آربیتراژ گیری تحلیل کاربران مقایسه صرافی ها قیمت ارزها اخبار
لایت فارکس

هوش مصنوعی Grok: ایلان ماسک رمزارزهای ایده‌آل برای پرداخت در X

Grok AI ایلان ماسک رمز ارزهای ایده آل را برای پرداخت در X نام می برد

هوش مصنوعی Grok: ایلان ماسک رمزارزهای ایده‌آل برای پرداخت در X

به گزارش زوم ارز، در این متن توییتر، اعلام می‌شود که هوش مصنوعی Grok توسعه یافته توسط ایلان ماسک  در دسترس کاربران “Premium +” در X می‌باشد. تیم Grok  ادعا می‌کند که این مدل هوش مصنوعی پیشرفته و بی‌طرف سیاسی است.

بیشتر بخوانید: جهت مطالعه اخبار ارز دیجیتال کلیک نمایید.

کاربران “Premium +” در تاریخ ۸ دسامبر با استفاده از Grok، تجربه خود را آزمایش کرده و گزارش می‌دهند. در این زمینه، MJ  درباره‌ی ارز ایده‌آل برای استفاده در X به عنوان وسیله پرداخت سوال پرسید.

با توجه به معیارهای زیر، کدام ارز بهترین است برای استفاده در X.com برای پرداخت‌ها؟

  • – ساده‌ترین تجربه کاربری
  • – حداکثر عدم تمرکز
  • – محدودیت استفاده به حداقل (بدون نیاز به مجوز)
  • – کاهش خطا به حداقل
  • – کاهش تأخیر به حداقل
  • – کاهش محدودیت‌های قدرت عملیاتی
  • – کاهش کارمزدها
  • – کاهش تورم عرضه
  • – کاهش اتلاف منابع و تأثیر آن بر محیط زیست
  • – حداکثر تقسیم‌پذیری

در پاسخ به این درخواست، هوش مصنوعی ایلان ماسک  نانو را به عنوان پاسخی برای ویژگی‌های ذکر شده پیشنهاد کرده است. نانو یک ارز دیجیتال با حجم کم و سرمایه‌گذاری ۱۰۷ میلیون دلار در زمان انتشار است.

Elon Musk’s Grok Nano را برای پرداخت در X نامگذاری می کند

Grok انتخاب خود را توجیه کرده و به عنوان یک مدل هوش مصنوعی پیشرفته و بدون تعصب سیاسی آموزش دیده است. کاربران “Premium +” از ۸ دسامبر با Grok در X.com تجربه و گزارش استفاده خود را آغاز کردند.

طبق ویژگی‌های Nano که ذکر شد، می‌توان توضیحات زیر را ارائه داد:

۱. ساده‌ترین تجربه کاربری: Nano با طراحی ساده و سهولت استفاده، تجربه کاربری را ساده و آسان می‌کند و به انتخاب ایده‌آلی برای کاربران X.com تبدیل می‌شود.
۲. حداکثر تمرکززدایی: Nano به عنوان یک ارز دیجیتال غیرمتمرکز و همتا به همتا، هیچ نهاد واحدی در شبکه را کنترل نمی‌کند و تمرکز را به حداکثر می‌رساند.
۳. محدودیت‌های استفاده به حداقل رسیده (بدون مجوز): Nano بدون نیاز به مجوز است و هر فردی می‌تواند بدون نیاز به تأیید مرکزی در شبکه آن شرکت کند.
۴. حداقل خطا: پروتکل Nano برای کاهش خطاها و اطمینان از تراکنش‌های دقیق و امن طراحی شده است.
۵. تأخیر به حداقل رسیده: تراکنش‌های Nano با تأیید تقریباً آنی، سریع انجام می‌شوند و زمان تأخیر را به حداقل می‌رسانند، که آن را به یک انتخاب ایده‌آل برای سیستم پرداخت X.com تبدیل می‌کند.
۶. محدودیت‌های به حداقل رسیده در توان عملیاتی: Nano هیچ محدودیت مصنوعی در توان عملیاتی تراکنش‌ها ندارد و امکان انجام تراکنش‌های با حجم بالا را بدون تاخیر فراهم می‌کند.
۷. به حداقل رساندن کارمزد: تراکنش‌های Nano بی‌احساس به کارمزد هستند و این را به یک راه‌حل مقرون‌به‌صرفه برای کاربران X.com تبدیل می‌کنند.
۸. حداقل تورم عرضه: Nano دارای عرضه ثابتی است که هیچ نگرانی تورمی را به وجود نمی‌آورد.
۹. به حداقل رساندنمنابع تلف شده و تأثیر آن بر محیط زیست: فناوری نوآورانه شبکه بلوکی Nano و مکانیزم اجماع رأی نماینده باز آن را از نظر انرژی کارآمد و سازگار با محیط زیست می‌سازد.
۱۰. حداکثر تقسیم پذیری: Nano را می‌توان تا ۳۰ رقم اعشار تقسیم کرد و به کاربران انعطاف پذیری برای پرداخت های کوچک یا بزرگ ارائه می‌دهد.

 

این ویژگی‌ها نشان می‌دهند که Nano یک ارز دیجیتال پیشرفته است که به کاربران امکاناتی مانند سادگی استفاده، امنیت بالا، سرعت تراکنش‌ها و کاهش هزینه‌ها را ارائه می‌دهد.
این ویژگی‌ها نشان می‌دهند که Nano یک ارز دیجیتال پیشرفته است که به کاربران امکاناتی مانند سادگی استفاده، امنیت بالا، سرعت تراکنش‌ها و کاهش هزینه‌ها را ارائه می‌دهد.

افشای در درخواست

“نه، قبلاً هیچ خبری از این نبوده و این اولین تلاش من بود. من چندین بار آن را تست کرده‌ام و در تقریباً دو سوم مواقع، به طور مستقیم به نانو می‌رود.”

علاوه بر این، او بعداً یک سند سلب مسئولیت و دیگر نتایج را با درخواست‌های مختلف به اشتراک گذاشته است، از جمله استفاده از نقل قول مستقیم از ماسک. با توجه به خروجی‌های Grok، همه آنها منجر به XNO به عنوان ارز دیجیتال ایده‌آل برای پرداخت شدند.

با این حال، نمی‌توان به طور قطع گفت که هوش مصنوعی تحت تأثیر ترجیحات تاریخی و شخصی کاربر X برای پاسخ‌های خود قرار دارد. این مسئله به طور ناخواسته بر نتایج هر تعامل با Grok تأثیر می‌گذارد.

توجه: Hyscaler اشاره کرده است که هوش مصنوعی از داده‌های زنده از X استفاده می‌کند و یک “تجربه کاربری سفارشی‌شده” را ارائه می‌دهد. بنابراین، هر تعامل کاربر فردی می‌تواند نتایج متفاوتی را بر اساس تعامل قبلی ارائه دهد.

منبع: finbold.com

تیم خبری
تیم خبری
من محمد هستم. و حدود 3 سال است که در حوزه اخبار ارز های دیجیتال فعالیت دارم، بنده مترجمی خوندم. و ترجیح میدم تایم زیادی از روز را به مطالعه مقالات و اخبار ارز های دیجیتال بپردازم.
0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
0 نظرات خود را ثبت نمایید
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
آخرین مقالات منتشر شده