آربیتراژ گیری تحلیل کاربران مقایسه صرافی ها قیمت ارزها اخبار
لایت فارکس

DYM با ارائه به بیش از یک میلیون کاربر، بازدهی ۴۰% را تجربه کرده است!

DYM با ارائه به بیش از یک میلیون کاربر، بازدهی ۴۰% را تجربه کرده است!

به گزارش زوم ارز،  DYM، Dymension، زیرساخت زنجیره برنامه، شبکه اصلی خود را امروز منتشر کرد. این رویداد همراه با دوره ادعایی برای توکن DYM بود. در دو ساعت اول از عرضه، توکن DYM پس از لیست شدن در صرافی‌های متمرکز اصلی، از جمله Binance، با ۴۰ درصد رشد قیمت مواجه شد.

بیش از یک میلیون آدرس واجد شرایط برای ایردراپ ۷۰ میلیون واحد DYM را دارند که این مقدار ۷٪ از کل عرضه این دارایی رمزنگاری را تشکیل می‌دهد. تیم Dymension از معیارهای مختلفی برای تعیین واجد شرایط بودن استفاده کرده است، از جمله تعامل با بلاکچین لایه ۲ اتریوم، Celestia، Cosmos Hub  و Osmosis  و همچنین فعالیت در Solana.

با توجه به توکنومیکس DYM، امروز ۸۰ میلیون توکن ارائه شد که ۸ درصد از کل عرضه ۱ میلیاردی آن را تشکیل می‌دهد. با قیمت فعلی ۴.۶۳ دلار در زمان نگارش، ارزش بازار DYM در حال حاضر بیش از ۳۷۰ میلیون دلار و ارزش کاملاً رقیق آن بیش از ۴.۵ میلیارد دلار است.

Dymension یک زیرساخت زنجیره برنامه است که هدف آن تسهیل ایجاد زنجیره‌های برنامه با هدف خاص است و معمولاً به آن زنجیره‌های برنامه می‌گویند. این زنجیره‌های برنامه بر روی بلاکچین‌های لایه ۱ ساخته می‌شوند و با نام “RollApps” شناخته می‌شوند که ترکیبی از مجموعه‌ها و برنامه‌ها هستند.

این پروژه جدید از پروتکل‌هایی مانند AltLayer و Celestia استفاده می‌کند که روی ماژولاریته تکیه می‌کنند تا مشکلات مقیاس‌پذیری Web3 را حل کنند. زیرساخت زنجیره برنامه به عنوان یک بستر اصلی عمل می‌کند که زنجیره‌های دیگر با مجموعه قوانین، نشانه‌های بومی و هدف خاص خود را بر روی آن ایجاد می‌کنند.

تصویر: Celestia.org
تصویر: Celestia.org

برای امکان‌پذیر ساختن آن، بلاک‌چین‌های مدولار مانند Celestia از لایه‌های مختلف برای اجرا استفاده می‌کنند. این بلاک‌چین‌ها لایه اجرای خود را جدا می‌کنند، به طوری که اطلاعات تراکنش‌ها در لایه‌های پردازش قرار می‌گیرند و لایه‌های در دسترس بودن داده و اجماع نیز جداگانه عمل می‌کنند.


منبع: cryptobriefing.com

تیم خبری
تیم خبری
من مریم هستم. مترجمی زبان انگلیسی خواندم. حدود 1 سال است به صورت تخصصی اخبار ارز های دیجیتال را ترجمه می کنم. دنبال کردن اخبار در حوزه رمز ارز های برام بسیار جذاب و هیجان انگیز است.

دیدگاهتان را بنویسید

آخرین مقالات منتشر شده