لایت فارکس
مقایسه قیمت صرافی ارز دیجیتال در زوم ارز

کیف پول خفته اتریوم بیدار می شود

کیف پول خفته اتریوم بیدار می شود

کیف پول خفته اتریوم بیدار می شود

به گفته Lookonchain، یک شرکت تجزیه و تحلیل بلاکچین که بر فعالیت های کیف پول های ارز دیجیتال نظارت می کند، کیف پول اتریوم که قبلا غیرفعال بود، اخیراً نشانه هایی از حیات را نشان داده است. همزمان با هشتمین سالگرد بنیانگذاری اتریوم، یکی از شرکت‌کنندگان عرضه اولیه کوین ICO که به مدت هشت سال غیرفعال بوده است، مبلغ قابل‌توجهی از ۶۴۱ اتریوم، تقریباً ۱.۱۹ میلیون دلار با قیمت‌های فعلی را انتقال داد و شروع به سرمایه‌گذاری کرد.

 بر اساس داده‌های CoinGecko، اتریوم با قیمت ۱۸۶۵.۳۴ دلار در رتبه دوم در میان ارزهای دیجیتال قرار دارد. ارزش بازار به ۲۲۴.۱۷ میلیارد دلار می رسد که نشان دهنده حضور چشمگیر آن در اقتصاد کریپتو است. اتریوم، دومین ارز دیجیتال بزرگ از نظر ارزش بازار پس از بیت کوین، با قیمت ICO حدود ۰.۳۱ دلار شروع به کار کرد و رشد نجومی خود را در هشت سال گذشته نشان داد.

این رویداد بار دیگری را در ماه‌های اخیر نشان می‌دهد که نهنگ اتریوم از خواب غفلت کرده است. در اواخر ماه می، یکی دیگر از دارندگان اتریوم که از هشت سال پیش ICO خاموش بود، به طور ناگهانی تمام ۸۰۰۰ اتر خود (تقریباً ۱۴.۷ میلیون دلار) را به یک حساب جدید منتقل کرد. این تراکنش‌های بزرگ توسط شرکت‌کنندگان اولیه اتریوم، گمانه‌زنی‌ها و گفتگوها را در جامعه ارزهای دیجیتال برانگیخته است. علی‌رغم ذخایر قابل توجه آنها، بسیار بعید است که این نهنگ ها در صورت تصمیم به فروش مقادیر زیادی ETH، نوسانات قابل توجهی را وارد بازار کنند. باید دید که آیا این فعالیت‌های اولیه پذیرندگان اتریوم تأثیر قابل‌توجهی بر بازار گسترده‌تر ارزهای دیجیتال خواهد داشت یا خیر.

منبع: U.Today

محمد فرحدل
محمد فرحدل
من محمد فرحدل هستم. و حدود 3 سال است که در حوزه اخبار ارز های دیجیتال فعالیت دارم، بنده مترجمی خوندم. و ترجیح میدم تایم زیادی از روز را به مطالعه مقالات و اخبار ارز های دیجیتال بپردازم.

دیدگاهتان را بنویسید

آخرین مقالات منتشر شده