز ۳ اسفند ۱۴۰۱ بازه زمانی روزانه

تحلیل ایاس EOS امروز ۲۷ بهمن ۱۴۰۱

بازه زمانی روزانه:

تیم زوم ارز تحلیل ارز دیجیتال EOS را برای شما عزیزان به صورت هفتگی هر سه شنبه به روز رسانی می کند تا بتوانید در معاملات خود از این تحلیل استفاده نمایید. همچنین می توانید برای مشاهده تمامی اطلاعات این رمز ارز، به صفحه قیمت ارز دیجیتال در پایگاه جامع اطلاع رسانی زوم ارز مراجعه کرده و تمامی اطلاعات قیمت EOS را مشاهده کنید.

رمز ارز EOS در هفته‌های گذشته روند کاملاً رنجی داشته است. تعداد ۲۵ کندلی که در تایم فریم روزانه ثبت شده است، نشان می‌دهد که به مدت یک ماه روند قیمت ارز ایاس در یک ناحیه مشخص و رنج قرار گرفته است. این ارز در تایم فریم روزانه نیز بین مقاومت محدوده ۱.۱۴ الی ۱.۱۷ دلار و حمایت محدوده ۰.۸۱ الی ۰.۸۵ دلار رنج می‌باشد. به تازگی با اتفاقات مثبتی که در بازار افتاده است، نشانه‌های خروج از روند رنج با شکست سقف کانال نزولی اصلی مشاهده می‌شود.

همچنین حمایت محدوده رند ۱ دلار نیز قدرت بالایی در حفظ روند رنج داشته است. در حالت کلی، اگر خریداران بتوانند قیمت را از مقاومت عبور دهند، می‌توانیم انتظار رشد بیشتر قیمت را حداقل به اندازه عرض کانال رنج داشته باشیم. در اینصورت هدف بعدی خریداران می‌تواند محدوده مقاومت ۱.۲۶ الی ۱.۳۰ دلار در نظر گرفته شود. البته نیاز است که شرایط مساعد در بازار همچنان ادامه داشته باشد.

تحلیل ایاس EOS امروز 27 بهمن 1401 بازه زمانی روزانه
تحلیل ایاس EOS امروز ۲۷ بهمن ۱۴۰۱ بازه زمانی روزانه

تحلیل تکنیکال ارز ایاس EOS امروز 11 بهمن 1401
تحلیل تکنیکال ارز ایاس EOS امروز ۱۱ بهمن ۱۴۰۱

تحلیل ایاس EOS امروز ۱۱ بهمن ۱۴۰۱

بازه زمانی روزانه:

تحلیل ویدئویی ایاس EOS امروز ۱۱ بهمن ۱۴۰۱

تیم زوم ارز تحلیل ارز دیجیتال EOS را برای شما عزیزان به صورت هفتگی هر سه شنبه به روز رسانی می کند تا بتوانید در معاملات خود از این تحلیل استفاده نمایید. همچنین می توانید برای مشاهده تمامی اطلاعات این رمز ارز، به صفحه قیمت ارز دیجیتال در پایگاه جامع اطلاع رسانی زوم ارز مراجعه کرده و تمامی اطلاعات قیمت EOS را مشاهده کنید.

رمز ارز EOS در طی هفته گذشته روند رنجی داشت، و قیمت این ارز زیر مقاومت روندی در محدوده ۱.۱۴ الی ۱.۱۷ دلار متوقف شد. روز گذشته نیز در پی فشار فروشی که در بازار ایجاد شد، یک کاهش ۶ درصدی برای این ارز شاهد بودیم. بنابراین احتمال اینکه در هفته جاری روند رنجی برای ایاس متصور شویم زیاد است. حمایت اول این ارز در محدوده ۱.۰۲ الی ۱.۰۴ دلار در نظر گرفته شده است، اما اگر فشار فروش بیشتر شود، کاهش قیمت می تواند تا محدوده ۰.۹۵ الی ۱ دلار ادامه داشته باشد.

تحلیل ایاس EOS امروز 11 بهمن 1401 بازه زمانی روزانه
تحلیل ایاس EOS امروز ۱۱ بهمن ۱۴۰۱ بازه زمانی روزانه

تحلیل تکنیکال ارز ایاس EOS امروز 20 دی 1401
تحلیل تکنیکال ارز ایاس EOS امروز ۲۰ دی ۱۴۰۱

تحلیل ایاس EOS امروز ۲۰ دی ۱۴۰۱

بازه زمانی روزانه:

تیم زوم ارز تحلیل ارز دیجیتال EOS را برای شما عزیزان به صورت هفتگی هر سه شنبه به روز رسانی می کند تا بتوانید در معاملات خود از این تحلیل استفاده نمایید. همچنین می توانید برای مشاهده تمامی اطلاعات این رمز ارز، به صفحه قیمت ارز دیجیتال در پایگاه جامع اطلاع رسانی زوم ارز مراجعه کرده و تمامی اطلاعات قیمت EOS را مشاهده کنید.

رمز ارز EOS در هفته گذشته افزایش قیمت خوبی داشت، و در هفته جاری رشد قیمت ادامه پیدا کرده است. سه کندل صعودی قوی در تایم روزانه نشان از شکست کامل مقاومت محدوده ۰.۹۰ دلار است، که در صورت پولبک به این سطح، احتمال واکنش مثبت بالا می باشد. اما روند کوتاه مدت صعودی به حدی قوی است، که پولبک به این محدوده احتمال کمی دارد. بنابراین در ادامه هفته احتمال بیشتر تشکیل یک ناحیه رنج زیر مقاومت محدوده ۰.۹۵ الی ۰.۹۷ دلار و در صورت ادامه حمایت ها، شکست مقاومت محدوده فعلی، و تلاش برای رساندن قیمت به مقاومت محدوده ۱.۰۴ الی ۱.۰۸ دلار مورد انتظار است. در بازه زمانی روزانه شاهد روند رنجی هستیم که فقط در صورت شکست مقاومت محدوده ۱ دلار شرایط کوتاه میان مدت ارز ایاس می تواند مساعد بماند.

تحلیل ایاس EOS امروز 20 دی 1401 بازه زمانی روزانه
تحلیل ایاس EOS امروز ۲۰ دی ۱۴۰۱ بازه زمانی روزانه

تحلیل تکنیکال ارز ایاس EOS امروز 13 دی 1401
تحلیل تکنیکال ارز ایاس EOS امروز ۱۳ دی ۱۴۰۱

تحلیل ایاس EOS امروز ۱۳ دی ۱۴۰۱

بازه زمانی روزانه:

تیم زوم ارز تحلیل ارز دیجیتال EOS را برای شما عزیزان به صورت هفتگی هر سه شنبه به روز رسانی می کند تا بتوانید در معاملات خود از این تحلیل استفاده نمایید. همچنین می توانید برای مشاهده تمامی اطلاعات این رمز ارز، به صفحه قیمت ارز دیجیتال در پایگاه جامع اطلاع رسانی زوم ارز مراجعه کرده و تمامی اطلاعات قیمت EOS را مشاهده کنید.

رمز ارز EOS در هفته های گذشته روند رنجی را روی پایین ترین سطح حمایت تاریخی خود به ثبت رسانده است. قیمت ارز ایاس در تایم روزانه یک ناحیه رنج بین مقاومت ۱ دلار و حمایت محدوده ۰.۸۵ الی ۰.۸۱ دلار دارد. و در تایم فریم ۴ ساعته نیز روند رنج آن بین حمایت فعلی و مقاومت ۰.۹۰ دلار قرار دارد. این مقاومت اگر با افزایش تقاضا و مساعد ماندن شرایط مارکت شکسته شود، می توانیم انتظار داشته باشیم که با تبدیل این سطح به حمایت، هدف بعدی در محدوده ۰.۹۵ الی ۱ دلار در دسترس خریداران باشد.

برای درک بهتر وضعیت روند می توانیم در تایم ۱ ساعته یک کانال صعودی در نظر بگیریم. تا زمانی که کف کانال  در محدوده ۰.۸۷ دلار حفظ شود، انتظارات صعودی و شکست مقاومت کانال رنج وجود دارد. از طرفی با توجه به کاهش شدید حجم معاملات در محدوده های فعلی، واگرایی حجم نیز می تواند یکی از نشانه های مثبت برای رشد قیمت باشد.

تحلیل ایاس EOS امروز 13 دی 1401 بازه زمانی روزانه
تحلیل ایاس EOS امروز ۱۳ دی ۱۴۰۱ بازه زمانی روزانه

تحلیل ایاس EOS امروز ۶ دی ۱۴۰۱

بازه زمانی روزانه

رمز ارز EOS در طی هفته گذشته دقیقا بعد از برخورد به مقاومت محدوده ۱.۰۳ الی ۱.۰۴ دلار با واکنش منفی همراه شد. همچنین حمایتی که در محدوده ۰.۹۵۰ الی ۰.۹۶ دلار برای این ارز در نظر گرفته شده بود، باز هم ناحیه تقاضای خوبی بود که موجب فعال شدن سفارشان خریداران شد. ارز ایاس در تایم ۴ ساعته هنوز می تواند روند رنجی داشته باشد. اما این ناحیه یک پله به سمت بالا افزایش داشته است. بنابراین در محدوده های مشخص شده روی نمودار برای هفته جاری می توانیم ادامه روند رنج را داشته باشیم. همچنین تا زمانی که این حمایت شکسته نشود، روند ایاس در تایم ۴ ساعته نزولی نخواهد شد. می توانیم با رسم یک خط روند صعودی و یا یک کانال صعودی نوسانات قیمت را دقیق تر زیر نظر داشته باشیم. تا زمانی که این خط روند یا کف کانال حفظ شود، انتظار رشد قیمت را داشته باشیم.

تحلیل ایاس EOS امروز 23 آذر 1401 بازه زمانی روزانه
تحلیل ایاس EOS امروز ۲۳ آذر ۱۴۰۱ بازه زمانی روزانه

تحلیل تکنیکال ارز ایاس EOS امروز 1 آذر 1401
تحلیل تکنیکال ارز ایاس EOS امروز ۱ آذر ۱۴۰۱

تحلیل ایاس EOS امروز ۱ آذر ۱۴۰۱

بازه زمانی روزانه:

تیم زوم ارز تحلیل ارز دیجیتال EOS را برای شما عزیزان به صورت هفتگی هر سه شنبه به روز رسانی می کند تا بتوانید در معاملات خود از این تحلیل استفاده نمایید. همچنین می توانید برای مشاهده تمامی اطلاعات این رمز ارز، به صفحه قیمت ارز دیجیتال در پایگاه جامع اطلاع رسانی زوم ارز مراجعه کرده و تمامی اطلاعات قیمت EOS را مشاهده کنید.

رمز ارز EOS در طی هفته گذشته روند نزولی آن داخل کانال نزولی میان مدت ادامه پیدا کرد. فشار فروش و سیو سود خریداران کوتاه مدت در محدوده ۱.۲۰ دلار و همزمان شدن این مورد با فشار فروش در تمام بازار باعث شکسته شدن حمایت کف قبلی در ۵ ماه گذشته و تشکیل ATL جدید شد. در زمان نگارش این تحلیل قیمت روی یک ناحیه حمایتی قرار دارد. در صورت شکست این ناحیه و بسته شدن کندل روزانه زیر محدوده ۰.۸۱۵ الی ۰.۸۵۰ دلار، ریزش بیشتری را می توانیم انتظار داشته باشیم.

در اینصورت اهداف بعدی فروشندگان در محدوده های ۰.۶۰ الی ۰.۶۲ و حمایت دوم در محدوده ۰.۵۵ الی ۰.۴۸ دلار در انتظار معامله گران می باشد. در بازه زمانی ۴ ساعته شاهد یک کانال رنج بین حمایت فعلی و مقاومت محدوده ۰.۹۵ الی ۰.۹۶ دلار هستیم. تنها در صورت شکست این مقاومت می توانیم انتظار داشته باشیم که کف فعلی می تواند حفظ شود، و ریزش بیشتری نداشته باشیم. در غیر اینصورت روند نزولی ادامه خواهد داشت.

تحلیل ایاس EOS امروز 1 آذر 1401 بازه زمانی روزانه
تحلیل ایاس EOS امروز ۱ آذر ۱۴۰۱ بازه زمانی روزانه

تحلیل ایاس EOS امروز ۱۷ آبان ۱۴۰۱

بازه زمانی روزانه:

تیم زوم ارز تحلیل ارز دیجیتال EOS را برای شما عزیزان به صورت هفتگی هر سه شنبه به روز رسانی می کند تا بتوانید در معاملات خود از این تحلیل استفاده نمایید. همچنین می توانید برای مشاهده تمامی اطلاعات این رمز ارز، به صفحه قیمت ارز دیجیتال در پایگاه جامع اطلاع رسانی زوم ارز مراجعه کرده و تمامی اطلاعات قیمت EOS را مشاهده کنید.

رمز ارز EOS در هفته گذشته روند رنجی داشت و قیمت این ارز همچنان که در تایم فریم هفتگی در کانال نزولی قرار دارد، در بازه زمانی روزانه با فشار فروش ایجاد شده که از محدوده ۱.۲۰ دلار شروع شد، به کف کانال برخورد کرد. امروز نیز این کف شکسته شده است. مجدداً قیمت به یکی از حمایت های مهم در بازه زمانی روزانه برخورد کرده و این محدوده با واکنش مثبت همراه بوده است. حمایتی که در قیمت ۱.۰۳ الی ۱.۰۴ دلار می باشد. این محدوده در گذشته ناحیه تغییر روند در تایم فریم چهار ساعته بوده است.

ولی تا زمانی که این محدوده حمایت حفظ شود پتانسیل برگشت قیمت وجود دارد. همچنین در صورت برگشت قیمت بالای محدوده ۱.۱۰ دلار و شکست مقاومت ترند لاین نزولی در تایم فریم ۴ ساعته پتانسیل رشد قیمت تا هدف ۱.۱۶ الی ۱.۱۷ دلار فراهم می شود. اما اگر فشار فروش افزایش پیدا کند و حمایت شکسته شود، ریزش می تواند تا محدوده ATL قبلی در قیمت ۰.۸۱۵ الی ۰.۸۵۴ دلار ادامه داشته باشد.

تحلیل ایاس EOS امروز 17 آبان 1401 بازه زمانی روزانه
تحلیل ایاس EOS امروز ۱۷ آبان ۱۴۰۱ بازه زمانی روزانه

تحلیل تکنیکال ارز ایاس EOS امروز 10 آبان 1401
تحلیل تکنیکال ارز ایاس EOS امروز ۱۰ آبان ۱۴۰۱

تحلیل ایاس EOS امروز ۱۰ آبان ۱۴۰۱

بازه زمانی روزانه:

تیم زوم ارز تحلیل ارز دیجیتال EOS را برای شما عزیزان به صورت هفتگی هر سه شنبه به روز رسانی می کند تا بتوانید در معاملات خود از این تحلیل استفاده نمایید. همچنین می توانید برای مشاهده تمامی اطلاعات این رمز ارز، به صفحه قیمت ارز دیجیتال در پایگاه جامع اطلاع رسانی زوم ارز مراجعه کرده و تمامی اطلاعات قیمت EOS را مشاهده کنید.

رمز ارز EOS در طول هفته گذشته رشد قیمت خوبی را به ثبت رسانده است. برای این ارز در تایم فریم ۴ ساعته یک کانال صعودی کوتاه مدت در نظر گرفته شده بود. همچنین یک مقاومت استاتیک در محدوده ۱.۰۷ الی ۱.۱۰ دلار، که اکنون با شکست کامل این محدوده و پولبک به آن می توانیم انتظار رشد بیشتری از ارز ایاس داشته باشیم. بنابراین تا زمانی که حمایت کف کانال حفظ شود، هدف بعدی در محدوده ۱.۲۵ الی ۱.۲۷ دلار خواهد بود. هنوز می توانیم قیمت را در کانال صعودی در نظر بگیریم.

سقف کانال در محدوده ۱.۱۶ دلار چندین بار با واکنش همراه بوده است، که احتمال برگشت به سمت حمایت کف کانال وجود دارد. با توجه به تایم فریم روزانه، که روند در آن نزولی می باشد، اگر حمایت کف کانال شکسته شود، قیمت می تواند برای تست مجدد محدوده حمایت به سمت عدد رند ۱ دلار برگشت داشته باشد. اندکیاتور EMA دقیقا در قیمت فعلی مقاومتی را نشان می دهد که احتمال برگشت و کاهش قیمت را افزایش داده است.

تحلیل ایاس EOS امروز 10 آبان 1401 بازه زمانی روزانه
تحلیل ایاس EOS امروز ۱۰ آبان ۱۴۰۱ بازه زمانی روزانه

تحلیل ایاس EOS امروز ۳ آبان ۱۴۰۱

بازه زمانی روزانه:

تیم زوم ارز تحلیل ارز دیجیتال EOS را برای شما عزیزان به صورت هفتگی هر سه شنبه به روز رسانی می کند تا بتوانید در معاملات خود از این تحلیل استفاده نمایید. همچنین می توانید برای مشاهده تمامی اطلاعات این رمز ارز، به صفحه قیمت ارز دیجیتال در پایگاه جامع اطلاع رسانی زوم ارز مراجعه کرده و تمامی اطلاعات قیمت EOS را مشاهده کنید.

رمز ارز ایاس EOS در طی هفته گذشته رشد قیمت ۱۰ درصدی را به ثبت رسانده است. واکنش خوبی که به محدوده حمایت رند ۱ دلار به وجود آمده با حمایت خوب خریداران همراه شده و باعث رشد قیمت تا محدوده مقاومت ۱.۰۷۱ الی ۱.۱۰ دلار شده است. همانطور که مشاهده می کنید، روند قیمت این ارز در بازه روزانه مجدداً نزولی شده اما در باز زمانی ۴ ساعته تلاش خریداران برای صعودی کردن روند باعث تشکیل سقف و کف های بالاتر شده است. اما برای تایید نهایی صعودی شدن روند در بازه زمانی چهار ساعته نیاز است که خریداران قیمت را بالای محدوده ۱.۱۰ دلار برگردانند. که در این صورت می‌ توانیم انتظار رشد قیمت را حداقل تا اهداف ۱.۲۵ الی ۱.۲۷ دلار داشته باشیم.

هدف بعدی در صورت حمایت بیشتر در محدوده مقاومت ۱.۳۴ الی ۱.۴۰ دلار قرار گرفته است، که در این ناحیه انتظار واکنش منفی و سیو سود برخی از خریداران کوتاه مدت را داریم. در زمان نگارش این تحلیل، قیمت به میدلاین کانال صعودی کوتاه ‌مدت برخورد کرده است. به طور کلی تا زمانی که کف این کانال صعودی در محدوده حمایت ۱.۰۱۰ دلار حفظ شود، احتمال شکست مقاومت مشخص شده وجود دارد. همچنین در تایم فریم های پایین تر می توانید با رسم خط روند نزولی به عنوان مثال در تایم فریم یک ساعته، شکستن خط روند را به عنوان سیگنال مثبت و حمایت بیشتر خریداران جهت شکست مقاومت ۱.۱۰ دلار در نظر بگیرید.

تحلیل ایاس EOS امروز 3 آبان 1401 بازه زمانی روزانه
تحلیل ایاس EOS امروز ۳ آبان ۱۴۰۱ بازه زمانی روزانه

تحلیل تکنیکال ارز ایاس EOS امروز 26 مهر 1401
تحلیل تکنیکال ارز ایاس EOS امروز ۲۶ مهر ۱۴۰۱

تحلیل ایاس EOS امروز ۲۶ مهر ۱۴۰۱

بازه زمانی روزانه:

تیم زوم ارز تحلیل ارز دیجیتال EOS را برای شما عزیزان به صورت هفتگی هر سه شنبه به روز رسانی می کند تا بتوانید در معاملات خود از این تحلیل استفاده نمایید. همچنین می توانید برای مشاهده تمامی اطلاعات این رمز ارز، به صفحه قیمت ارز دیجیتال در پایگاه جامع اطلاع رسانی زوم ارز مراجعه کرده و تمامی اطلاعات قیمت EOS را مشاهده کنید.

رمز ارز EOS در طی هفته گذشته روند نزولی آن روی محدوده حمایت ۱ دلار متوقف شد. هر چند کاهش بیشتر قیمت باعث شکست فیک این محدوده و ریزش تا قیمت ۰.۹۴۰ دلار شد، اما تقاضا باعث برگشت قیمت بالای این محدوده حمایت شد. هنوز واکنش قوی به این محدوده حمایت برای پتانسیل رشد مجدد صورت نگرفته است. بنابراین احتمال مجدد این سطح حمایت توسط فروشندگان وجود دارد. اما اگر بیت کوین از مقاومت فعلی خود در محدوده ۱۹۸۰۰ دلار عبور کند، احتمال ادامه رشد قیمت ها در بازار برای کوتاه مدت همچنان وجود خواهد داشت.

بنابراین روی نمودار ارز ایاس در تایم فریم روزانه یک ناحیه مقاومتی در نظر گرفته شده است. در صورتی که این مقاومت توسط کندل روزانه قوی شکسته شود، احتمال رشد قیمت بیشتر تا محدوده های سقف قبلی وجود خواهد داشت. مقاومتی که در محدوده ۱.۰۷۰ الی ۱.۱۰ دلار در نظر گرفته شده است، برای هفته جاری اهمیت ویژه ای دارد. در بازه زمانی روزانه هنوز روی اندیکاتور RSI واگرایی مثبت مشاهده نشده است. بنابراین احتمال تست مجدد حمایت بیشتر می باشد.

تحلیل ایاس EOS امروز 26 مهر 1401 بازه زمانی روزانه
تحلیل ایاس EOS امروز ۲۶ مهر ۱۴۰۱ بازه زمانی روزانه
تحلیل تکنیکال ارز ایاس EOS امروز 19 مهر 1401
تحلیل تکنیکال ارز ایاس EOS امروز ۱۹ مهر ۱۴۰۱

تحلیل ایاس EOS امروز ۱۹ مهر ۱۴۰۱

بازه زمانی روزانه:

تیم زوم ارز تحلیل ارز دیجیتال EOS را برای شما عزیزان به صورت هفتگی هر سه شنبه به روز رسانی می کند تا بتوانید در معاملات خود از این تحلیل استفاده نمایید. همچنین می توانید برای مشاهده تمامی اطلاعات این رمز ارز، به صفحه قیمت ارز دیجیتال در پایگاه جامع اطلاع رسانی زوم ارز مراجعه کرده و تمامی اطلاعات قیمت EOS را مشاهده کنید.

رمز ارز EOS در طی هفته گذشته، با شکست یک حمایت مینور در محدوده ۱.۱۰ دلار، به قیمت رند ۱ دلار رسید. در برخوردی که به این حمایت مشاهده شده است، شاهد واکنش و برگشت خوبی بوده ایم. در صورتی که کندل روزانه به همین صورت بسته شود، می تواند نشانه برگشت کامل قیمت برای هفته های آینده باشد. البته نیاز است که با حذف فشار فروش روی این محدوده، قیمت وارد یک روند رنج در تایم فریم ۴ ساعته شود. اندیکاتور EMA با دوره زمانی ۲۰ کاملا بالای قیمت قرار گرفته است، و حتی در تایم فریم ۴ ساعته نیز این مقاومت داینامیک وجود دارد، که محدوده فعلی ۱.۰۹ دلار را نشان می دهد.

عبور قیمت از این اندیکاتور می تواند نشانه هشدار تغییر روند برای هفته جاری باشد. رمز ارز ایاس برای تغییر روند در تایم فریم روزانه نیاز به زمان زیادی دارد، و باید حداقل بالای محدوده ۱.۲۵ دلار برگشت داشته باشد. برای کوتاه مدت، در تایم فریم ۴ ساعته، قیمت هنوز داخل محدوده اشباع فروش قرار دارد. بنابراین ابتدا باید منتظر واگرایی مثبت روی سطح حمایت فعلی باشیم، و در ادامه در صورت شکست خط روند نزولی، می توانیم انتظار برگشت قیمت را داشته باشیم. مهم ترین هدف قیمت در محدوده ۰.۴۱ دلار می باشد.

تحلیل ایاس EOS امروز 19 مهر 1401 بازه زمانی روزانه
تحلیل ایاس EOS امروز ۱۹ مهر ۱۴۰۱ بازه زمانی روزانه

تحلیل تکنیکال ارز ایاس EOS امروز 29 شهریور 1401
تحلیل تکنیکال ارز ایاس EOS امروز ۲۹ شهریور ۱۴۰۱

تحلیل ایاس EOS امروز ۲۹ شهریور ۱۴۰۱

بازه زمانی روزانه:

تیم زوم ارز تحلیل ارز دیجیتال EOS را برای شما عزیزان به صورت هفتگی هر سه شنبه به روز رسانی می کند تا بتوانید در معاملات خود از این تحلیل استفاده نمایید. همچنین می توانید برای مشاهده تمامی اطلاعات این رمز ارز، به صفحه قیمت ارز دیجیتال در پایگاه جامع اطلاع رسانی زوم ارز مراجعه کرده و تمامی اطلاعات قیمت EOS را مشاهده کنید.

رمز ارز ایاس EOS در هفته گذشته روند نزولی داشت. بعد از رشد خوبی که تا محدوده مقاومت هفتگی ادامه داشت، و قیمت آن به سقف کانال نزولی بلند مدت برخورد کرد. در این محدوده واکنش قیمت مشاهده شد. و برای دومین بار یک واکنش شدید به محدوده مقاومت روی نمودار مشاهده شده است. مقاومتی که در محدوده ۱.۷۵ الی ۱.۹۵ دلار قرار گرفته است، موجب شد تا رمز ارز ایاس الگوی سقف دو قلو تشکیل دهد.

و در نهایت با ریزشی که در دو روز گذشته مشاهده شد و محدوده حمایت ۱.۴۰ الی ۱.۳۴ شکسته شد، الگو تایید شد. به دلیل نزولی بودن روند کلیه مارکت پتانسیل کاهش بیشتر برای ارز ایاس وجود دارد. حمایتی که قیمت به آن برخورد کرده و با واکنش مثبت همراه بوده در محدوده ۱.۲۵ الی ۱.۲۷ دلار می باشد. اما در صورت شکست این محدوده، کاهش قیمت می تواند تا حمایت محدوده ۱.۱۰ دلار نیز ادامه داشته باشد. لازم به ذکر است که در صورت شکست حمایت فعلی روند قیمت در بازه زمانی روزانه مجدد نزولی خواهد شد.

تحلیل ایاس EOS امروز 29 شهریور 1401 بازه زمانی روزانه
تحلیل ایاس EOS امروز ۲۹ شهریور ۱۴۰۱ بازه زمانی روزانه

تحلیل تکنیکال ارز ایاس EOS امروز 22 شهریور 1401
تحلیل تکنیکال ارز ایاس EOS امروز ۲۲ شهریور ۱۴۰۱

تحلیل ایاس EOS امروز ۲۲ شهریور ۱۴۰۱

بازه زمانی روزانه:

تیم زوم ارز تحلیل ارز دیجیتال EOS را برای شما عزیزان به صورت هفتگی هر سه شنبه به روز رسانی می کند تا بتوانید در معاملات خود از این تحلیل استفاده نمایید. همچنین می توانید برای مشاهده تمامی اطلاعات این رمز ارز، به صفحه قیمت ارز دیجیتال در پایگاه جامع اطلاع رسانی زوم ارز مراجعه کرده و تمامی اطلاعات قیمت EOS را مشاهده کنید.

رمز ارز EOS در طی هفته گذشته نوسانات صعودی خود را ادامه داد، و قیمت ارز ایاس دقیقا به محدوده مقاومت ۱.۷۵ الی ۱.۹۵ دلار برخورد کرد، و با واکنش منفی به این ناحیه، همزمان با ریزش قیمت بیت کوین شاهد ریزش و برگشت قیمت به سمت حمایت های پایین تر بودیم. با برگشتی که قیمت بیت کوین داشته است، رمز ارز ایاس نیز پتانسیل کاهش قیمت تا محدوده ۱.۱۸ الی ۱.۴۰ دلار را دارد.

همچنان خط روند صعودی کوتاه مدت را می توانید به عنوان حمایت داینامیک در نظر داشته باشید. اگر بیت کوین کاهش قیمت شدیدی داشته باشد و حمایت ۱.۴۰ الی ۱.۳۴ دلار به سمت پایین شکسته شود، الگوی سقف دو قلوی ایاس تایید خواهد شد. در این صورت فشار بالاتری از سمت فروشندگان بر رمز ارز ایاس می تواند اعمال شود، و قیمت را تا محدوده ۱ الی ۰.۹۵ دلار کاهش دهد. اندیکاتور EMA در محدوده ۱.۵۸ حمایت مهمی را نشان می دهد که احتمالا قیمت به آن یه واکنش حداقلی خواهد داشت.

تحلیل ایاس EOS امروز 22 شهریور 1401 بازه زمانی روزانه
تحلیل ایاس EOS امروز ۲۲ شهریور ۱۴۰۱ بازه زمانی روزانه

تحلیل تکنیکال ارز ایاس EOS امروز 15 شهریور 1401
تحلیل تکنیکال ارز ایاس EOS امروز ۱۵ شهریور ۱۴۰۱

تحلیل ایاس EOS امروز ۱۵ شهریور ۱۴۰۱

بازه زمانی روزانه:

رمز ارز EOS در هفته گذشته روی حمایت خود در محدوده ۱.۳۴ الی ۱.۴۱ دلار روند رنجی داشت، بعد از رشد خوبی که ارز ایاس تا محدوده ۲ دلار داشت، وارد موج اصلاحی شد، و حمایت فعلی به همراه حمایت خط روند صعودی، تاکنون مانع از ریزش قیمت شده است. در صورتی که بیت کوین حمایت خود را در محدوده ۱۹۵۰۰ دلار از دست بدهد، فشار فروش ارز ایاس می تواند قیمت را تا محدوده حمایت اول ۱.۲۵ و در صورت شکست این حمایت تا محدوده ۱ دلار می تواند کاهش دهد.

اما اگر بیت کوین حمایت فعلی خود را حفظ کند، خریداران می توانند با تلاش خود قیمت را تا محدوده ۲ دلار حمایت کنند. محدوده فعلی می تواند ناحیه فشردگی قیمت باشد، و اگر بیت کوین حمایت خود را حفظ کند، پتانسیل شکست مقاومت ۲ دلار نیز افزایش پیدا خواهد کرد. در صورتی که خط روند صعودی نیز شکسته شود، روند ایاس می تواند بین حمایت مقاومت مشخص شده رنج شود.

تحلیل ایاس EOS امروز 15 شهریور 1401 بازه زمانی روزانه
تحلیل ایاس EOS امروز ۱۵ شهریور ۱۴۰۱ بازه زمانی روزانه

تحلیل تکنیکال ارز گراف GRT امروز 25 مرداد 1401
تحلیل تکنیکال ارز گراف GRT امروز ۲۵ مرداد ۱۴۰۱

تحلیل ایاس EOS امروز ۲۵ مرداد ۱۴۰۱

بازه زمانی روزانه:

تیم زوم ارز تحلیل ارز دیجیتال EOS را برای شما عزیزان به صورت هفتگی هر سه شنبه به روز رسانی می کند تا بتوانید در معاملات خود از این تحلیل استفاده نمایید. همچنین می توانید برای مشاهده تمامی اطلاعات این رمز ارز، به صفحه قیمت ارز دیجیتال در پایگاه جامع اطلاع رسانی زوم ارز مراجعه کرده و تمامی اطلاعات قیمت EOS را مشاهده کنید.

رمز ارز ایاس EOS در طول هفته گذشته با حمایت شدن در محدوده ۰.۰۱۵۲ الی ۰.۱۵۰ دلار مجددا به سمت مقاومت سقف قبلی حرکت کرد. خریداران در محدوده ۱.۴۰۰ الی ۱.۴۶۰ دلار سیو سود انجام دادند. به دلیل برخورد قیمت ایاس به بالاترین سقف قبلی در تایم فریم روزانه، و واکنش منفی شدید به این محدوده، می توانیم انتظار یک روند رنج را داشته باشیم. یک حمایت داینامیک روی نمودار رسم شده است، که می تواند نشانه ورود قیمت به یک فاز فشردگی باشد. احتمالا روند رنج در هفته جاری برای ارز EOS ادامه خواهد داشت.

قیمت از ابر اندیکاتور Ichimoku خارج شده است، اما حمایت ابر در محدوده ۱.۱۰ الی ۰.۰۷ دلار قرار گرفته است، که در صورت کاهش قیمت، باز هم می توان انتظار حمایت در این محدوده را داشت. اما توجه داشته باشید در صورت افزایش فشار فروش در بازار و شکست حمایت ذکر شده، محدوده حمایت بعدی با پتانسیل واکنش بالاتر در قیمت ۰.۹۳ الی ۰.۹۵ دلار خواهد بود.

تحلیل ایاس EOS امروز 25 مرداد 1401 بازه زمانی روزانه
تحلیل ایاس EOS امروز ۲۵ مرداد ۱۴۰۱ بازه زمانی روزانه

تحلیل تکنیکال ارز ایاس EOS امروز 18 مرداد 1401
تحلیل تکنیکال ارز ایاس EOS امروز ۱۸ مرداد ۱۴۰۱

تحلیل ایاس EOS امروز ۱۸ مرداد ۱۴۰۱

بازه زمانی روزانه:

تیم زوم ارز تحلیل ارز دیجیتال ایاس را برای شما عزیزان به صورت هفتگی هر سه شنبه به روز رسانی می کند تا بتوانید در معاملات خود از این تحلیل استفاده نمایید.

رمز ارز EOS در هفته گذشته با تلاش خریداران مجددا به سطح مقاومت خود در قیمت ۱.۲۴ الی ۱.۳۰ دلار برخورد کرده است، و با توجه به اینکه در برخورد قبلی به صورت فیک شکسته شده بود، این بار با واکنش همراه بوده است. یک خط روند صعودی روی نمودار رسم شده است، و تا زمانی که این ترند لاین حفظ شود، می توانیم انتظار داشته باشیم که حرکت صعودی ادامه داشته باشد.

اما با توجه به اینکه روند قیمت در تایم فریم ۴ ساعته از حالت صعودی خارج شده است، سطح مقاومتی که قیمت به آن برخورد کرده است، می تواند با واکنش همراه باشد. هدف های قیمت در صورت واکنش منفی، محدوده های ۱.۱۴ الی ۱.۰۷ دلار و در صورت شکست مقاومت، هدف در قیمت های ۱.۴۵ الی ۱.۵۸ دلار می باشد. به طور کلی در روند نزولی قرار داریم، و این رشد ها می تواند یک اصلاح در روند نزولی باشد.

تحلیل ایاس EOS امروز 18 مرداد 1401 بازه زمانی روزانه
تحلیل ایاس EOS امروز ۱۸ مرداد ۱۴۰۱ بازه زمانی روزانه

تحلیل تکنیکال ارز ایاس EOS امروز 11 مرداد 1401
تحلیل تکنیکال ارز ایاس EOS امروز ۱۱ مرداد ۱۴۰۱

تحلیل ایاس EOS امروز ۱۱ مرداد ۱۴۰۱

بازه زمانی روزانه:

تیم زوم ارز تحلیل ارز دیجیتال ایاس را برای شما عزیزان به صورت هفتگی هر سه شنبه به روز رسانی می کند تا بتوانید در معاملات خود از این تحلیل استفاده نمایید.

رمز ارز ایاس EOS در طی هفته گذشته با افزایش حجم معاملات و تقاضای بالا، رشد خوبی را به ثبت رسانده است.  حرکت صعودی پر قدرت موجب شکست مقاومت محدوده ۱.۲۴ الی ۱.۳۰ دلار شد، و ادامه حمایت ها قیمت را تا هدف ۱.۴۵ دلار پیش برد. در این محدوده یک سطح مقاومت جدی و مهم در قیمت ۱.۵ الی ۱.۶ دلار قرار دارد، و با توجه به اینکه قبل از برخورد به این ناحیه واکنش نشان داده است، احتمالا در برخورد اول واکنش بیشتری شاهد خواهیم بود. اکنون با فشار فروش قیمت به محدوده حمایت ۱.۱۰ دلار نزدیک شده است.

حمایت های مهمی در قیمت ۱.۱۱ و ۱.۰۸ دلار روی نمودار در نظر گرفته شده است، و در صورت برخورد کندل ها به این ناحیه، انتظار واکنش مثبت را داریم. تا زمانی که این حمایت ها شکسته نشود، روند در تایم فریم ۴ ساعته صعودی باقی خواهد ماند. اما به دلیل برگشت پر شتاب انتظار داریم که در محدوده های فعلی قبل از شروع موج صعودی جدید، یک روند رنج را شاهد باشیم. خط روند صعودی اندیکاتور RSI شکسته شده است، و برای رشد مجدد باید منتظر ماند.

تحلیل ایاس EOS امروز 11 مرداد 1401 بازه زمانی روزانه
تحلیل ایاس EOS امروز ۱۱ مرداد ۱۴۰۱ بازه زمانی روزانه

تحلیل تکنیکال ارز ایاس EOS امروز 4 مرداد 1401
تحلیل تکنیکال ارز ایاس EOS امروز ۴ مرداد ۱۴۰۱

تحلیل ایاس EOS امروز ۴ مرداد ۱۴۰۱

بازه زمانی روزانه:

تیم زوم ارز تحلیل ارز دیجیتال ایاس را برای شما عزیزان به صورت هفتگی هر سه شنبه به روز رسانی می کند تا بتوانید در معاملات خود از این تحلیل استفاده نمایید.

رمز ارز EOS در طی ۷ روز گذشته رشد بسیار خوبی داشت، و کندل هفتگی آن با مثبت ۲۲ درصد در قیمت ۱.۲۰ دلار بسته شد. حرکت صعودی ایاس موجب برخورد قیمت به یک مقاومت داینامیک مهم شده است. این محدوده حمایت که در قیمت ۱.۲۰ الی ۱ دلار قرار گرفته بود، آخرین سنگر حمایتی ایاس بود، که اکنون به مقاومت تبدیل شده است. اما با شروع هفته جدید تاکنون شاهد کاهش ۱۰ درصدی قیمت این ارز بوده‌ایم. سطحی که در چند روز گذشته با قدرت بالایی تبدیل به حمایت شده بود مجدداً با فشار فروش سنگین در حال شکسته شدن می باشد.

اگر فشار فروش باز هم باعث شکست حمایت رند ۱ دلار شود، احتمال ریزش قیمت تا محدوده حمایت ۰.۸۵ الی ۰.۸۰ دلار وجود دارد. با توجه به اینکه اندیکاتور MACD هنوز سیگنال نزولی صادر نکرده است، بنابراین باید منتظر باشید و ببینید که حمایت محدوده ۱.۰۴ الی ۱.۰۸ دلار شکسته خواهد شد یا خیر. در صورت مشاهده الگوهای کندلی بازگشتی انتظار یک روند رنج بین این حمایت و مقاومت ۱.۲ دلار را داریم.

تحلیل ایاس EOS امروز 4 مرداد 1401 بازه زمانی روزانه
تحلیل ایاس EOS امروز ۴ مرداد ۱۴۰۱ بازه زمانی روزانه

تحلیل تکنیکال ارز ایاس EOS امروز 28 تیر 1401
تحلیل تکنیکال ارز ایاس EOS امروز ۲۸ تیر ۱۴۰۱

تحلیل ایاس EOS امروز ۲۸ تیر ۱۴۰۱

بازه زمانی روزانه:

تیم زوم ارز تحلیل ارز دیجیتال ایاس را برای شما عزیزان به صورت هفتگی هر سه شنبه به روز رسانی می کند تا بتوانید در معاملات خود از این تحلیل استفاده نمایید.

رمز ارز EOS در طی هفت روز گذشته رشد قیمت ۲۰ درصدی را به ثبت رسانده است. ایاس در زمان نگارش این تحلیل در محدوده ۱.۰۳۷ قیمتی دلار در حال معامله شدن می باشد. حجم معاملات پایین یکی از دلایل رنج بوند روند قیمت در تایم روزانه و ۴ ساعته می باشد. برای قیمت در موج اصلاحی یک کانال صعودی در نظر گرفته شده است، که یک خط روند صعودی نیز به عنوان حمایت داخل کانال رسم شده است. بالای سقف کانال صعودی مقاومت های بسیار مهمی قرار دارد، که به شدت می توانند با واکنش همراه باشند.

محدوده اول در قیمت ۱.۰۷ الی ۱.۱۱ دلار و محدوده دوم در قیمت ۱.۲۰ دلار می باشد، که از هر کدام از این نواحی انتظار واکنش منفی و برگشت به سمت حمایت های پایین را داریم. مگر در صورتی که بازار با اخبار مثبتی همراه باشد، و این محدوده ها پر قدرت به سمت بالا شکسته شوند.

تحلیل ایاس EOS امروز 28 تیر 1401 بازه زمانی روزانه
تحلیل ایاس EOS امروز ۲۸ تیر ۱۴۰۱ بازه زمانی روزانه

تحلیل تکنیکال ارز ایاس EOS امروز 21 تیر 1401
تحلیل تکنیکال ارز ایاس EOS امروز ۲۱ تیر ۱۴۰۱

تحلیل ایاس EOS امروز ۲۱ تیر ۱۴۰۱

بازه زمانی روزانه:

تیم زوم ارز تحلیل ارز دیجیتال ایاس را برای شما عزیزان به صورت هفتگی هر سه شنبه به روز رسانی می کند تا بتوانید در معاملات خود از این تحلیل استفاده نمایید.

رمز ارز EOS در هفته گذشته با اینکه رشد خوبی را به ثبت رساند، اما در انتهای هفته به مقاومت مهمی در محدوده ۱ الی ۱.۰۵ دلار برخورد کرد و به این ناحیه مهم واکنش منفی نشان داده است. خریدارانی که در قیمت های ۰.۹۰ دلار خرید انجام داده بودند، سیو سود کرده و در انتظار کاهش مجدد قیمت و نزدیک شدن به حمایت های مهمی می باشند. با برگشت قیمت بیت کوین، در روزهای گذشته مجددا بازار نزولی شده است، و جهت حرکت قیمت ها به سمت سطوح حمایتی اصلی می باشد. حمایت مهم ایاس در محدوده ۰.۸۲ دلار قرار گرفته است. و در صورتی که شکسته شود، ایاس دچار ریزش شدید تری خواهد شد.

تحلیل ایاس EOS امروز 21 تیر 1401 بازه زمانی روزانه
تحلیل ایاس EOS امروز ۲۱ تیر ۱۴۰۱ بازه زمانی روزانه

تحلیل تکنیکال ارز ایاس EOS امروز 14 تیر 1401
تحلیل تکنیکال ارز ایاس EOS امروز ۱۴ تیر ۱۴۰۱

تحلیل ایاس EOS امروز ۱۴ تیر ۱۴۰۱

بازه زمانی روزانه:

تیم زوم ارز تحلیل ارز دیجیتال ایاس را برای شما عزیزان به صورت هفتگی هر سه شنبه به روز رسانی می کند تا بتوانید در معاملات خود از این تحلیل استفاده نمایید.

رمز ارز EOS در هفته گذشته با شکست کانال کوتاه مدت صعودی خود، رسما وارد یک روند رنج کوتاه مدت شده است. حجم پایین معاملات و مقاومتی که در قیمت رند ۱ دلار قرار دارد، اجازه رشد قیمت به ارز ایاس را نداده است. مجددا در صورتی که در بازار قدرت خریدار کاهش پیدا کند، ایاس می تواند به سطوح پایین تر خود در محدوده ۰.۸۰ الی ۰.۸۵ دلار برگشت داشته باشد. به دلیل شیب بالای موج نزولی، مقاومتی که در قیمت ۱ دلار قرار دارد، مجددا واکنش منفی نشان داده است. این موج اصلاحی در صورتی که باز هم در سطح حمایت اصلی واکنش مثبت مشاهده شود، می تواند نشانه خوبی برای بازگشت قیمت در آینده باشد.

تحلیل ایاس EOS امروز 14 تیر 1401 بازه زمانی روزانه
تحلیل ایاس EOS امروز ۱۴ تیر ۱۴۰۱ بازه زمانی روزانه

تحلیل تکنیکال ارز ایاس EOS امروز 7 تیر 1401
تحلیل تکنیکال ارز ایاس EOS امروز ۷ تیر ۱۴۰۱

تحلیل ایاس EOS امروز ۷ تیر ۱۴۰۱

بازه زمانی روزانه:

تیم زوم ارز تحلیل ارز دیجیتال ایاس را برای شما عزیزان به صورت هفتگی هر سه شنبه به روز رسانی می کند تا بتوانید در معاملات خود از این تحلیل استفاده نمایید.

رمز ارز EOS در هفته گذشته یک روند رنج را به ثبت رسانده است. قیمت این ارز بعد از حرکت صعودی که از محدوده ۰.۸۰ الی ۰.۸۵ دلار شروع شده بود، رشد قیمت آن تا مقاومت رند ۱ دلار ادامه داشت. این مقاومت با توجه به اینکه عدد رند می باشد، در این ناحیه خریداران و فروشندگان را دچار بی تصمیمی کرده است. برای اینکه هفته در صورتی که حرکت قیمت بالای محدوده ۰.۹۸ الی ۱ دلار بماند، اهداف قیمت می تواند تا مقاومت های ۱.۰۳، ۱.۰۶ و ۱.۱۰ دلار ادامه داشته باشد.

در غیر اینصورت برگشت قیمت می تواند تا محدوده های حمایت پایین ادامه از سر گرفته شود. در تایم فریم ۴ ساعته می توان برای قیمت یک کانال صعودی در نظر گرفت. تا زمانی که کف کانال صعودی شکسته نشود، امکان رشد قیمت و حرکت بیشتر به سمت مقاومت های بالاتر وجود دارد.

تحلیل ایاس EOS امروز 7 تیر 1401 بازه زمانی روزانه
تحلیل ایاس EOS امروز ۷ تیر ۱۴۰۱ بازه زمانی روزانه

تحلیل تکنیکال ارز ایاس EOS امروز 31 خرداد 1401
تحلیل تکنیکال ارز ایاس EOS امروز ۳۱ خرداد ۱۴۰۱

تحلیل ایاس EOS امروز ۳۱ خرداد ۱۴۰۱

بازه زمانی روزانه:

تیم زوم ارز تحلیل ارز دیجیتال ایاس را برای شما عزیزان به صورت هفتگی هر سه شنبه به روز رسانی می کند تا بتوانید در معاملات خود از این تحلیل استفاده نمایید.

رمز ارز EOS در هفته گذشته بعد از واکنش دقیقی که به محدوده حمایت رسم شده روی نمودار داشت، ریزش قیمت آن متوقف شد، و شاهد حمایت خریداران برای افزایش قیمت این ارز بودیم. حرکت صعودی از محدوده ۰.۸۱ دلار تا زمان نگارش این تحلیل، بیش از ۱۹ درصد رشد را به همراه داشته است. با توجه به شیب بالای روند نزولی، موج اصلاحی می تواند در برخورد به مقاومت ۱.۰۷ الی ۱.۱۱ دلار با واکنش همراه باشد. بنابراین انتظار می رود که مجددا قیمت سطح حمایت رسم شده روی نمودار را در روزهای آینده تست کند. به طور کلی برای ایاس انتظار یک روند رنج طولانی مدت را در محدوده های فعلی داریم، که مناسب نوسان گیری می باشد.

تحلیل ایاس EOS امروز 31 خرداد 1401 بازه زمانی روزانه
تحلیل ایاس EOS امروز ۳۱ خرداد ۱۴۰۱ بازه زمانی روزانه

تحلیل تکنیکال ارز ایاس EOS امروز 24 خرداد 1401
تحلیل تکنیکال ارز ایاس EOS امروز ۲۴ خرداد ۱۴۰۱

تحلیل ایاس EOS امروز ۲۴ خرداد ۱۴۰۱

بازه زمانی روزانه:

تیم زوم ارز تحلیل ارز دیجیتال ایاس را برای شما عزیزان به صورت هفتگی هر سه شنبه به روز رسانی می کند تا بتوانید در معاملات خود از این تحلیل استفاده نمایید.

رمز ارز EOS در هفته گذشته با شکست کف کانال نزولی، قیمت آن به محدوده رند ۱ دلار برخورد کرد. به دلیل ترس شدید و هیجانات بازار، سطح حمایت ۱ دلار نیز در حال حاضر شکسته شده است. پایین ترین قیمتی که ارز EOS در طول سابقه تاریخی خود به ثبت رسانده، در محدوده ۰.۸۵ دلار می باشد.

و همچنین پایین ترین حمایت معتبر نیز در محدوده ۰.۸۵ الی ۰.۸۰ دلار وجود دارد، که روی نمودار رسم شده است. انتظار می رود که در صورت تثبیت شرایط در بازار و عدم فشار فروش بیشتر، نوسانات قیمت در محدوده حمایت فعلی به صورت یک روند رنج ادامه پیدا کند.

تحلیل ایاس EOS امروز 24 خرداد 1401 بازه زمانی روزانه
تحلیل ایاس EOS امروز ۲۴ خرداد ۱۴۰۱ بازه زمانی روزانه

تحلیل تکنیکال ارز ایاس EOS امروز 17 خرداد 1401
تحلیل تکنیکال ارز ایاس EOS امروز ۱۷ خرداد ۱۴۰۱

تحلیل ایاس EOS امروز ۱۷ خرداد ۱۴۰۱

بازه زمانی روزانه:

تیم زوم ارز تحلیل ارز دیجیتال ایاس را برای شما عزیزان به صورت هفتگی هر سه شنبه به روز رسانی می کند تا بتوانید در معاملات خود از این تحلیل استفاده نمایید.

رمز ارز EOS در طول هفته گذشته زیر محدوده مقاومت مهم خود در نوسان بود. قیمت این ارز در زمان نگارش این تحلیل در محدوده ۱.۲۵ دلار در حال معامله شدن می‌باشد. همچنان قیمت داخل یک کانال نزولی کوچک در تایم فریم ۴ ساعته قرار دارد، و برای خروج از این کانال نزولی، نیاز به افزایش تقاضای بسیار زیادی در بازار می باشد.

در غیر اینصورت قیمت می‌تواند داخل این کانال به روند نزولی خود ادامه دهد. فشار فروش در صورتی که افزایش داشته باشد، می تواند قیمت این ارز را به محدوده ۱ دلار هم برساند. اما این کاهش قیمت به صورت مرحله ای خواهد بود، و مرحله اول در صورتی رخ خواهد داد که حمایت ۱.۲۲ دلار از دست برود. همچنین در صورتی که قیمت بالای سطح ۱.۳۰ دلار برگشت داشته باشد، پتانسیل خروج از کانال نزولی افزایش پیدا خواهد کرد.

تحلیل ایاس EOS امروز 17 خرداد 1401 بازه زمانی روزانه
تحلیل ایاس EOS امروز ۱۷ خرداد ۱۴۰۱ بازه زمانی روزانه

تحلیل تکنیکال ارز ایاس EOS امروز 10 خرداد 1401
تحلیل تکنیکال ارز ایاس EOS امروز ۱۰ خرداد ۱۴۰۱

تحلیل ایاس EOS امروز ۱۰ خرداد ۱۴۰۱

بازه زمانی روزانه:

تیم زوم ارز تحلیل ارز دیجیتال ایاس را برای شما عزیزان به صورت هفتگی هر سه شنبه به روز رسانی می کند تا بتوانید در معاملات خود از این تحلیل استفاده نمایید.

رمز ارز ایاس EOS در طی هفته های گذشته به دلیل فشار فروش و موج شارپ نزولی، زیر محدوده مقاومت هفتگی خود در حال نوسان بوده است. این محدوده مقاومت در قیمت ۱.۳۶۰ الی ۱.۵۳ دلار رسم شده است. تا زمانی که کندل های روزانه قوی بالای این ناحیه بسته نشود، روند ایاس می تواند زیر این ناحیه در بهترین حالت ممکن رنج باشد.

در غیر این صورت اگر در بازار کاهش قیمت داشته باشیم، مجددا حرکت نزولی می تواند تا سطح حمایت ۱.۲۰ دلار شکل بگیرد. همچنین در تایم فریم ۴ ساعته یک مقاومت ترند لاین نزولی روی موج های آخر رسم شده است، و به طور کلی می توان قیمت را در این ناحیه داخل یک کانال نزولی قرار داد.

مقاومتی که به عنوان نقطه عطف ادامه روند قیمت در هفته جاری می توان از آن استفاده کرد، در محدوده ۱.۳۹۵ الی ۱.۴۰۳ دلار رسم شده است. اندیکاتور EMA با دوره زمانی ۲۰ دقیقا محدوده مقاومت در نظر گرفته شده را تایید می کند. در صورتی که کندل های ۴ ساعته قوی بالای این مقاومت بسته شوند، احتمال شکسته شدن مقاومت ۱.۳۶۰ الی ۱.۵۳ دلار هم وجود دارد. در این صورت حرکت صعودی می تواند تا محدوده مقاومت بعدی ۱.۵۷ الی ۱.۶۰ دلار ادامه پیدا کند.

تحلیل ایاس EOS امروز 10 خرداد 1401 بازه زمانی روزانه
تحلیل ایاس EOS امروز ۱۰ خرداد ۱۴۰۱ بازه زمانی روزانه

تحلیل تکنیکال ارز ایاس EOS امروز 27 اردیبهشت 1401
تحلیل تکنیکال ارز ایاس EOS امروز ۲۷ اردیبهشت ۱۴۰۱

تحلیل ایاس EOS امروز ۲۷ اردیبهشت ۱۴۰۱

بازه زمانی روزانه:

تیم زوم ارز تحلیل ارز دیجیتال ایاس را برای شما عزیزان به صورت هفتگی هر سه شنبه به روز رسانی می کند تا بتوانید در معاملات خود از این تحلیل استفاده نمایید.

رمز ارز EOS هفته را با ریزش قیمت بیشتری سپری کرد. این ارز که هفته های متوالی در حال کاهش قیمت می باشد، با شکست حمایت محدوده ۱.۳۶ الی ۱.۵۲ دلار که پایین ترین قیمت تاریخی این ارز بوده است، اکنون تا سطح ۱.۱۱ دلار نیز کاهش داشته است. این سطح در حال حاضر به مقاومت تبدیل شده است، و با توجه به عدم تصمیم گیری خریداران و فروشندگان زیر این محدوده مقاومت، روند قیمت متوقف شده است. تا زمانی که قیمت بالای این سطح برگشت نداشته باشد، همچنان انتظار داریم که نوسانات در کف کانال نزولی ادامه داشته باشد، و حتی در صورتی که بازار متعادل شود، روند می‌تواند مدتی در این محدوده رنج شود.

تحلیل ایاس EOS امروز 27 اردیبهشت 1401 بازه زمانی روزانه
تحلیل ایاس EOS امروز ۲۷ اردیبهشت ۱۴۰۱ بازه زمانی روزانه

تحلیل تکنیکال ارز ایاس EOS امروز 20 اردیبهشت 1401
تحلیل تکنیکال ارز ایاس EOS امروز ۲۰ اردیبهشت ۱۴۰۱

تحلیل ایاس EOS امروز ۲۰ اردیبهشت ۱۴۰۱

بازه زمانی روزانه:

تیم زوم ارز تحلیل ارز دیجیتال ایاس را برای شما عزیزان به صورت هفتگی هر سه شنبه به روز رسانی می کند تا بتوانید در معاملات خود از این تحلیل استفاده نمایید.

رمز ارز EOS در طول دو هفته گذشته از محدوده حمایت ۲ الی ۱.۸۷ دلار عبور کرد و فشار فروش باعث شکسته شدن این حمایت و تبدیل آن به مقاومت شده است. در ریزشی که روز گذشته در بازار شاهد بوده ایم، قیمت به پایین ترین حمایت تاریخی در محدوده ۱.۶۷ الی ۱.۳۶ دلار برخورد کرده است و تا این لحظه به آن واکنش خوبی نشان داده است. اما همان طور که مشاهده می کنید روند قیمت در این بازه زمانی نزولی می باشد و نوسانات قیمت در صورتی که ریزش مجددی را در بازار شاهد نباشیم، بین محدوده حمایت فعلی و مقاومت ذکر شده می تواند ادامه داشته باشد.

یک ترند لاین نزولی نیز روی نمودار رسم شده است، و تا زمانی که خریداران نتوانند قیمت را بالای این سطح داینامیک برسانند، نمی توانیم انتظار صعودی شدن روند را در این بازه زمانی داشته باشیم. نکته دیگری که وجود دارد مقاومت ۲ دلاری می باشد که برای برگشت به روند رنج باید این محدوده تبدیل به حمایت شود.

تحلیل ایاس EOS امروز 20 اردیبهشت 1401 بازه زمانی روزانه
تحلیل ایاس EOS امروز ۲۰ اردیبهشت ۱۴۰۱ بازه زمانی روزانه

تحلیل تکنیکال ارز ایاس EOS امروز 6 اردیبهشت 1401
تحلیل تکنیکال ارز ایاس EOS امروز ۶ اردیبهشت ۱۴۰۱

تحلیل ایاس EOS امروز ۶ اردیبهشت ۱۴۰۱

بازه زمانی روزانه:

تیم زوم ارز تحلیل ارز دیجیتال ایاس را برای شما عزیزان به صورت هفتگی هر سه شنبه به روز رسانی می کند تا بتوانید در معاملات خود از این تحلیل استفاده نمایید.

رمز ارز EOS در طول هفته گذشته نوسانات بسیار زیادی را پشت سر گذاشته است. این ارز که با حمایت خریداران تا نزدیک مقاومت رند ۳ دلار پیش روی کرده بود، قبل از برخورد به آن و همچنین قبل از برخورد به مقاومت داینامیک ترند لاین نزولی، با واکنش همراه بود و مجددا تا محدوده حمایت ۲.۴۰ دلار ریزش داشت.

امروز به دلیل افزایش فشار فروش بازار این حمایت شکسته شده است، و فروشندگان با قدرتی که به دست گرفته اند، در حال رساندن قیمت به ناحیه حمایت رند ۲ دلاری هستند. روند قیمت در تایم فریم روزانه رنج می باشد. بنابراین قبل از خروج قیمت از روند رنج، احتمال برخورد قیمت به حمایت ۱.۹۸ الی ۱.۸۶ دلار نیز وجود دارد.

تحلیل ایاس EOS امروز 6 اردیبهشت 1401 بازه زمانی روزانه
تحلیل ایاس EOS امروز ۶ اردیبهشت ۱۴۰۱ بازه زمانی روزانه

تحلیل تکنیکال ارز ایاس EOS امروز 30 فروردین 1401
تحلیل تکنیکال ارز ایاس EOS امروز ۳۰ فروردین ۱۴۰۱

تحلیل ایاس EOS امروز ۳۰ فروردین ۱۴۰۱

بازه زمانی روزانه:

تیم زوم ارز تحلیل ارز دیجیتال ایاس را برای شما عزیزان به صورت هفتگی هر سه شنبه به روز رسانی می کند تا بتوانید در معاملات خود از این تحلیل استفاده نمایید.

رمز ارز EOS در طول هفته گذشته نوسانات زیادی را پشت سر گذاشته است. این ارز که به حمایت محدوده ۲.۱۰ الی ۲.۱۴ دلار برخورد کرد، و به آن واکنش نشان داده است، در این هفته در صورت مساعد ماندن شرایط بازار پتانسیل رشد قیمت و رسیدن به مقاومت داینامیک ترند لاین نزولی را دارد.

نکته دیگری که وجود دارد این است که یک ناحیه عرضه و تقاضای دیگر در محدوده ۲.۳۸ الی ۲.۴۶ دلار قرار دارد، و تا زمانی که خریداران بتوانند قیمت را بالای این محدوده حفظ کنند، پتانسیل شکست ترند لاین و حرکت به سمت اهداف بالاتر وجود دارد. در صورت شکست ترند لاین و پولبک به آن اهداف بعدی در محدوده ۳.۸۵ الی ۴ دلار می باشد.

تحلیل ایاس EOS امروز 30 فروردین 1401 بازه زمانی روزانه
تحلیل ایاس EOS امروز ۳۰ فروردین ۱۴۰۱ بازه زمانی روزانه

تحلیل تکنیکال ارز ایاس EOS امروز 23 فروردین 1401
تحلیل تکنیکال ارز ایاس EOS امروز ۲۳ فروردین ۱۴۰۱

تحلیل ایاس EOS امروز ۲۳ فروردین ۱۴۰۱

بازه زمانی روزانه:

تیم زوم ارز تحلیل ارز دیجیتال ایاس را برای شما عزیزان به صورت هفتگی هر سه شنبه به روز رسانی می کند تا بتوانید در معاملات خود از این تحلیل استفاده نمایید.

رمز ارز EOS در تایم فریم ماهانه یک حمایت در محدوده ۲.۱۵ الی ۲.۳۰ دلار دارد، که در صورت بسته شدن کندل ماهانه زیر این محدوده، برای بلند مدت وارد روند نزولی خواهد شد. ایاس در این ماه نیز با ۲۱ درصد کاهش قیمت مجددا به سطح حمایت ذکر شده برخورد کرده است. حمایت هفتگی نیز در محدوده ۲.۱۴ الی ۲.۲۷ دلار می باشد. بنابراین محدوده حمایت تقویت شده است.

اما فشار فروش شیب بسیار بالایی دارد، و برای حفظ این محدوده و برگشت به سمت مقاومت های قبلی باید منتظر تثبیت روند بازار و کاهش فشار فروش باشیم. در غیر اینصورت احتمال شکست این حمایت و حرکت به سمت حمایت محدوده ۱.۵ دلار وجود دارد. برای صعودی شدن روند خریداران باید قیمت را بالای ۲.۴۰ دلار برسانند. در اینصورت اهداف ۲.۷ و ۳ دلار در دسترس خواهند بود.

تحلیل ایاس EOS امروز 23 فروردین 1401 بازه زمانی روزانه
تحلیل ایاس EOS امروز ۲۳ فروردین ۱۴۰۱ بازه زمانی روزانه

تحلیل تکنیکال ارز ایاس EOS امروز 9 فروردین 1401
تحلیل تکنیکال ارز ایاس EOS امروز ۹ فروردین ۱۴۰۱

تحلیل ایاس EOS امروز ۹ فروردین ۱۴۰۱

بازه زمانی روزانه:

تیم زوم ارز تحلیل ارز دیجیتال ایاس را برای شما عزیزان به صورت هفتگی هر سه شنبه به روز رسانی می کند تا بتوانید در معاملات خود از این تحلیل استفاده نمایید.

رمز ارز EOS در طول دو هفته گذشته از یک محدوده حمایت بسیار مهم در قیمت ۱.۸۷ الی ۲ دلار حرکت صعودی خود را شروع کرده است، و این حرکت موجب شکست سقف کانال نزولی کوتاه مدت شده است. قیمت در بازه زمانی هفتگی نیز در کانال نزولی قرار دارد. نکته ای که در نمودار ایاس وجود دارد، این است که با این حرکت صعودی، یک محدوده مهم استاتیک در قیمت ۲.۵۴ الی ۲.۶۰ دلار که با میدلاین کانال بلند مدت نیز هم پوشانی داشته است، به حمایت تبدیل شده است.

خریداران ایاس در روز گذشته موفق به رساندن قیمت به مقاومت محدوده ۳.۱۴ الی ۳.۲۳ دلار شده اند، اما در این ناحیه واکنش شدید قیمت را مشاهده می کنیم. بنابراین ادامه نوسانات قیمت را می توانیم بین حمایت ۲.۶۰ الی ۳.۲۰ دلار انتظار داشته باشیم. تا زمانی که حمایت ۲.۷۰ الی ۲.۶۰ دلار حفظ شود، رشد بیشتر قیمت می تواند ادامه داشته باشد.

تحلیل ایاس EOS امروز 9 فروردین 1401 بازه زمانی روزانه
تحلیل ایاس EOS امروز ۹ فروردین ۱۴۰۱ بازه زمانی روزانه

تحلیل تکنیکال ارز ایاس EOS امروز 24 اسفند 1400
تحلیل تکنیکال ارز ایاس EOS امروز ۲۴ اسفند ۱۴۰۰

تحلیل ایاس EOS امروز ۲۴ اسفند ۱۴۰۰

بازه زمانی روزانه:

تیم زوم ارز تحلیل ارز دیجیتال ایاس را برای شما عزیزان به صورت هفتگی هر سه شنبه به روز رسانی می کند تا بتوانید در معاملات خود از این تحلیل استفاده نمایید.

رمز ارز EOS در هفته گذشته با تشکیل الگوی چکش معکوس روی محدوده حمایت مهم ۱.۹۴ الی ۱.۶۱ دلار و همچنین حمایت ۲ دلار که بالای این محدوده قرار دارد، نشانه برگشت قیمت به سمت مقاومت های بالاتر را در میان مدت دارد. خریداران ایاس در این محدوده با حمایت های خود قیمت را به سمت مقاومت سقف کانال نزولی هدایت می کنند.

در صورتی که خریداران بتوانند قیمت را بالای سطح ۲ دلار حفظ کنند، می توانیم انتظار داشته باشیم که رشد قیمت حداقل تا محدوده ۲.۱۰ دلار ادامه پیدا خواهد کرد. و همچنین در صورتی که این مقاومت نیز شکسته شود، هدف بعدی محدوده ۲.۲۰ دلار خواهد بود.

تحلیل ایاس EOS امروز 24 اسفند 1400 بازه زمانی روزانه
تحلیل ایاس EOS امروز ۲۴ اسفند ۱۴۰۰ بازه زمانی روزانه

تحلیل تکنیکال ارز ایاس EOS امروز 17 اسفند 1400
تحلیل تکنیکال ارز ایاس EOS امروز ۱۷ اسفند ۱۴۰۰

تحلیل ایاس EOS امروز ۱۷ اسفند ۱۴۰۰

بازه زمانی هفتگی:

تیم زوم ارز تحلیل ارز دیجیتال ایاس را برای شما عزیزان به صورت هفتگی هر سه شنبه به روز رسانی می کند تا بتوانید در معاملات خود از این تحلیل استفاده نمایید.

رمز ارز EOS در تایم هفتگی همچنان به کاهش قیمت خود ادامه می‌دهد و به محدوده حمایت مهمی مجدداً برخورد کرده است. این محدوده حمایت مهم در قیمت ۲ الی ۱.۶۰ دلار قرار دارد و چنانچه کندل هفتگی زیر این محدوده بسته شود کف کانال نزولی در قیمت ۱ دلار هدف اصلی ارز ایاس می باشد. اما برای برگشت قیمت از این محدوده حمایت نیاز است که چند هفته زمان بگذرد تا خریداران در این محدوده تصمیم به خرید بگیرند.

به دلیل فشار بالای فروش که از بالاترین محدوده سقف قبلی در قیمت ۱۲ دلار تا محدوده ۲ دلار داشته ایم، رشد مجدد قیمت در کانال نزولی هفتگی کار بسیار دشواری برای این ارز می باشد.

تحلیل ایاس EOS امروز 17 اسفند 1400 بازه زمانی هفتگی
تحلیل ایاس EOS امروز ۱۷ اسفند ۱۴۰۰ بازه زمانی هفتگی

تحلیل ایاس EOS بازه زمانی روزانه:

همانطور که در گذشته اشاره شد رمز ارز ایاس تنها مختص نوسانگیری بوده و برای سرمایه گذاری مناسب نمی باشد. اما در این بازه زمانی، قیمت در یک کانال نزولی قرار دارد. زمانی که شکسته نشود رشد قیمت را مشاهده نخواهید کرد. قیمت در نیمه بالایی کانال نزولی قرار گرفته و یک واگرایی مثبت روی اندیکاتور RSI شناسایی شده است که یکی از نشانه های برگشت قیمت برای روزهای آینده می باشد.

برای حالت کم ریسک در صورتیکه خرید روی این ارز انجام می دهید، می توانید در صورت تثبیت قیمت بالای محدوده ۲ دلار معامله خود را انجام دهید و در این صورت اولین هدف قیمت محدوده ۲.۲۰ دلار خواهد بود. چنانچه این محدوده مقاومت شکسته شود قیمت از کانال نزولی خارج خواهد شد. در غیر این صورت مجددا برگشت قیمت را مشاهده خواهیم کرد.

تحلیل ایاس EOS بازه زمانی روزانه امروز 17 اسفند 1400
تحلیل ایاس EOS بازه زمانی روزانه امروز ۱۷ اسفند ۱۴۰۰

تحلیل تکنیکال ارز ایاس EOS امروز 19 بهمن 1400
تحلیل تکنیکال ارز ایاس EOS امروز ۱۹ بهمن ۱۴۰۰

تحلیل ایاس EOS امروز ۱۹ بهمن ۱۴۰۰

بازه زمانی هفتگی:

تیم زوم ارز تحلیل ایاس  رو برای شما عزیزان به صورت هفتگی هر سه شنبه به روز رسانی می کنه تا بتونید در معاملات خودتون از این تحلیل استفاده کنید.

رمز ارز EOS مانند اکثر آلت کوین های بازار هفته گذشته را به خوبی پشت سر گذاشته است. قیمت این ارز نوسانی با رشد ۹.۵ درصد به سطح مقاومت سقف کانال نزولی که در تایم روزانه رسم شده است، برخورد کرد، و خریداران آن با شکست سقف کانال موفق به تثبیت موقت قیمت بالای محدوده ۲.۵ دلار شده اند‌.

این محدوده چنانچه حفظ شود و نشانه های حمایت بیشتر روی این محدوده ظاهر شود، رشد قیمت می‌تواند تا سطح مقاومت میدلاین کانال بلند مدت نزولی در محدوده ۲.۹۰ الی ۳ دلار به رشد خود ادامه دهد.

تحلیل ایاس EOS امروز 19 بهمن 1400 بازه زمانی هفتگی
تحلیل ایاس EOS امروز ۱۹ بهمن ۱۴۰۰ بازه زمانی هفتگی

تحلیل ایاس EOS بازه زمانی روزانه:

همانطور که ملاحظه می‌فرمایید قیمت بعد از شکست سقف کانال نزولی، در حال پولبک زدن به این ناحیه حمایتی می باشد. شیب موج اصلاحی به حدی بالاست که نشانه ورود سرمایه به این ارز می باشد. بنابراین انتظار می رود در کوتاه مدت روند آن صعودی باقی بماند. منظور از کوتاه مدت، روند قیمت در تایم ۴ ساعته می باشد. با خروج قیمت از کانال نزولی، شرایط آن کمی مساعد شده است، و حداقل انتظار ما حفظ سطح حمایت ۲.۵ دلار توسط خریداران می باشد.

تحلیل ایاس EOS بازه زمانی روزانه امروز 19 بهمن 1400
تحلیل ایاس EOS بازه زمانی روزانه امروز ۱۹ بهمن ۱۴۰۰

تحلیل تکنیکال ارز ایاس EOS امروز 12 بهمن 1400
تحلیل تکنیکال ارز ایاس EOS امروز ۱۲ بهمن ۱۴۰۰

تحلیل ایاس EOS امروز ۱۲ بهمن ۱۴۰۰

بازه زمانی روزانه:

تیم زوم ارز تحلیل ایاس  رو برای شما عزیزان به صورت هفتگی به روز رسانی می کنه تا بتونید در معاملات خودتون از این تحلیل استفاده کنید.

رمز ارز EOS در هفته گذشته روند صعودی را نوسانات بسیار محدودی داشت. قیمت این ارز به طور کلی در بازه ۲.۴۰ الی ۲.۲ دلار در نوسان بود. با توجه به اینکه در کانال نزولی قرار داریم، و قیمت در زمان نگارش این تحلیل نزدیک سقف کانال نزولی قرار گرفته است، در صورتی که توان خریداران برای رساندن قیمت بالای سطح ۲.۵ دلار کافی نباشد، و این محدوده توسط خریداران پس گرفته نشود، با توجه به مقاومت های مهم بالای قیمت، می توان به راحتی انتظار کاهش مجدد قیمت و برگشت به سمت حمایت ۲ دلار را داشت.

تحلیل ایاس EOS امروز 12 بهمن 1400 بازه زمانی روزانه
تحلیل ایاس EOS امروز ۱۲ بهمن ۱۴۰۰ بازه زمانی روزانه

تحلیل ایاس EOS بازه زمانی ۴ ساعته:

در حال حاضر با توجه به اینکه سطح ۲.۳۰ دلار به حمایت تبدیل شده است، انتظار داریم به طور موقت قیمت تا سطوح بالاتر پیش روی داشته باشد. سطح مقاومت بعدی در قیمت ۲.۴۲ و مقاومت دوم نیز در قیمت ۲.۵۴ الی ۲.۵۰ دلار قرار گرفته است، و تا زمانی که خط روند صعودی حفظ شود، افزایش بیشتر قیمت را می توان همچنان انتظار داشت. محدوده فعلی قیمت محدوده فشردگی می باشد، و باید دید که کدام یک از سطوح حمایت یا مقاومت شکسته خواهد شد، تا ادامه روند قیمت در آینده مشخص شود.

تحلیل ایاس EOS بازه زمانی 4 ساعته امروز 12 بهمن 1400
تحلیل ایاس EOS بازه زمانی ۴ ساعته امروز ۱۲ بهمن ۱۴۰۰

تحلیل تکنیکال ارز ایاس EOS امروز 5 بهمن 1400
تحلیل تکنیکال ارز ایاس EOS امروز ۵ بهمن ۱۴۰۰

تحلیل ایاس EOS امروز ۵ بهمن ۱۴۰۰

بازه زمانی هفتگی:

رمز ارز ایاس EOS در تایم هفتگی به طور کلی در یک کانال نزولی قرار دارد. قیمت در طول هفته های گذشته یک خط روند صعودی را به سمت پایین شکسته است. و بعد از پولبک به خط روند، با ریزش ۳۰ درصدی قیمت مواجه شد. اما یک حمایت بسیار مهم در محدوده ۲ الی ۱.۵ دلار دارد، که نحوه واکنش به این حمایت، در تایم هفتگی بسیار مهم می باشد.

اما اگر در صورت ریزش بیشتر بازار این حمایت نیز شکسته شود، کاهش قیمت می تواند تا کف کانال نزولی در محدوده دقیق ۱ دلار ادامه پیدا کند. اما به دلیل اینکه قیمت در سطح یکی از حمایت های مهم می باشد، حداقل چندین هفته می تواند در این محدوده وارد روند رنج شود.

تحلیل ایاس EOS امروز 5 بهمن 1400 بازه زمانی هفتگی
تحلیل ایاس EOS امروز ۵ بهمن ۱۴۰۰ بازه زمانی هفتگی

تحلیل ایاس EOS بازه زمانی روزانه:

در این بازه زمانی قیمت داخل یک کانال نزولی قرار گرفته است و به محدوده کف کانال نزولی واکنش داده است. کف کانال واکنش بسیار خوبی داشته که در قیمت دقیق ۲ دلار می‌باشد. بنابراین انتظار داریم اگر رشد قیمت ادامه داشته باشد تا محدوده سقف کانال نزولی در قیمت ۲.۵ دلار ادامه پیدا کند. بعد از آن در صورتی که نشانه های افزایش حجم معاملات زیر محدوده مقاومت دیده نشود امکان برگشت قیمت به سمت حمایت ۲ دلار وجود دارد.

تحلیل ایاس EOS بازه زمانی روزانه امروز 5 بهمن 1400
تحلیل ایاس EOS بازه زمانی روزانه امروز ۵ بهمن ۱۴۰۰

تحلیل تکنیکال ارز ایاس EOS امروز 21 دی 1400
تحلیل تکنیکال ارز ایاس EOS امروز ۲۱ دی ۱۴۰۰

تحلیل ایاس EOS امروز ۲۱ دی ۱۴۰۰

بازه زمانی هفتگی:

رمز ارز EOS  که در رتبه ۵۱ لیست ارزهای دیجیتال قرار دارد، در طول یک هفته گذشته با کاهش قیمت ۱۴ درصدی قیمت رو به رو شد. با توجه به تحلیل هفته گذشته، بعد شکست خط روند صعودی، کاهش بیشتر قیمت ادامه پیدا کرد، خریداران نا امید شده و مجددا کنترل قیمت را دست فروشندگان سپردند. قیمت در حال حاضر به یک حمایت بسیار مهم در محدوده ۲.۷۰ تا ۱.۹۰ برخورد کرده است. البته این حمایت مربوط به تایم هفتگی می باشد، و پایین ترین محدوده ای است که ایاس در طول دوره حضور خود در بازار دیده است.

تحلیل ایاس EOS امروز 21 دی 1400 بازه زمانی هفتگی
تحلیل ایاس EOS امروز ۲۱ دی ۱۴۰۰ بازه زمانی هفتگی

تحلیل ایاس EOS بازه زمانی روزانه:

قیمت داخل کانال نزولی به خوبی در نوسان می باشد، و در برخورد دوم به کف کانال، یک واگرایی به وجود آورده است. پس در صورتی که خط روند نزولی شکسته شود، و قیمت بالای سطح ۳ دلار برگردد، افزایش قیمت می‌تواند حداقل تا میدلاین کانال و حداکثر تا سقف کانال نزولی در قیمت ۴ دلار ادامه داشته باشد. در واقع شکست مقاومت ۳ دلار، روند قیمت را در تایم ۴ ساعته صعودی خواهد کرد، و مومنتوم روند نیز صعودی می شود که برای معاملات کم ریسک مناسب است. اما اگر شاهد شکست حمایت کف کانال نزولی باشیم، حمایت بعدی در سطح ۲ دلار خواهد بود.

تحلیل ایاس EOS بازه زمانی روزانه-21 دی 1400
تحلیل ایاس EOS بازه زمانی روزانه-۲۱ دی ۱۴۰۰

تحلیل تکنیکال ارز ایاس EOS امروز 14 دی 1400
تحلیل تکنیکال ارز ایاس EOS امروز ۱۴ دی ۱۴۰۰

تحلیل ایاس EOS امروز ۱۴ دی ۱۴۰۰

بازه زمانی روزانه:

رمز ارز ایاس به طور کلی در هر تایم فریم بالایی رنج می باشد. و در تایم های روزانه و ۴ ساعته تمایلات نزولی دارد. قیمت در زمان نگارش این مقاله در محدوده ۳.۲۰ دلار در نوسان می باشد. یک واگرایی مثبت روی اندیکاتور RSI شکل گرفته است، که اگر خط روند نزولی موج آخر به سمت بالا شکسته شود، تایید خواهد شد.
همان طور که ملاحظه می‌کنید، اندیکاتور Fibonacci levels در محدوده‌ای قرار دارد که اگر خریداران بتوانند قیمت را بالای آن ببرند، و مدتی در آن محدوده تثبیت بدهند، رشد قیمت را شاهد خواهیم بود. اما اگر قیمت بالای محدوده ۳.۲۰ دلار تثبیت نداشته باشد، با توجه به واگرایی اندیکاتور، می توانیم شاده کاهش قیمت تا محدوده حمایت ۳ و حتی حمایت های پایین تر ادامه داشته باشد.

تحلیل ایاس EOS امروز 14 دی 1400 بازه زمانی روزانه
تحلیل ایاس EOS امروز ۱۴ دی ۱۴۰۰ بازه زمانی روزانه

تحلیل تکنیکال ارز ایاس EOS امروز 7 دی 1400
تحلیل تکنیکال ارز ایاس EOS امروز ۷ دی ۱۴۰۰

تحلیل ایاس EOS امروز ۷ دی ۱۴۰۰

بازه زمانی روزانه:

در هفته گذشته با اینکه خریداران توانستند قیمت را از کانال نزولی خارج کنند، اما قیمت در محدوده ۳.۵ دلار به مقاومت برخورد کرد، و با واکنش به این سطح کاهش داشت و دچار افت قیمت شد. در واقع خریدهایی که در محدوده ۳ دلار انجام شده بود با سیو سود همراه شد، و فشار فروش باعث شد قیمت به محدوده ۳ دلار برگشت داشته باشد.

تحلیل ایاس EOS امروز 7 دی 1400 بازه زمانی روزانه
تحلیل ایاس EOS امروز ۷ دی ۱۴۰۰ بازه زمانی روزانه

تحلیل ایاس EOS بازه زمانی ۴ ساعته:

با توجه به اینکه قیمت از کانال نزولی خارج شده است، اما قدرت خریدار برای خروج از محدوده رنج وجود نداشته است. اگر برگشت قیمت به سمت حمایت ۳ دلار اتفاق بیوفتد، در صورتی که این محدوده شکسته شود قیمت مجدد داخل کانال نزولی برمیگردد. ریزش قیمت می‌تواند تا محدوده ۲.۵ دلار ۲.۲۴ دلار ادامه داشته باشد. اما اگر در همین محدوده ۳ دلار حمایت شود و نشانه های ورود خریداران و حجم معاملات بالا در این محدوده ظاهر شود، انتظار برگشت قیمت به سمت بالا را خواهیم داشت.

تحلیل ایاس EOS بازه زمانی 4 ساعته امروز 7 دی 1400
تحلیل ایاس EOS بازه زمانی ۴ ساعته امروز ۷ دی ۱۴۰۰

تحلیل تکنیکال ارز ایاس EOS امروز 30 آذر 1400
تحلیل تکنیکال ارز ایاس EOS امروز ۳۰ آذر ۱۴۰۰

تحلیل ایاس EOS امروز ۳۰ آذر ۱۴۰۰

بازه زمانی روزانه:

رمز ارز EOS در کانال نزولی قرار دارد مدتی است که در محدوده حمایت ۳ دلار متوقف شده است. این حمایت برای معامله گران بسیار با اهمیت می باشد. دو حالت برای این وضعیت وجود دارد. حالت اول با توجه به اینکه قیمت توان خروج از کانال نزولی را ندارد حمایت خود را شکسته و مستقیماً تا حمایت ۲.۵ دلار ریزش قیمت ادامه پیدا کند، و یا در حالت دوم به همین صورت با یک روند آهسته در صورت تثبیت دادن بالای کانال نزولی، و بعد از پولبک به محدوده شکسته شده به سمت مقاومت ۴ دلار حرکت کند. فشردگی قیمت در محدوده فعلی کانال به وضوح مشخص می باشد، و این وضعیت به صورتی است که احتمال هر دو سناریو تقریباً برابر می باشد.

تحلیل ایاس EOS امروز 30 آذر 1400 بازه زمانی روزانه
تحلیل ایاس EOS امروز ۳۰ آذر ۱۴۰۰ بازه زمانی روزانه

تحلیل ایاس EOS بازه زمانی ۴ ساعته:

وضعیت فعلی قیمت در این تایم فریم مانند الگوی مثلث می باشد مقاومت سقف کانال می تواند ضلع بالایی مثلث باشد، و حمایت محدوده ۳ دلار کف این الگو را تشکیل داده است. با توجه به اینکه قیمت به انتهای الگوی مثلث رسیده است، در این محدوده ها باید به دنبال نشانه هایی باشیم که ببینیم کانال توان شکستن دارد یا خیر. در حال حاضر نیز قیمت در حال برگشت به محدوده ۳ دلار می باشد. اگر به این محدوده برگردد باز هم باید ببینیم که قدرت حمایت دارد یا ریزش ادامه خواهد داشت.

تحلیل ایاس EOS بازه زمانی 4 ساعته امروز 30 آذر 1400
تحلیل ایاس EOS بازه زمانی ۴ ساعته امروز ۳۰ آذر ۱۴۰۰

تحلیل تکنیکال ارز ایاس EOS امروز 23 آذر 1400
تحلیل تکنیکال ارز ایاس EOS امروز ۲۳ آذر ۱۴۰۰

تحلیل ایاس EOS امروز ۲۳ آذر ۱۴۰۰

بازه زمانی هفتگی:

با تحلیل تکنیکال این هفته رمز ارز EOS در خدمت شما عزیزان هستیم. EOS در رتبه ۴۶ ارزهای دیجیتال قرار دارد، و دارای ارزش بازار بیش از ۳ میلیارد دلار می باشد، این ارز در نمودار هفتگی با توجه به اینکه در کف کانال رنج می باشد، اگر به حمایت مهم خود در محدوده ۲ الی ۲.۴۶ دلار برسد، می تواند برای میان مدت رشد خوبی داشته باشد.

البته برای این رشد قیمت باید شرایطی فراهم شود که بازار وضعیت مساعد و امید بخشی داشته باشد. روی نمودار یک مقاومت مهم در محدوده ۳.۸۱ الی ۴ دلار رسم شده است، که در هفته های گذشته شکسته شد، و قیمت به کف کانال برخورد کرد. حجم معاملات در هفته قبل، از میانگین حجم در ماه های گذشته بیشتر بوده است. بنابراین نشان می دهد که این کاهش، منجر به خرید این ارز در کف کانال شده است.

تحلیل ایاس EOS امروز 23 آذر 1400 بازه زمانی هفتگی
تحلیل ایاس EOS امروز ۲۳ آذر ۱۴۰۰ بازه زمانی هفتگی

تحلیل ایاس EOS بازه زمانی روزانه:

یک کانال نزولی رسم شده، که موج آخر داخل این کانال در نوسان می باشد. قیمت در محدوده ۳ دلار در حال فشرده شدن می باشد. اگر حمایت ۳ دلار شکسته شود، قیمت به کف کانال نزولی در محدوده ۲.۴۶ دلار هدایت خواهد شد.

تحلیل ایاس EOS بازه زمانی روزانه امروز 23 آذر 1400
تحلیل ایاس EOS بازه زمانی روزانه امروز ۲۳ آذر ۱۴۰۰

تحلیل ایاس EOS بازه زمانی ۴ ساعته:

خط روند نزولی حمایتی است که اگر شکسته شود، می توان انتظار ریزش قیمت و تشکیل کف جدیدی در محدوده ۲.۵ دلار را داشت. اما اگر شکسته نشود، باید خریداران قدرت بیشتری بگیرند، و قیمت را تا محدوده ۳.۸ دلار هدایت کنند. باید دید که شرایط بازار، به کدام سمت تمایل پیدا می کند.

تحلیل ایاس EOS بازه زمانی 4 ساعته امروز 23 آذر 1400
تحلیل ایاس EOS بازه زمانی ۴ ساعته امروز ۲۳ آذر ۱۴۰۰

تحلیل تکنیکال ارز ایاس EOS امروز 16 آذر 1400
تحلیل تکنیکال ارز ایاس EOS امروز ۱۶ آذر ۱۴۰۰

تحلیل ایاس EOS امروز ۱۶ آذر ۱۴۰۰

بازه زمانی هفتگی:

رمز ارز EOS که در کانال رنج قرار دارد، در هفته گذشته با شکست خط روند صعودی، ریزش شدیدی داشت. حمایت ها و مقاومت های ایاس به دلیل اینکه روند آن رنج می باشد، بیشتر اعداد رند هستند. حمایتی هم که در این هفته با واکنش همراه بوده، محدوده ۳ دلار می باشد. در این بازه زمانی هر برگشت قیمتی به سمت بالا می تواند با ریزش مجدد همراه باشد. به دلیل اینکه محدوده ۶ دلار سقف آخرین موج در این بازه زمانی می باشد.

تحلیل ایاس EOS امروز 16 آذر 1400 بازه زمانی هفتگی
تحلیل ایاس EOS امروز ۱۶ آذر ۱۴۰۰ بازه زمانی هفتگی

تحلیل ایاس EOS بازه زمانی روزانه:

تا زمانی که قیمت بالای ۴ دلار برگشت نداشته باشد، روند در تایم روزانه نزولی خواهد بود. شیب بالای ریزش برای ایاس که به طور کلی در روند رنج می باشد، می تواند برگشت قیمت به سطح ۴ دلار را با مشکل مواجه کرده و باز هم ادامه روند نزولی را می توانیم شاهد باشیم. البته اگر بازار باز هم ریزش داشته باشد، این ریزش می تواند تا محدوده ۲ دلار ادامه داشته باشد.

تحلیل ایاس EOS بازه زمانی روزانه امروز 16 آذر 1400
تحلیل ایاس EOS بازه زمانی روزانه امروز ۱۶ آذر ۱۴۰۰

تحلیل ایاس EOS بازه زمانی ۴ ساعته:

قیمت بعد از برخورد به کف کانال نزولی با واکنش مثبت همراه شده است. اگر محدوده حمایت ۳ دلار حفظ شود، موج اصلاح می تواند تا سقف کانال نزولی در محدوده ۳.۷ دلار ادامه اشته باشد. باید دید که بازار چه روندی را در پیش خواهد گرفت.

تحلیل ایاس EOS بازه زمانی 4 ساعته امروز 16 آذر 1400
تحلیل ایاس EOS بازه زمانی ۴ ساعته امروز ۱۶ آذر ۱۴۰۰

تحلیل تکنیکال ارز ایاس EOS امروز 2 آذر 1400
تحلیل تکنیکال ارز ایاس EOS امروز ۲ آذر ۱۴۰۰

تحلیل ایاس EOS امروز ۲ آذر ۱۴۰۰

بازه زمانی هفتگی:

ارز EOS در کانال رنجی که در آن قرار گفته، هنوز حتی خط مید لاین کانال را در قیمت ۸.۲۵ دلار نتوانسته است پشت سر بگذارد. یک خط روند صعودی روی نمودار رسم شده است که قیمت در حال حاضر روی این خط قرار دارد‌. از طرفی یک حمایت مهم هم در محدوده ۳.۸۳ دلار قرار گرفته است.

چنانچه خریداران ایاس بخواهند از این ارز حمایت کنند، در همین محدوده ها باید این اتفاق رخ دهد، و حداقل یک کندل صعودی پر قدرت در این هفته یا هفته بعد بسته شود. اما در صورتی که این اتفاق رخ ندهد، این خط هم شکسته شده و قیمت می‌تواند تا محدوده ۳ دلار نیز کاهش داشته باشد.

تحلیل ایاس EOS امروز 2 آذر 1400 بازه زمانی هفتگی
تحلیل ایاس EOS امروز ۲ آذر ۱۴۰۰ بازه زمانی هفتگی

تحلیل ایاس EOS بازه زمانی روزانه:

اما در بازه روزانه قیمت اکنون در کف کانال صعودی قرار گرفته است، و یکی از نقاط خوب خرید برای اهداف میان مدت و بلند مدت به صورت پله ای می باشد. البته یک خط روند نزولی روی نمودار رسم شده است، و تا زمانی که این خط به سمت بالا شکسته نشده باشد قیمت نمی‌تواند وارد روند صعودی شود.

تحلیل ایاس EOS بازه زمانی روزانه امروز 2 آذر 1400
تحلیل ایاس EOS بازه زمانی روزانه امروز ۲ آذر ۱۴۰۰

تحلیل ایاس EOS بازه زمانی ۴ ساعته:

در بازه زمانی چهار ساعت باز هم یک خط روند نزولی روی نمودار رسم شده است. تا زمانی که این خط به سمت بالا شکسته نشده، روند در بازه زمانی ۴ ساعته نیز نزولی خواهد بود.

اندیکاتور Ichimoku در این بازه زمانی مقاومت مهمی را در محدوده ۴.۲۰ دلار نشان می دهد. ابر کومو اندیکاتور ضخامت زیادی دارد، و نشانه حمایت خوبی در این منطقه می‌باشد. بنابراین می‌تواند در این منطقه قیمت با واکنش مواجه شده و خریداران قدرت را در دست بگیرند. اگر قیمت به سمت بالا حرکت کند، اولین محدوده ای که قیمت می‌تواند به آن برسد محدوده ۴.۵ دلار می باشد. هدف بعدی قیمت EOS محدوده ۵ دلار است.

تحلیل ایاس EOS بازه زمانی 4 ساعته امروز 2 آذر 1400
تحلیل ایاس EOS بازه زمانی ۴ ساعته امروز ۲ آذر ۱۴۰۰

تحلیل تکنیکال ارز EOS امروز 18 آبان 1400
تحلیل تکنیکال ارز EOS امروز ۱۸ آبان ۱۴۰۰

تحلیل ایاس EOS امروز ۱۸ آبان ۱۴۰۰

بازه زمانی روزانه:

رمز ارز EOS بعد از اینکه خط روند نزولی خود را به سمت بالا شکست، در برگشت به سمت پایین به خط روند نزولی پولبک زده است. محدوده ۴.۳۱ دلار حمایت خوبی بود، که خریداران این ارز توانستند قیمت آن را به محدوده ۴.۹۲ دلار برسانند. این مقاومت هم با حمایت خریداران شکسته شد، و در حال حاضر به اولین و مهم ترین حمایت EOS تبدیل شده است. در صورتی که محدوده ۵.۳۴ دلار هم شکسته شود، هدف بعدی ایاس مقاومت ۶ دلار می باشد. با توجه به اینکه در کف کانال صعودی خود قرار دارد. بنابراین می توان گفت که تازه روند صعودی خود را شروع کرده است.

تحلیل تکنیکال ارز EOS امروز 18 آبان 1400 بازه زمانی روزانه
تحلیل تکنیکال ارز EOS امروز ۱۸ آبان ۱۴۰۰ بازه زمانی روزانه

تحلیل ایاس EOS امروز ۱۱ آبان ۱۴۰۰

بازه زمانی هفتگی:

رمز ارز EOS در گذر زمان به طور کلی در مدت دو سال یک روند رنج داشته است. اما برای بازه اواخر ۲۰۲۰ تا همین حالا، می توان یک کانال صعودی داخل کانال بزرگتر رنج در نظر گرفت. اکنون قیمت EOS نزدیک کف کانال صعودی خود و زیر خط مید لاین کانال رنج قرار دارد.

اگر یک خط روند نزولی هم برای موج اصلاحی در نظر بگیریم، با توجه به کندل هفته قبل که واکنش خوبی به حمایت خود در محدوده ۳.۸۶ دلار داشته، احتمال اینکه EOS این هفته را صعودی شروع کند وجود دارد.

تحلیل ایاس EOS امروز 11 آبان 1400
تحلیل ایاس EOS امروز ۱۱ آبان ۱۴۰۰

تحلیل تکنیکال ارز  بازه زمانی روزانه:

در این بازه زمانی چند محدوده مهم برای نوسان گیری و دو محدوده اصلی برای معاملات اسپات وجود دارد، که می توان از آنها کمک گرفت. نکته اول اینکه خط روند نزولی شکسته شده و قیمت در حال پولبک زدن به آن می باشد. اگر مقاومت ۴.۶۰ شکسته شود، خریداران می توانند قیمت را تا محدوده اول ۴.۹۲ ببرند.

اگر کندل روزانه بالای مقاومت ۴.۹۲ دلار بسته شود، احتمال ادامه حرکت به سمت هدف ۵.۴۸ و سپس ۵.۸۸ دلار وجود دارد. در حال حاضر نزدیک ترین حمایت مهم به قیمت، ۴.۳۱ دلار و حمایت اصلی بازه هفتگی، ۳.۸۶ دلار می باشد .

تحلیل ایاس EOS امروز 11 آبان 1400 روزانه
تحلیل ایاس EOS امروز ۱۱ آبان ۱۴۰۰ روزانه

تحلیل تکنیکال ارز EOS در تاریخ ۲۱ مهر ۱۴۰۰

ارز ایاس در محدوده ۳.۷۰ دلار حمایت خوبی داشته، و توانسته خود را به قیمت ۵ دلار هم برساند. در حال حاضر خط روند نزولی خود را شکسته و روی قیمت ۴ دلار حمایت دارد. اگر قیمت ۴ دلار حفظ شود، میتواند تا محدوده ۵.۵ دلار به صعود خود ادامه دهد.

تحلیل تکنیکال ارز EOS در تاریخ 21 مهر 1400
تحلیل تکنیکال ارز EOS در تاریخ ۲۱ مهر ۱۴۰۰

تحلیل تکنیکال ارز EOS در تاریخ ۴ مهر ۱۴۰۰

ارز ایاس تا زمانی که بالای حمایت ۳.۴۵ الی ۳.۲۰ دلار باشد، روند میان مدتی آن صعودی است. اما کوتاه مدت در بازه زمانی کمتر از یک ماه می تواند رنج بزند. واگرایی مثبتی که تشکیل شده، در صورت مساعد شدن روند بازار می تواند حمایت خوبی از ایاس داشته باشد. فقط در صورتی به حالت صعودی برمیگردد که بازار شرایط مساعدی به خود بگیرد و اخبار مثبت از آینده بازار حمایت کند.

تحلیل تکنیکال ارز EOS در تاریخ 4 مهر 1400
تحلیل تکنیکال ارز EOS در تاریخ ۴ مهر ۱۴۰۰

تحلیل تکنیکال ارز دیجیتال ایاس EOS

ایاس EOS را می توان به عنوان یک پلتفرم برای ساخت برنامه های غیرمتمرکز یا DApp معرفی نمود. در این پلتفرم امکان استفاده از قراردادهای هوشمند و برنامه های غیرمتمرکز موجود می باشد.

پلتفرم ایاس EOS بسیار شبیه به اتریوم می باشد به طوریکه بعضی ها ایاس را قاتل اتریوم می دانند. ایاس به عنوان یک پلتفرم غیرمتمرکز عمل می کند. رمز ارز ایاس از یک ویژگی قابل توجهی برخوردار است. بلاکچین ایاس قادر است که قراردادهای هوشمند را به صورت موازی اجرا نماید و معاملات را به صورت همزمان پردازش کند.

عرضه اولیه ICO ارز دیجیتال ایاس در سال ۲۰۱۷ شروع شده است و تا سال ۲۰۱۸ ادامه داشت. این عرضه توسط Block.one که یک شرکت خصوصی می باشد، انجام شده است. تاسیس پروژه ایاس نیز به دست همان شرکت صورت گرفته است. به طور کلی مقیاس پذیری، انعطاف پذیری و پردازش برابر و مساوی از ویژگی های پلتفرم ایاس به شمار می رود. در صورتی که قصد دارید در ارتباط با ارز دیجیتال ایاس، اطلاعات بیشتری کسب نمایید به مقاله “ارز ایاس EOS چیست؟” در سایت زوم ارز مراجعه نمایید.

در این صفحه ما به تحلیل رمز ارز ایاس EOS پرداخته ایم. در ادامه شما می توانید با انواع تحلیل در حوزه رمز ارزها آشنا شوید. روش های تحلیل شامل تحلیل تکنیکال، تحلیل فاندامنتال و تحلیل سنتیمنتال است که به توضیح هر یک خواهیم پرداخت.

تحلیل تکنیکال برای ارز ایاس

در تحلیل تکنیکال، تحلیلگران برای پیش بینی قیمت به بررسی و مطالعه تاریخچه قیمت و حجم معاملات می پردازند. در این راستا از ابزارها و نمودارها استفاده نموده تا بتوانند الگوها و روندها را شناسایی کنند. در این صفحه شما می توانید نمونه ای از تحلیل تکنیکال را مشاهده نمایید.

تحلیل فاندامنتال برای ارز ایاس

در تحلیل فاندامنتال یا بنیادی همانطور که از اسمش پیداست، تحلیلگران به بررسی عوامل بنیادی تاثیرگذار می پردازند. این عوامل می تواند اخبارها و رویدادهای مربوط به رمز ارز باشد. همچنین در این روش، شبکه رمز ارز مورد بررسی قرار خواهد گرفت.

در سایت زوم ارز، کاربران می توانند با عملکرد بسیاری از ارزهای دیجیتال آشنا شوند. همچنین اخبار ارز دیجیتال به صورت ۲۴ ساعته ارائه می شود.

تحلیل سنتیمنتال برای ارز ایاس

تحلیل سنتیمنتال یا تحلیل احساسات یک روش تحلیل است که در ان احساسات سایر معامله گران نسبت به یک جفت ارز تجزیه و تحلیل می شود. این روش مبتنی بر علم اقتصاد و روانشناسی بازار می باشد.

 

نکته: در این صفحه تیم زوم ارز تنها به تحلیل رمز ارز پرداخته است و هیچگونه دید سیگنال دهی ندارد. ما به شما پیشهاد می نماییم که قبل از سرمایه گذاری و خرید و فروش تمامی جوانب را در نظر بگیرید و بررسی کامل را انجام دهید تا از یک سرمایه گذاری مناسب برخوردار شوید.

ممنون از اینکه تا پایان “تحلیل تکنیکال ارز دیجیتال ایاس EOS” همراه ما بودید.

🟢زوم ارزی عزیز شما می توانید قیمت لحظه ای ارز های دیجیتال 📈 را در پایگاه خبری زوم ارز مشاهده نمایید🟢


از اخبار روز اطلاع داری؟
از اخبار روز اطلاع داری؟

آخرین اخبار فاندامنتال ارز دیجیتال

[vc_column][vc_basic_grid post_type=”post” max_items=”6″ item=”55693″ grid_id=”vc_gid:1645702444863-21150734-cadd-6″ taxonomies=”663″][/vc_column]

تیم تحلیلگر
تیم تحلیلگر
تحلیلگر بازار های مالی و تخصص اصلی بنده روی ارز های دیجیتال است.

دیدگاهتان را بنویسید

آخرین مقالات منتشر شده