آربیتراژ گیری تحلیل کاربران مقایسه صرافی ها قیمت ارزها اخبار
لایت فارکس

تحت فشار قرار دادن ایلان ماسک برای پذیرش کریپتو توسط جامعه با ورود X به Crucial ATH

تحت فشار قرار دادن ایلان ماسک برای پذیرش کریپتو توسط جامعه با ورود X به Crucial ATH

تحت فشار قرار دادن ایلان ماسک برای پذیرش کریپتو توسط جامعه با ورود X به Crucial ATH

به گزارش زوم ارز، ایلان ماسک، یکی از صد میلیاردی‌های صنعت فناوری، مدیرعامل شرکت تسلا و مالک پلتفرم X (که قبلا با نام توییتر شناخته می‌شد)، به‌صورت علنی اظهاری دارد که یکی از شاخص‌های کلیدی در این پروژه به طور بی‌سابقه‌ای بلندترین سطح خود را رقم زده است، که از آغاز تاریخ تشکیل توییتر مشاهده نشده است.
جامعه ارزهای دیجیتال او را ستایش کرده‌اند و به او تبریک گفته‌اند که زمان آن فرا رسیده است که یکپارچه‌سازی رمزنگاری در پلتفرم X اعمال گردد.

به هیجان اعلام شده است که ایده اخیر ایلان ماسک (که در پیشروی به شکل “اپلیکیشن همه‌کاره” از توییتر به X مبدل شود) به رکورد جدیدی در ترافیک طبیعی دست یافته است. این حقیقت سازنده نشان می‌دهد که ترافیک قله جدید بعد از ۱۲ سال با فاصله معتبری از قله تاریخی پیشش رونمایی شده است.

“برپای بر اساس آمارنگاری اعلام شده توسط ماسک، ترافیک طبیعی در پلتفرم X به ۳.۳ میلیارد فرا رسیده است نسبت به ۸۳۴.۲ میلیونی که در ژانویه ۲۰۲۲ مشاهده شده بود، در زمانی که این پلتفرم هنوز به نام توییتر معروف بود و به وبلاگ نویسی کوتاه متکی بود. رشد چشم‌گیر ترافیک طبیعی را می‌توان در فتوگرافی‌ها دید که تقریبا از سال ۲۰۲۳ آغاز می‌شود – سالی که پس از انتقال مدیریت ایلان ماسک به تبادل ۴۴ میلیارد دلاری انجام شد.
جامعه از ماسک می‌خواهد تا رمزنگاری را اینتگام دهد
جامعه ارزهای دیجیتال تصمیم به بهره‌گیری از این فرصت نموده و مجددا از ماسک (که عاشقانه پشتیبان Dogecoin را دارد) خواهان می‌شود تا این زمان را بیشینه برای ادغام پرداخت‌ها با رمزنگاری اانجام دهد.”ارزهای دیجیتال در این پلتفرم حضور داشت. یکی از این حساب‌ها متعلق به صرافی رسمی Kraken بود، اما حساب‌های دیگری نیز وجود داشتند. اعضای جامعه به این باور که اگر الن ماسک تصمیم به ادغام یک ارز دیجیتال داشته باشد، این ارز رمزنگاری شده معروف DOGE خواهد بود که توسط ماسک حمایت می‌شود. توییت‌های ماسک قبل از شروع شیوع بیماری همه‌گیر جهانی تأثیر مهمی روی قیمت Dogecoin داشت و آن را به بالا رقم می‌زد. در سال ۲۰۲۱، الن ماسک این موضوع را در نمایش زنده Saturday Night Live تأیید کرده و در توئیت خود قبل از آن دوج کوین را تقریباً از سوی خود حمایت کرده و از خود به عنوان “پدر دوج” یاد کرده است. در می ۲۰۲۱، Dogecoin به بالاترین قیمت تاریخ خود ۰.۷۳۷۶ دلار رسید. در حال حاضر، DOGE به قیمت ۰.۱۸۱۵ دلار معامله می‌شود، که ۷۵.۵٪ کمتر از اوج تاریخی خود است.

منبع: u.today

تیم خبری
تیم خبری
من ابوالفضل هستم. عاشق ترید ارز های دیجیتال. البته ترید از طریق اخبار. من با دنبال کردن اخبار رمز ارز ها، با پروژه های خوب و مناسب آشنا می شوم و در زمان مناسب توکن آن پروژه را خریداری می کنم.

دیدگاهتان را بنویسید

آخرین مقالات منتشر شده