آربیتراژ گیری تحلیل کاربران مقایسه صرافی ها قیمت ارزها اخبار
لایت فارکس

افزایش Dogecoin اما با مقاومت بیشتر در ۰.۰۸۰ دلار💢

افزایش Dogecoin اما با مقاومت بیشتر در ۰.۰۸۰ دلار💢

افزایش Dogecoin اما با مقاومت بیشتر در ۰.۰۸۰ دلار💢

به گزارش زوم ارز، قیمت Dogecoin (DOGE) با عبور از مرز ۰.۰۷۵ دلار، مسیر صعودی خود را ادامه داده است، به تحلیل قیمت ارزهای دیجیتال توسط Coinidol.com. در مرحله‌ای قبل از شکستن سقف ۰.۰۷۵ دلار، این سطح سه بار دیگر تست شد. با پیشروی در راستای صعود، احتمالاً Dogecoin به سمت سطح ۰.۰۸۶ دلار به عنوان هدف قیمتی حرکت خواهد کرد.

با نزدیک شدن به سطح مقاومت، ممکن است Dogecoin با مقاومت بیشتری مواجه شود، و در حال حاضر، DOGE به ۰.۰۸۰ دلار رسیده است. اگر خریداران موفق به عبور از سطح ۰.۰۸۰ دلار شوند، بالاترین هدف بعدی برای Dogecoin 0.10 دلار است. از سوی دیگر، در صورتی که خرس‌ها به زیر SMA 21 روزه برسند یا در سطح ۰.۰۶۹ دلار حمایت نشان دهند، ممکن است روند صعودی کنونی معکوس شود. این اتفاق باعث سقوط آلت‌کوین به سمت پایین‌تر از ۰.۰۶۳ دلار می‌شود.

خواندن اندیکاتور Dogecoin

در تاریخ ۹ نوامبر، Dogecoin به سرعت به سمت پایین SMA 21 روزه افت کرد، اما سپس بهبود یافت. دم شمعدانی کشیده نشان‌دهنده وجود فشار خرید قوی با قیمت‌های پایین‌تر است. تا زمانی که میله‌های قیمت بالاتر از خطوط میانگین متحرک با شیب مثبت باشند، احتمالاً ادامه پیدا خواهد کرد. اما اگر نوارهای قیمت به سمت پایین از خطوط میانگین متحرک حرکت کنند، انتظار می‌رود که روند صعودی فعلی قطع شود.

نشانگرهای فنی

سطوح مقاومت کلیدی – ۰.۱۲ دلار و ۰.۱۴ دلار
سطوح پشتیبانی کلیدی – ۰.۰۶ دلار و ۰.۰۴ دلار

جهت بعدی Dogecoin چیست؟

دوج کوین در حال افزایش قیمت است و گاوها در حال تلاش برای شکستن سد ۰.۰۸ دلار هستند. با این حال، آلتکوین در منطقه بیش از حد خرید بازار معامله می‌شود. اگر فروشندگان در منطقه اشباع خرید ظاهر شوند، احتمالاً روند صعودی با مقاومت قوی روبرو خواهد شد. در تاریخ ۵ نوامبر، Dogecoin وارد روند جانبی شد و همانطور که پیش‌تر گزارش شده بود، به ۰.۰۶۷ دلار سقوط کرد.

ab22fc52d4a005fce7065a66e964e2f5b85c67e4


منبع: coinidol.com

تیم خبری
تیم خبری
من زهرا هستم. کارشناسی کامپیوتر خوندم. من حدود 4 سال است که با مارکت ارز های دیجیتال آشنا شدم. و ترجیح دادم به دنبال کردن اخبار کریپتو. همچنین عاشق نقاشی و هنر هستم

دیدگاهتان را بنویسید

آخرین مقالات منتشر شده