آربیتراژ گیری تحلیل کاربران مقایسه صرافی ها قیمت ارزها اخبار
لایت فارکس

ایلان ماسک با توییت خود واکنش DOGE، SHIB و XRP را برانگیخت

ایلان ماسک با توییت خود واکنش DOGE، SHIB و XRP را برانگیخت

ایلان ماسک با توییت خود واکنش DOGE، SHIB و XRP را برانگیخت

به گزارش زوم ارز،

توئیتی که به تازگی توسط ایلان ماسک، غول فناوری و ثروتمندترین کارآفرین جهان منتشر شده است، واکنش مشتاقانه ای را از سوی جامعه جهانی ارزهای دیجیتال برانگیخته است. بار دیگر، این مدیر عامل مبتکر مورد توجه جوامع مختلف قرار گرفته است، اما عمدتاً جوامع DOGE (به طور طبیعی)، SHIB و XRP.

این بار، توییت ماسک کیفیتی فلسفی داشت و به وضعیت فعلی او در قبال قانونگذاران اشاره کرد. حساب‌های رمزنگاری مختلف بلافاصله و فعالانه به آن پاسخ دادند.

ماسک در مورد “برنده شدن پس از شکست منفور”

ماسک توییت کرد: “چند بار قبل از برنده شدن در تلاش برای شکست دادن نفرت مردی؟” بنابراین مخاطبان چند میلیونی توییتر خود را در یک مکالمه درگیر می کند. او مجبور نبود مدت زیادی منتظر پاسخ باشد. آنها از بنیانگذار Dogecoin بیلی مارکوس (معروف به Shibetoshi Nakamoto در رسانه های اجتماعی)، کیف پول Safepal، کارشناس بازاریابی Shiba Inu، لوسی، تأثیرگذار برجسته جامعه XRP @XRPcryptowolf و بسیاری دیگر آمده اند.

ماسک هر بار که چیزی را توییت می کند، حتی یک میم، مخاطبان ۱۵۹.۷ میلیون کاربر را مورد خطاب قرار می دهد، که او را به بیشترین دنبال کننده در توییتر تبدیل می کند (که اکنون به عنوان برنامه X تغییر نام داده است) و اساساً تأثیرگذارترین فرد در این پلتفرم است. . او هم به معنای واقعی کلمه و هم به صورت مجازی مالک این پلت فرم است.

ایلان ماسک با توییت خود واکنش ارتش‌های DOGE، SHIB و XRP را برانگیخت

انجمن XRP اخیراً بیشترین فعالیت را در پاسخ به توییت‌های ماسک داشته است، زیرا آنها همچنان لوگوی برنامه X را به لوگوی XRP تشبیه می‌کنند.

ایلان ماسک: “انتقام برای ضعیفان است”

ماسک همچنین داستانی در مورد بنیانگذار اسپارتا، لیکورگوس ارسال کرد. این سرمایه دار فناوری نوشت که لیکورگوس پیشنهاد کرد قوانین کاملاً رادیکالی اجرا شود که به دولت و مردم آن کمک می کند تا به “بزرگترین جنگجویان تاریخ” تبدیل شوند. یکی از مخالفانش که عمیقاً آزرده خاطر بود، چشم لیکورگوس را زد. لیکوگروس به جای کشتن او در عوض، آن مرد را از یک دشمن به متحد بزرگی تبدیل کرد که به دنبال انتقام نبود، بلکه او را برای صرف شام در خانه اش دعوت کرد.

این داستان در توئیت ماسک اینگونه به پایان رسید: “زمانی که قوانین وضع شدند، لیکورگوس به معبد رفت و گفت که قوانین تا زمانی که او برنگردد نمی توانند تغییر کنند. سپس لیکورگوس خود را از گرسنگی مرد.”

ماسک در پایان گفت: «درسی که در اینجا وجود دارد این است که انتقام برای افراد ضعیف است۲۰۲۳

در حال حاضر، ماسک در حال مبارزه با دعوی SEC است که ادعا می‌کند زمانی که ماسک خرید سهام در تابستان ۲۰۲۲ را آغاز کرد، ممکن است قیمت سهام توییتر به شدت دستکاری شده باشد.


منبع: u.today

تیم خبری
تیم خبری
من متین هستم، کارشناس ارشد مالی. عاشق تکنولوژی و بازار های مالی هستم. حدود 2 سال است که در حوزه ارزهای دیجیتال و بلاکچین فعالیت دارم. عاشق ورزش و بازی های کامپیوتری هستم.

دیدگاهتان را بنویسید

آخرین مقالات منتشر شده