آربیتراژ گیری تحلیل کاربران مقایسه صرافی ها قیمت ارزها اخبار
لایت فارکس

علیرغم افزایش اخیر قیمت داگ ویف هت(WIF)، نتیجه صعودی نداشت

علیرغم افزایش اخیر قیمت داگ ویف هت(WIF)، نتیجه صعودی نداشت

علیرغم افزایش اخیر قیمت داگ ویف هت(WIF)، نتیجه صعودی نداشت

به گزارش زوم ارز، قیمت توکن Dogwifhat (WIF) طی ماه گذشته تلاش کرده است تا به مبلغ بالای ۳.۵ دلار برسد، اما این موضوع باعث ناامیدی سرمایه‌گذاران شده است. به همین دلیل، میم کوین که بر پایه‌ی Solana است حالا از بازار و دارندگان WIF پشتیبانی نمی‌کند.

فعالیت‌های سرمایه‌گذاران همواره بر قیمت WIF تأثیر داشته است. اما در چند روز گذشته، این فعالیت‌ها تحت تأثیر کاهش علاقه سرمایه‌گذاران به این ارز قرار گرفته است. همان‌طور که مشاهده می‌شود، بسیاری از افراد این روزها تمایلی به سرمایه‌گذاری در این دارایی ندارند و این بازار را تحت تأثیر قرار داده است.

شاخص بهره باز (OI) تعداد کل قراردادهای مشتقه معوقی را نشان می دهد که هنوز تسویه نشده اند، از جمله قراردادهای آتی یا اختیار معامله. این شاخص نشان دهنده فعالیت و نقدینگی بازار است و اطلاعاتی درباره تغییرات احتمالی قیمت را فراهم می کند.

در ماه گذشته، حجم معاملات شرکت OI WIF، از ۲۳۶ میلیون دلار به ۳۱۰ میلیون دلار افزایش یافت. این افزایش نشان دهنده این است که تعداد کمی از افراد در بازار آینده ستراتژی شرط‌بندی را انتخاب کرده‌اند، احتمالا بر اساس قراردادهای کوتاه‌مدت تر.

WIF Open Interest. منبع: Coinglass
WIF Open Interest. منبع: Coinglass

میم کوین با بزرگ‌ترین ارز دیجیتال دنیا، بیت کوین، ارتباط منفی دارد. این ارتباط منفی به این معنی است که قیمت میم کوین، که ارتباط منفی دارد، احتمالاً در جهت مخالف با قیمت بیت کوین حرکت می‌کند.

ارتباط WIF با بیت کوین. منبع: TradingView
ارتباط WIF با بیت کوین. منبع: TradingView

بنابراین، در پایان هفته، وضعیت بازار ارزهای دیجیتال به شکل دیگری نسبت به هفته قبل بود. در این زمان، قیمت بیت کوین و سایر ارزها افزایش یافت در حالی که قیمت WIF کاهش یافت. این اختلاف در روند قیمت‌ها نشان دهنده همبستگی منفی بین آن‌ها بود که می‌تواند تأثیرات مختلفی روی بازار داشته باشد. اگر این الگو ادامه پیدا کند، ممکن است میم کوین که بر اساس شبکه Solana ایجاد شده است، نتایج متضادی نسبت به بیت کوین داشته باشد.

شاید دنبال کردن این اخبار برای شما مفید باشد:

قیمت WIF از کانال صعودی که قبلاً پیش‌بینی می‌شد، افت کرد و کوین میم را به ۳.۶ دلار و بیشتر رساند. با این حال، آلتکوین در حال حاضر با مقاومت قوی در قیمت ۳.۵ دلار روبه‌رو شده است که آن را یک مانع اصلی برای پیشرفت تبدیل کرده است.

هفته گذشته، وضعیت قیمت WIF به زیر ۲.۵۰ دلار رسید و در حال حاضر، در حدود ۲.۶۹ دلار معامله می‌شود. اگر این دارایی نتواند مقاومت ۲.۷۵ دلار را شکست، قیمت آن به ۲.۳۶ دلار بازخواهد گشت.

تحلیل قیمت WIF. منبع: TradingView
تحلیل قیمت WIF. منبع: TradingView

همچنین، نقض به میم کوین کمک می‌کند تا از ضررهای اخیر خود بازگردد. این باعث فعال شدن قیمت WIF تا به ۳.۰۰ دلار شده و این تز نزولی را نامعتبر می‌کند، به عنوان یک پشتیبانی طبقه‌ای.

منبع: beincrypto. com


بیشتر بخوانید

تیم خبری
تیم خبری
من زهرا هستم. کارشناسی کامپیوتر خوندم. من حدود 4 سال است که با مارکت ارز های دیجیتال آشنا شدم. و ترجیح دادم به دنبال کردن اخبار کریپتو. همچنین عاشق نقاشی و هنر هستم

با معامله در این صرافی ها می توانید تجربه خرید و فروش خوبی را تجربه کنید.

0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
0 نظرات خود را ثبت نمایید
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
آخرین مقالات منتشر شده