آربیتراژ گیری تحلیل کاربران مقایسه صرافی ها قیمت ارزها اخبار
لایت فارکس

نهنگ خفته بیت کوین پس از افزایش بیش از ۲۴۰۰۰۰ درصدی، ارزش ۲۵ میلیون دلار بیت کوین را جابجا کرد.

نهنگ خفته بیت کوین پس از افزایش بیش از ۲۴۰۰۰۰ درصدی، ارزش ۲۵ میلیون دلار بیت کوین را جابجا کرد.

نهنگ خفته بیت کوین پس از افزایش بیش از ۲۴۰۰۰۰ درصدی، ارزش ۲۵ میلیون دلار بیت کوین را جابجا کرد.

به گزارش زوم ارز،

مجموعه ای از بیت کوین خفته ($BTC) از سال ۲۰۲۳ اخیراً برای اولین بار در ۱۱ سال اخیر پس از افزایش بیش از ۲۴۰۰۰۰٪ از زمانی که در نهمین تراکنش غیرفعال شدند، جابه جا شدند. سالی که قبلاً BTC غیرفعال بود.

طبق گزارشی از Bitcoin.com، در حال حاضر مشخص نیست که کل کش بیت کوین که اخیرا جابجا شده است متعلق به یک نهاد واحد است یا به تعداد زیادی نهادها، زیرا وجوه از آدرس‌های مختلف آمده است. با این حال، خوشه‌بندی داده‌ها و جدول‌های زمانی جمع‌آوری نشان می‌دهد که احتمالاً یک موجودیت واحد است.

اولین تراکنش نهنگ شامل جابجایی ۱۹۹.۹۹ بیت کوین به ارزش بیش از ۵.۴ میلیون دلار بود و پس از آن تراکنش ۱۸۵.۱۲ بیت کوین به ارزش بیش از ۵ میلیون دلار انجام شد. تراکنش‌ها از آدرس‌های کیف پول متفاوتی انجام شده‌اند، اما به ویژه در ۱۴ فوریه ۲۰۱۲ صندوق را به دست آورد.

قسط زیر که در جولای ۲۰۱۲ تضمین شد، زمانی که بیت کوین تنها ۷.۱۵ دلار قیمت داشت، شامل ۹۷.۴۱ بیت کوین به ارزش ۲.۶ میلیون دلار بود. در یک تراکنش بعدی، این نهاد ۲۷۶.۲۲ بیت کوین به ارزش بیش از ۷.۴۸ میلیون دلار را منتقل کرد که در ۶ مارس ۲۰۱۲ تضمین شده بود. آخرین مورد از آدرسی که در ۲۰ ژوئیه ۲۰۱۲ ایجاد شد، انجام شد و ۱۵۱.۱۵ بیت کوین به ارزش بیش از ۴ میلیون دلار منتقل شد. p>

این تراکنش ها در زمانی انجام شد که سایر نهنگ های خفته BTC مقدار قابل توجهی از وجوه خود را جابجا کردند.

#PeckShieldAlert یک آدرس خفته #BTC 13RLtG…PX که در ۱۹ اکتبر ۲۰۱۷ ۲۱۰۰ دلار بیت کوین (به ارزش حدود ۱۱.۸ میلیون دلار در زمان انتقال) دریافت کرد، بیت کوین دلاری خود را منتقل کرد (اکنون ارزش آن ~ است. ۵۶.۳ میلیون دلار) به یک آدرس جدید ۱LGnp5…GgM. pic.twitter.com/rchpCTI1va

— PeckShieldAlert (@PeckShieldAlert) 19 سپتامبر ۲۰۲۳

این تراکنش‌ها در زمانی انجام می‌شوند که در آن صرافی ورشکستگی FTX از دادگاه ورشکستگی ایالات متحده برای منطقه دلاور برای فروش و سرمایه‌گذاری دارایی‌های ارز دیجیتال خود به ارزش بیش از ۳ میلیارد دلار برای تسویه بدهی خود با طلبکاران، مجوز دریافت کرد. باعث می شود برخی از تحلیلگران تصور کنند که وجوه در بازار ریخته می شود.

قاضی جان دورسی چراغ سبز نشان داد و دو نگرانی قابل توجه قبلی علیه این طرح را نادیده گرفت. اعتقاد بر این است که دارایی های ارز دیجیتال FTX از ۳.۴ میلیارد دلار فراتر می رود.

این حکم به FTX اجازه داد و ستد، سهام‌داری و محافظت از دارایی‌های دیجیتال خود را می‌دهد. یک وکیل به نمایندگی از کمیته ویژه مشتریان FTX از این پیشنهاد حمایت کرد. در همین حال، یکی از نمایندگان بستانکاران بدون وثیقه اظهار داشت که همه طرفین مایل به پیگیری سریع این روند هستند.

تصویر ویژه از طریق Pixabay.


منبع: cryptoglobe.com

تیم خبری
تیم خبری
من متین هستم، کارشناس ارشد مالی. عاشق تکنولوژی و بازار های مالی هستم. حدود 2 سال است که در حوزه ارزهای دیجیتال و بلاکچین فعالیت دارم. عاشق ورزش و بازی های کامپیوتری هستم.

با معامله در این صرافی ها می توانید تجربه خرید و فروش خوبی را تجربه کنید.

0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
0 نظرات خود را ثبت نمایید
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
آخرین مقالات منتشر شده