آربیتراژ گیری تحلیل کاربران مقایسه صرافی ها قیمت ارزها اخبار
لایت فارکس

بنیانگذار Dogecoin: توضیح قدرتمند ایده پشت تبلیغ جدید Coinbase😲

بنیانگذار Dogecoin ایده قدرتمند پشت تبلیغ جدید Coinbase را توضیح می دهد

بنیانگذار Dogecoin: توضیح قدرتمند ایده پشت تبلیغ جدید Coinbase

به گزارش زوم ارز،بیلی مارکوس، یکی از بنیانگذاران ارز رمزنگاری شده معروف به Dogecoin، همکاری کرده است. او در سال ۲۰۱۳ همراه با جکسون پالمر این ارز را راه‌اندازی کرد. اکنون او یکی از کاربران فعال پلتفرم رسانه اجتماعی X (که قبلاً به عنوان توییتر شناخته می‌شد) است و توانسته است تبدیل به یک تأثیرگذار با بیش از ۲.۱ میلیون دنبال‌کننده شود.

مارکوس نظرات مختلفی را درباره موضوعات گوناگون، از رمزنگاری تا سیاست، ارائه می‌دهد. در یک توییت اخیر، او برداشت خود را از تبلیغ ویدیویی جدید Coinbase که در یوتیوب منتشر شده است، به اشتراک گذاشت. همچنین، نظری را که ممکن است برای برخی از اعضای جامعه رمزارزی غیرمنتظره باشد، درباره شکست رمزارزها در رسیدن به هدفی که برای آن تعیین شده بود، ابراز کرده است.

تبلیغ جدید Coinbase که توسط یکی از بنیانگذاران DOGE تحسین شده است

مارکوس تبلیغ جدید کوین‌بیس را به عنوان “شکستن چرخه” و “جالب” توصیف کرد و اظهار داشت که این ویدیو توضیح می‌دهد که چرا بسیاری از مردم، به ویژه اخیراً، رمزارز را انتخاب می‌کنند. او اظهار نمود: “سیستم برای آنها شکست می‌خورد و آنها به دنبال جایگزینی هستند.”

مارکوس افزود که این آگهی الیزابت وارن، سناتور ضد رمزنگاری و سیاستمدارانی مانند او را به تصویر می‌کشد که در تلاش برای از بین بردن کریپتو از تغییر ایالات متحده و سیستم مالی جهانی به عنوان “دشمنان مردم” هستند.

مارکوس معتقد است

Crypto نتوانست به هدف تعیین شده برای آن عمل کند

بیلی مارکوس همچنین دیدگاه خود را درباره اینکه چرا رمزارز در ابتدا ایجاد شد و آیا در رسیدن به هدف مورد نظر موفق بوده است، به اشتراک گذاشت. او به جامعه یادآوری کرد که کریپتو برای اولین بار (با اشاره به بیت کوین) به عنوان “پاسخ مستقیم به بحران مالی سال ۲۰۰۷ و تمامی فسادهایی که به آن منجر شد” ایجاد شد.

او همچنین بیان کرد که این همان دلیلی است که رمزارز در ابتدا ساخته شد – برای ارائه یک پاسخ مستقیم به بحران مالی سال ۲۰۰۷ و تمامی فسادهایی که به آن منجر شد.

اما درباره اینکه آیا رمزارز به این هدف عمل کرده است، وعده قابل بحث است (و در نظر من واقعاً اینگونه نیست). با این حال، این معنایی ندارد که سیستم ما به خوبی به شهروندان خود خدمت کند.

با این حال، مارکوس بیان کرده است که نه بیت کوین و نه رمزارز به طور کلی توانسته‌اند “به وعده خود عمل کنند”، اگرچه او اعتراف کرده که این مسئله مورد بحث قرار می‌گیرد.


منبع: u.today

تیم خبری
تیم خبری
من مریم هستم. مترجمی زبان انگلیسی خواندم. حدود 1 سال است به صورت تخصصی اخبار ارز های دیجیتال را ترجمه می کنم. دنبال کردن اخبار در حوزه رمز ارز های برام بسیار جذاب و هیجان انگیز است.

دیدگاهتان را بنویسید

آخرین مقالات منتشر شده