آربیتراژ گیری تحلیل کاربران مقایسه صرافی ها قیمت ارزها اخبار
لایت فارکس

دارایی‌های دیجیتال دونالد ترامپ، توکن‌های TRUMP را به بیش از ۵ میلیون دلار افزایش داد.

دارایی‌های دیجیتال دونالد ترامپ، توکن‌های TRUMP را به بیش از ۵ میلیون دلار افزایش داد.

دارایی‌های دیجیتال دونالد ترامپ، توکن‌های TRUMP را به بیش از ۵ میلیون دلار افزایش داد.

به گزارش زوم ارز، به تازگی، دونالد ترامپ، چهل و پنجمین رئیس جمهور ایالات متحده، موقعیت خنثی خود را در قبال بیت‌کوین اعلام کرده و اظهار کرده است که می‌تواند با آن زندگی کند “به هر روشی که انتخاب کند”. در همین حال، دارایی‌های ترامپ در دارایی‌های رمزنگاری افزایش قابل توجهی در ارزش داشته‌اند. یک بخش قابل توجه از ثروت دیجیتال او در حال حاضر در یک ارز دیجیتال به نام TRUMP قرار دارد که به او توسط توسعه‌دهندگان پروژه رمزنگاری ۵۷۹،۲۸۱ توکن به عنوان هدیه اهدا شده است.

موفقیت Namesake Token به ثروت رمزنگاری ترامپ کمک می کند

در تاریخ ۲۴ فوریه ۲۰۲۴، دونالد ترامپ، رئیس‌جمهور پیشین ایالات متحده و نامزد ریاست‌جمهوری ۲۰۲۴، شاهد افزایش ارزش سبد ارزهای دیجیتال خود بود. علیرغم نگرانی اولیه خود از بیت‌کوین، ترامپ وارد دنیای ارزهای دیجیتال شد و با راه‌اندازی مجموعه‌ای از کارت‌های NFT سرمایه‌گذاری کرد. این مجموعه کارت‌ها به سرعت به فروش رفتند و ورود او به درآمدهای ارزهای دیجیتال را نشان داد.

او چندین مجموعه کارت NFT را معرفی کرد و اعلام کرد که قصد دارد یک کارت Ordinal مبتنی بر بیت‌کوین با نوشته‌هایی از «سری Mugshot Edition» خود را ایجاد کند. همچنین، ترامپ از سود حاصل از فروش اتریوم  خود پس از NFT سرمایه‌گذاری کرد. در این تراکنش‌ها، او ۳۴۰.۵۳۱ ETH را حفظ کرده است که بر اساس داده‌های فعلی Arkham Intelligence، ارزش آن کمی بیش از یک میلیون دلار است.

علاوه بر این، او دارای ۳۶۸.۳۴۲ اتر پیچیده شده  است که تا ۲۴ فوریه ۲۰۲۴ به همان اندازه بیش از یک میلیون دلار ارزش داشته است. با این حال، بخش عمده‌ای از ثروت کریپتو ترامپ ناشی از دارایی قابل توجه وی در TRUMP است. در کل، ۵۷۹۲۸۱ ترامپ به او اختصاص داده شده است. این مخفیگاه، ترامپ را با ۲.۹۸ میلیون دلار توکن TRUMP، یک هدیه سخاوتمندانه از سوی توسعه‌دهندگان پروژه، تجهیز می‌کند.

نمودار TRUMP
نمودار TRUMP

از این لحظه به بعد، توکن‌های TRUMP با قیمت‌هایی بین ۴.۷۵ تا ۵.۱۹ دلار در حال معامله هستند و در ساعت ۱۵:۰۰ به بالاترین سطح خود، یعنی ۵.۱۹ دلار، رسیدند. این قله نشان دهنده افزایش تحسین برانگیزی به میزان ۴۴,۳۰۹ درصد نسبت به کمترین رکورد ۰.۰۱۱۳۶ دلار برای هر کوین در تاریخ ۱۴ اکتبر ۲۰۲۳ است. تعداد کل توکن‌های TRUMP به ۴۷,۰۰۰,۰۰۰ محدود شده است و در حال حاضر ۴۶,۵۰۲ توکن در گردش قرار دارند.

این توکن توسط تقریباً ۸۲۳۳ کیف پول جداگانه نگهداری می‌شود و به طور کلی ۱۵۱۸۵۳ بار منتقل شده است. Wormhole Token Bridge بیشترین تعداد توکن TRUMP را در اختیار دارد و ۱۰۰ بالاترین دارنده ماگا در مجموع ۶۳.۷۶ درصد از تعداد کل توکن‌های TRUMP را در اختیار دارند. بر اساس آمارهای اخیر، ترامپ در رتبه پانزدهم قرار دارد. در کنار TRUMP، او همچنین ۹۵۰۰۰۰ توکن BABYTRUMP را در اختیار دارد که در حال حاضر ارزش آن بیش از ۲۷۵۰۰۰ دلار است.

با توجه به آمار Arkham Intelligence، ارزش کل دارایی‌های ارزهای دیجیتال ترامپ ۵.۳۸ میلیون دلار است. هنوز مشخص نیست که آیا ترامپ تصمیم خواهد گرفت تعداد قابل توجهی از توکن‌های ماگا خود را بفروشد یا خیر. گزارش شده است که خانواده ترامپ قصد دارند علیه یک ارز دیجیتال به نام “ترامپ کوین” اقدام قانونی کنند و آن را به اتهام سوء استفاده از نام خانوادگی بدون اجازه متهم کنند. در پاسخ، سازندگان ترامپ کوین به این اتهامات پاسخ دادند.

نظر شما در مورد افزایش ارزش توکن TRUMP و افزایش ثروت کریپتو ترامپ چیست؟ آیا فکر می کنید چهل و پنجمین رئیس جمهور در نهایت این بودجه را خرج خواهد کرد؟ نظر خود را در مورد این موضوع در بخش نظرات زیر با ما در میان بگذارید.


منبع: news.bitcoin.com

تیم خبری
تیم خبری
من متین هستم، کارشناس ارشد مالی. عاشق تکنولوژی و بازار های مالی هستم. حدود 2 سال است که در حوزه ارزهای دیجیتال و بلاکچین فعالیت دارم. عاشق ورزش و بازی های کامپیوتری هستم.

دیدگاهتان را بنویسید

آخرین مقالات منتشر شده