آربیتراژ گیری تحلیل کاربران مقایسه صرافی ها قیمت ارزها اخبار
لایت فارکس

کمپین صرافی بیت ۲۴ با جایزه بدون قرعه‌کشی ۹۹۹ میلیارد بیبی دوج را از دست ندهید

کمپین صرافی بیت 24 با جایزه بدون قرعه‌کشی 999 میلیارد بیبی دوج را از دست ندهید

در جدیدترین کمپین صرافی بیت ۲۴ می‌توانید بدون قرعه‌کشی در ایردراپ ۹۹۹,۹۹۹,۹۹۹,۹۹۹ بیبی دوج شرکت کنید. شرایط شرکت در این کمپین بسیار ساده است که در ادامه درباره‌ آن توضیح خواهیم داد. با توجه به نبود قرعه‌کشی، شما بدون خرید بیبی دوج تعداد قابل توجهی از این رمز ارز به دست خواهید آورد. ابتدا بهتر است به دلیل برگزاری این رویداد اشاره کنیم.

معرفی مختصر بیت ۲۴ ؛ از گذشته تا امروز

بیت ۲۴ در سال ۱۳۹۸ کار خود را با راه‌اندازی یک پلتفرم OTC آغاز کرد. در این بستر شما می‌توانید انواع ارزهای دیجیتال را با سرعتی بالا خرید و فروش کنید. وجود ویژگی‌هایی نظیر پشتیبانی ۲۴ ساعته در ۷ روز هفته، سرعت بالای تسویه برای سفارش‌های خرید و فروش، تعدد رمز ارزها (بیش از ۵۰۰ ارز)، کیف پول داخلی مطمئن و سایر قابلیت‌ها سبب شدند تا طی چهار سال تعداد کاربرانش به بیش از ۶۰۰ نفر برسند. تابستان امسال نوبت به راه‌اندازی یکی از مهمترین فاز‌های توسعه این پروژه رسید.

اخیر بازارهای معاملاتی صرافی بیت ۲۴ راه‌اندازی شده‌اند. در اینجا خریداران و فروشندگان مستقیما با یکدیگر ارتباط برقرار کرده و می‌توانند ارزهای دیجیتال را در قیمت‌های دلخواه خرید و فروش کنند. این پلتفرم از بالای ۱۰۰ بازار تومانی و تتری تشکیل شده است. در بخش اول شما بر مبنای قیمت تومانی و در دومین بخش بر مبنای قیمت دلاری ارزهای دیجیتال به معامله آن‌ها خواهید پرداخت.

نحوه شرکت در ایردراپ ۹۹۹ میلیارد بیبی دوج

اگر قبل از این در صرافی بیت ۲۴ عضو نشده‌اید، این کار را انجام بدهید و در ادامه احراز هویت را نیز تکمیل کنید. به منظور شرکت داده شدن در ایردراپ ۹۹۹ میلیارد بیبی دوج،‌ کافی است یک تراکنش موفق در یکی از بازارهای معاملاتی بیت ۲۴ به ثبت برسانید. حداقل مقدار خرید یا فروش در مارکت‌ها ۱۰۰ هزار تومان است، پس برای سهیم شدن در ایردراپ حتی می‌توانید معامله‌ای خرد انجام بدهید.

این کمپین تا ۷ شهریور ادامه دارد. با پایان یافتن مهلت، جایزه ۹۹۹ میلیاردی بین همه کاربران واجد شرایط تقسیم خواهد شد. به منظور کسب اطلاعات بیشتر درباره این کمپین می‌توانید به صفحه bit24.cash/campaign/baby_doge/ مراجعه کنید.

واحد تبلیغات
واحد تبلیغات
واحد تبلیغات پایگاه خبری زوم ارز

با معامله در این صرافی ها می توانید تجربه خرید و فروش خوبی را تجربه کنید.

0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
0 نظرات خود را ثبت نمایید
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها

معرفی صرافی های برتر خارجی

آخرین مقالات منتشر شده