آربیتراژ گیری تحلیل کاربران مقایسه صرافی ها قیمت ارزها اخبار
لایت فارکس

دستورالعمل‌های بازاریابی دارایی دیجیتال در دبی مشخص شد

دستورالعمل‌های بازاریابی دارایی دیجیتال در دبی مشخص شد

دستورالعمل‌های بازاریابی دارایی دیجیتال در دبی مشخص شد

اخیرا نهاد قانون‌گذاری بر دارایی دیجیتال دبی، VARA، از دستورالعمل‌هایی جهت مدیریت بازاریابی و تبلیغات دارایی دیجیتال رونمایی کرد.

به گزارش زوم ارز و با توجه به گزارش رسانه Khaleej Times، این دستورالعمل‌ها بازتاب کننده‌ی ماموریت این نهاد جهت فراهم آوردن چارچوب قانونی‌ای که فرصت‌های اقتصادی را، بدون تحت الشعاع قرار دادن امنیت بازار ارائه کند، است.

بیشتر بخوانید: جهت مطالعه اخبار ارز دیجیتال کلیک نمایید.

بنا به این گزارش، دستورالعمل‌های VARA شامل تمام شکل‌های توسعه، ارتباطات و تبلیغات شامل انتشار اطلاعات، ایجاد آگاهی، درگیر کردن مشتری یا تقاضای سرمایه گذار است. همچنین، این دستورالعمل‌ها شامل تمام انواع دارایی دیجیتال مرتبط با بازاریابی از سوی هرگونه نهادی، با استفاده از سایت‌های رسانه‌ی دبی و انتشار کانال‌هایی که به طور ویژه مشتریان دبی را مخاطب قرار می‌دهند، می‌شوند.

این گزارش افزود: این دستورالعمل‌ها نمایانگر جزییات تعهدات ارائه دهندگان خدمات دارایی دیجیتال با دارا بودن مجوز از دبی و هرگونه پلتفرم تبلیغاتی که محتوای دارایی دیجیتال را، از طریق کانال‌های سنتی و مدرن برای بازار دبی ارائه می‌دهند، می‌شود تا از دقت بالا، نمایش هرگونه قصد تبلیغاتی به طور شفاف و عدم ایجاد گمراهی پیرامون سود طبیعی آن‌ها اطمینان حاصل شود.

کوکیلا آلاق، بنیان‌گذار موسسه‌ی KARM Legal Consultants ضمن اشاره به بیانیه‌ی دستورالعمل‌های مرتبط با تبلیغات VARA گفت که این قوانین جهت اطمینان از اینکه کاربران پیش از هرگونه اقدام اطلاعات مورد نیاز را داشته باشند، گام بزرگی به شمار می‌رود. فایسال زیدی، هم‌بنیان‌گذار Crypto Oasis گفت که این بیانیه اطمینان حاصل می‌کند که شرکت‌های فعال در صنعت دارایی دیجیتال به شکلی مناسب عمل کنند تا به حفاظت از مصرف کنندگان و سرمایه گذاران کمک شود.

آتول هگد، بنیان‌گذار شرکت YAAP ضمن اشاره به این گزارش، این اقدام را به عنوان اقدامی توصیف کرد که نشانگر بلندپروازی دبی جهت تبدیل شدن به یکی از مقاصد برجسته‌ی جهانی برای رمز ارزها، بلاکچین و متاورس است.

منبع: Bitcoin.com


سر تیتر اخبار:

تیم خبری
تیم خبری
حدود یک سال در بازار رمز ارز فعالیت داشته‌ام و به تازگی وارد حوزه ی نوشتن در این عرصه شده‌ام. به بازی های ویدیویی، ورزش فوتبال و نوازندگی علاقه‌مندم و از یک سال گذشته هنرجوی ویولن هستم. همچنین در دانشگاه فرهنگیان رشته ی آموزش زبان انگلیسی تحصیل می‌کنم. از دیدگاه من رمز ارز می‌تواند محل بسیار مناسب و رو به رشدی برای ذخیره ی پول، خصوصا در شرایط اقتصادی حال حاضر کشور باشد.
0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
0 نظرات خود را ثبت نمایید
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
آخرین مقالات منتشر شده