آربیتراژ گیری تحلیل کاربران مقایسه صرافی ها قیمت ارزها اخبار
لایت فارکس

نیم نگاهی به بازار: قیمت Dogecoin (DOGE) خط روند ۹۰۰ روزه را پاک می کند؟!🔻

حفظ حریم خصوصی ساتوشی از طریق Dogecoin مورد توجه قرار می‌گیرد

نیم نگاهی به بازار: قیمت Dogecoin (DOGE) خط روند ۹۰۰ روزه را پاک می کند؟!🔻

به گزارش زوم ارز،

قیمت Dogecoin (DOGE) از خطوط روند مقاومتی نزولی در دوره‌های زمانی بلند و کوتاه خارج شده است.

هرچند که قیمت DOGE در تاریخ ۱۱ نوامبر از این خطوط روند مقاومتی خارج شده است، اما افزایش قیمت متوقف شده است. این افترا، سوالاتی را بر اساس می‌آورد: آیا قیمت DOGE در ادامه کاهش می‌یابد یا این افترا تنها یک توقف موقت است و قیمت ممکن است جای خود را بازیابد؟

تحلیل تکنیکی بازه زمانی هفتگی نشان می‌دهد که قیمت Dogecoin در ماه اکتبر از یک خط روند مقاومتی نزولی خارج شده است. این خط روند، که برای مدت ۹۰۰ روز برقرار بوده است، منجر به سه بار رد قابل توجه (نمادهای قرمز) شده است. پس از شکست این خط روند، DOGE به ارتفاعاتی نسبت به بالاترین سطح ۰.۰۸۲ دلار رسید.

در ادامه شکست، شاخص قدرت نسبی هفتگی (RSI) به بالای ۵۰ رسیده است. RSI یک ابزار حرکتی است که معامله‌گران برای ارزیابی اینکه آیا یک بازار بیش از حد خریداری شده یا بیش از حد فروخته شده است، و اینکه آیا یک دارایی به فروشندگان یا خریداران میل دارد، از آن استفاده می‌کنند.

خوانش بالای ۵۰ همراه با یک روند صعودی نشان‌دهنده این است که گاوانه (بازار خریداران) همچنان در مزیت هستند، در حالی که خوانش‌های زیر ۵۰ به مزیت خریداران افترا می‌آورد.

با توجه به حرکت بالای ۵۰ و تداوم روند صعودی، این موضوع نشان‌دهنده احتمال مثبتی در بازار DOGE است.

قیمت Dogecoin (DOGE) خط روند 900 روزه را پاک می کند – چه چالش هایی در پیش است؟

معامله‌گر معروف ارزهای دیجیتال کریپتو تونی نیز به خروج از خط روند مقاومت نزولی اشاره کرد. نمودار مشابهی توسط Rekt Capital تولید شد که قبلاً در مورد حرکت صعودی شک داشت.

پیش بینی قیمت DOGE: شروع یک بازگشت؟

هرچند چارچوب زمانی هفتگی یک حرکت صعودی را به وضوح نشان می‌دهد، اما تردیدهایی از جهت ادامه این حرکت در بازه زمانی روزانه وجود دارد. دلیل اصلی این تردیدها RSI (شاخص قدرت نسبی) روزانه است.

در اواخر بالاترین‌های اخیر، RSI روزانه واگرایی نزولی را نشان داده است. واگرایی نزولی زمانی ایجاد می‌شود که یک کاهش در مومنتوم به دنبال افزایش قیمت رخ دهد و اغلب به حرکت‌های نزولی منجر می‌شود.

علاوه بر این، آلت کوین فیتیله های بلند متوالی (نمادهای قرمز) را ایجاد کرده است، که نشانه‌هایی از فشار فروش را نمایان می‌سازد.

اگر قیمت DOGE به کاهش بپیوندد، تخمین زده می‌شود که ۱۵٪ کاهش، قیمت به نزدیکترین منطقه پشتیبانی در سطح ۰.۰۶۷ دلار خواهد بود.

قیمت Dogecoin (DOGE) خط روند 900 روزه را پاک می کند – چه چالش هایی در پیش است؟

با تمامی پیش‌بینی‌های منفی در مورد قیمت DOGE، اگر این ارز از سطح بالای ۰.۰۸۲ دلار در ماه نوامبر فراتر بروید، این ممکن است نشانگر اصلاحی در حال رخ دادن باشد. در چنین سناریویی، پیش‌بینی می‌شود که قیمت با افزایش ۲۴ درصدی به سوی سطح مقاومت بعدی در مقدار ۰.۱۰۰ دلار حرکت کند.


منبع: beincrypto.com

تیم خبری
تیم خبری
من shlhk هستم. عاشق ترید ارز های دیجیتال. البته ترید از طریق اخبار. من با دنبال کردن اخبار رمز ارز ها، با پروژه های خوب و مناسب آشنا می شوم و در زمان مناسب توکن آن پروژه را خریداری می کنم.

با معامله در این صرافی ها می توانید تجربه خرید و فروش خوبی را تجربه کنید.

0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
0 نظرات خود را ثبت نمایید
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها

معرفی صرافی های برتر خارجی

آخرین مقالات منتشر شده