لایت فارکس
مقایسه قیمت صرافی ارز دیجیتال در زوم ارز

توییت ایلان ماسک جامعه کریپتو را خوشحال می کند

توییت ایلان ماسک جامعه کریپتو را خوشحال می کند

توییت ایلان ماسک جامعه کریپتو را خوشحال می کند

به گزارش زوم ارز، ایلان ماسک “رئیس ایکس” پستی را منتشر کرده است که در آن اعلام شده است که او و تیمش در تلاش هستند تا توییتر سابق را به “بهترین پلتفرم برای سازندگان در سراسر جهان” تبدیل کنند. p>

چند حساب بزرگ که بر روی XRP و Dogecoin متمرکز شده‌اند، و همچنین حساب‌های کوچک‌تر، بلافاصله پاسخ دادند. آنها به ماسک اظهار داشتند که مایلند به صورت کریپتو، به ویژه سکه های مورد علاقه آنها – XRP و DOGE – پرداخت شوند.

X باید پرداخت های #XRP را اضافه کند تا به بهترین پلتفرم برای سازندگان در سراسر جهان تبدیل شود 😁

— XRPcryptowolf (@XRPcryptowolf) 11 اوت ۲۰۲۳

حدود یک هفته پیش، این موضوع توسط جامعه نیز مطرح شد، زیرا شایعه ای در مورد انتشار یک “کوین X” بومی پلتفرم ایلان ماسک منتشر شد. ماسک سپس در مورد آنها اظهار نظر کرد و آن شایعات را رد کرد و به صراحت اعلام کرد که شرکت قصد ایجاد هیچ نوع “توکن X” را ندارد.

تا کنون، این شرکت بخشی از درآمد خود را با پول فیات به سازندگان پرداخت می‌کند، اما جامعه امید خود را از دست نمی‌دهد و مدام از ماسک می‌خواهد تا پرداخت‌های رمزنگاری شده را در X (که قبلاً توییتر نامیده می‌شد) اجرا کند.

ماسک همچنین به صراحت اعلام کرد که برخلاف چندین مقاله رسانه ای، قصد ندارد هیچ سرویس داخلی برای تجارت سهام و ارزهای دیجیتال در X راه اندازی کند.

این غول فناوری اخیراً توییتر را به نام X تغییر نام داده است، “برنامه همه چیز”. برای راحتی سازندگان محتوا، او این فرصت را برای آنها اضافه کرده است تا خواندن های طولانی را منتشر کنند و همچنین یک ویژگی برای پخش ویدیوها را یکپارچه کرده است.

با این وجود، برنامه‌هایی که قبل از خرید توییتر اعلام شده بود – برای ادغام Dogecoin برای پرداخت – هنوز محقق نشده است. پس از پست اخیر X در مورد “چیزی خاص به زودی” توسط ماسک، جامعه DOGE شروع به حدس و گمان کردند که رویای آنها در نهایت محقق خواهد شد.

با این حال، X درصدی از پاداش‌های سازندگان را حفظ نمی‌کند تا زمانی که آستانه پرداخت‌ها از ۱۰۰۰۰۰ دلار فراتر رود.


منبع: u.today

شیما شاکری
شیما شاکری
من شیما شاکری هستم. مترجمی زبان انگلیسی خواندم. حدود 1 سال است به صورت تخصصی اخبار ارز های دیجیتال را ترجمه می کنم. دنبال کردن اخبار در حوزه رمز ارز های برام بسیار جذاب و هیجان انگیز است.

دیدگاهتان را بنویسید

آخرین مقالات منتشر شده