اخبار ارز دیجیتالاخبار ارز دیجیتال در جهان

انتقام سخت دوج کوین از لونا

انتقام سخت دوج کوین از لونا

به گزارش زوم ارز و بنا به داده های وبسایت معتبر و مرجع کوین مارکت کپ، ارزش کل بازار دوج کوین از لونا فراتر رفته و در رتبه دهمین ارز برتر بازار قرار گرفته و هم اکنون ارزش کل بازار آن به بیش از 23 میلیارد دلار رسید و این رمز ارز توانسته از آواکس، لونا و شیبا اینو پیشی گرفته است.

دوج کوین در 14 دسامبر پس از اعلامیه ایلان ماسک، مدیرعامل تسلا مبنی بر اینکه تسلا شروع به پذیرش دوج کوین برای برخی از کالاها کرده و همین موضوع منجر به افزایش قیمت 48 درصدی قیمت شده است.

این اقدام پس از آن صورت گرفت که مدیرعامل تسلا آقای ایلان ماسک از سوی مجله تایم بعنوان شخصیت سال انتخاب شد و از دوج کوین به عنوان گزینه پرداخت بهتر نسبت به بیت کوین اشاره کرد و در اظهار داشت که بیت کوین ذخیره ارزش بهتری است و دوج کوین برای تراکنش ها مناسب تر است.

با این حال، پذیرش دوج کوین از سوی تسلا در میان بسیاری از ارز های دیجیتال آن را در موقعیت عجیبی قرار می‌دهد و انتقادات شدیدی از آن صورت گرفت چرا که تسلا در اوایل سال جاری برای مدت کوتاهی بیت کوین را بعنوان یک روش پرداخت پذیرفت و باعث افزایش قیمت بیت کوین شد و این شرکت بعداً این گزینه پرداخت را کنار گذاشت و دلیل آن را استفاده فزاینده سوخت های فسیلی برای استخراج و معاملات بیت کوین اعلام نمود.

مقایسه قیمت صرافی ارز دیجیتال

هم اکنون بیت کوین نیز با 4.3 درصد افزایش قیمت را تجربه نموده و هم اکنون در سطح قیمت 48402 دلار معامله می‌شود.

برای اطلاع از تمامی اخبار دنیای ارز دیجیتال به کانال تلگرامی ما به نشانی @Zoomarz98 بپیوندید.

منبع:  U.Today


سر تیتر اخبار:

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا