لایت فارکس
مقایسه قیمت صرافی ارز دیجیتال در زوم ارز

ایلان ماسک می تواند «X» را به پی پال به روز شده تبدیل کند

ایلان ماسک می تواند «X» را به پی پال به روز شده تبدیل کند

ایلان ماسک می تواند «X» را به پی پال به روز شده تبدیل کند

به گزارش زوم ارز، طبق گزارش اخیر فوربس، خودی های وال استریت به تغییرات دگرگون کننده ای برای X، متعلق به میلیاردر تسلا، ایلان اشاره می کنند. مشک. بحث و گفتگو با چهره های برجسته وال استریت نشان می دهد که X ممکن است در آستانه ایجاد انقلابی در پلتفرم خود باشد و یک سیستم پرداخت به روز را یادآور روزهای اولیه PayPal p>

زمزمه وال استریت

ماسک که با ایجاد نوسانات در ارزش‌های ارزهای دیجیتال غریبه نیست، طبق گزارش‌ها در حال گفتگو با بزرگان ارشد وال استریت در مورد تکامل بالقوه X است. چارلز گاسپارینو، خبرنگار فاکس بیزینس نیوز، اخیراً به اشتراک گذاشت که اجماع غالب به سمت یک سیستم پرداخت نوآورانه اشاره دارد. این امر باعث کاهش هزینه تراکنش در مقایسه با کارت های اعتباری معمولی می شود و به دنبال سرمایه گذاری بر روی داده های کاربر است.

طراحی موازی با مسیر پی پال

تلاش قبلی ایلان ماسک، PayPal، که پس از ادغام X.com با Confinity در سال ۲۰۰۰ به وجود آمد، وفاداری خود را به موج ارزهای دیجیتال نشان داده است. با معرفی استیبل کوین PYUSD خود با دلار آمریکا در اوایل این ماه، قصد دارد جای خالی استیبل کوین متروکه شده متا را پر کند.

در سال ۲۰۲۰، زمانی که PayPal پشتیبانی خود را از بیت کوین و سایر ارزهای دیجیتال گسترش داد، به طور ناخواسته باعث افزایش ارزش بیت کوین شد و آن را به ۷۰۰۰۰ دلار رساند. گاوین مایکل، مدیر عامل Bakkt، معتقد است که چنین حرکت هایی توسط غول های مالی معتبر به دنیای در حال تحول ارزهای دیجیتال مشروعیت می بخشد. مایکل بیشتر در مورد ترجیح فزاینده تراکنش های استیبل کوین توضیح داد و بر پتانسیل تحول آفرین فناوری بلاک چین برای خدمات مالی سنتی تاکید کرد.

در دنیایی که اپلیکیشن‌های مالی مدام در پی گسترش افق‌های خود هستند، Elon’s X ممکن است چیز بزرگ بعدی باشد که باید مراقب آن بود. فقط زمان نشان می دهد که آیا این زمزمه های وال استریت به نتیجه می رسد یا خیر.


منبع: coingape

 

حامد محمدی فر
حامد محمدی فر
من حامد هستم و 5 سال در حوزه اخبار ارز های دیجیتال فعالیت دارم. روزانه اخبار اقتصادی و مالی و همچنین کریپتو را دنبال می کنم. فردی ماجراجو و پیگیر هستم.

دیدگاهتان را بنویسید

آخرین مقالات منتشر شده