آربیتراژ گیری تحلیل کاربران مقایسه صرافی ها قیمت ارزها اخبار
لایت فارکس

گزارش: بانک مرکزی اروپا توییتر کریپتو راه‌اندازی می‌کند و توجه جامعه را جلب می‌کند!

گزارش: بانک مرکزی اروپا توییتر کریپتو راه‌اندازی می‌کند و توجه جامعه را جلب می‌کند!

به گزارش زوم ارز، گزارش جدید بانک مرکزی اروپا  پس از توضیح مبانی بیت کوین به عنوان “شرایط فوق العاده برای فروشندگان روغن مار”، باعث ایجاد انتقادات قابل توجهی از سوی حامیان رمزارزها شده است.

این گزارش که با عنوان “تأیید ETF برای بیت کوین – لباس جدید امپراتور برهنه” منتشر شده است، موقعیت بانک مرکزی اروپا درباره بیت کوین و تأییدETF  در مبادلات بیت کوین را توضیح می‌دهد.

گزارش به ادعای آنکه بیت کوین به عنوان یک ارز دیجیتال غیرمتمرکز جهانی شکست خورده است، آغاز می‌شود و بیان می‌کند که آخرین تأییدیه‌های ETF تأکید مجددی بر این نظر دارد که بیت کوین “مناسب نیست” برای استفاده به عنوان وسیله پرداخت یا سرمایه گذاری.

ECB همچنین ادعا می‌کند که بیت کوین هنوز هم “ناخوشایند، کند و پرهزینه” است و استخراج این ارز “به آلودگی محیط زیست در سطح کشورها ادامه می‌دهد”.

در پایان، گزارش سعی می‌کند تا روند صعودی اخیر بیت کوین را توضیح دهد و بیان می‌کند که قیمت آن به راحتی قابل تغییر است و مقامات در قضاوت‌ها و اقدامات خود شکست خورده‌اند و از آن برای تقویت جرم استفاده می‌شود.

به طور قابل پیش‌بینی، گزارش و مواضع بانک مرکزی اروپا منجر به انتقادات انجیل‌های رمزنگاری آنلاین شده است.

علاوه بر این، در میان جنجال و مخالفت حامیان بیت کوین، پست X همراه با این گزارش یک یادداشت از جامعه را منتشر کرده است که ادعا می‌کند “BTC برای مجرمان ارجح نیست” و در واقع بیت کوین “برای محیط زیست مفید است”.

یادداشت متناقض جامعه که به زودی با توییت بانک مرکزی اروپا همراه شد.
یادداشت متناقض جامعه که به زودی با توییت بانک مرکزی اروپا همراه شد.

گزارش بیت کوین ECB باعث ناراحتی مبلغان کریپتو شد

باور کردنی نیست که برخی از حامیان سخت‌گیر بیت کوین، گزارش اخیر بانک مرکزی اروپا را نادیده گرفته و در پاسخ به آن توییت‌های بی‌شماری را منتشر کرده‌اند. در این انتقادات، بانک مرکزی اروپا با یک سیرک مقایسه شده، یورو به عنوان یک تقلب شناخته شده و کل گزارش به عنوان “FUD” (ترس، نادیده گرفتن و ترغیب به فروش) رد شده است.

بیانیه هساکا
بیانیه هساکا

کاراگاه مشهور هساکا، بیانیه قبلی بانک مرکزی اروپا در سال ۲۰۲۲ را در جدول زمانی قیمت بیت کوین قرار داد، که یکی از کاربران سابق توئیتر به ادعا کرد که پس از آن بیانیه، قیمت بیت کوین به طرز قابل توجهی افزایش یافته است. با این حال، این نوع تفسیر “گوچا” به انتقادات بانک مرکزی اروپا، که مبنی بر این است که قیمت بیت کوین به راحتی قابل دستکاری است، پاسخی قابل قبول نمی‌دهد.

یکی دیگر از کاربران X با ارسال توییتی که بانک مرکزی اروپا را به عنوان دلقک های یک سیرک نشان می داد، احساسات خود را به وضوح بیان کرد.
یکی دیگر از کاربران X با ارسال توییتی که بانک مرکزی اروپا را به عنوان دلقک های یک سیرک نشان می داد، احساسات خود را به وضوح بیان کرد.

 

تعدادی از حامیان بیت کوین به X اشاره کردند که قدرت خرید یورو از سال 2000 به تدریج کاهش یافته است. "این شما هستید؟" یکی از کاربران با اشاره به نمودار پرسید.
تعدادی از حامیان بیت کوین به X اشاره کردند که قدرت خرید یورو از سال ۲۰۰۰ به تدریج کاهش یافته است. “این شما هستید؟” یکی از کاربران با اشاره به نمودار پرسید.

 

رایان سلکیس، مدیر عامل شرکت تحلیل رمزنگاری مساری به جرأت ادعا کرد که "یورو طی 4 تا 5 سال آینده خواهد مرد."
رایان سلکیس، مدیر عامل شرکت تحلیل رمزنگاری مساری به جرأت ادعا کرد که “یورو طی ۴ تا ۵ سال آینده خواهد مرد.”

 


منبع: protos.com

تیم خبری
تیم خبری
من ابوالفضل هستم. عاشق ترید ارز های دیجیتال. البته ترید از طریق اخبار. من با دنبال کردن اخبار رمز ارز ها، با پروژه های خوب و مناسب آشنا می شوم و در زمان مناسب توکن آن پروژه را خریداری می کنم.

دیدگاهتان را بنویسید

آخرین مقالات منتشر شده