اخبار ارز دیجیتالاخبار ارز دیجیتال در جهان

آیا نهنگ ها به فکر فروش بیت کوین های خود هستند؟

آیا نهنگ ها به فکر فروش بیت کوین های خود هستند؟

به گزارش زوم ارز و بنا به داده های شرکت تجزیه و تحلیل بلاکچین یعنی گلس نود، دامیننس (سلطه) نهنگ های بیت کوین همچنان در حال کاهش است و در همین حال، هولدر های بلندمدت همچنان در حال خرید هستند.

در سال های اخیر و به ویژه از سال 2017، نرخ پذیرش بیت کوین بخاطر افزایش قیمت این دارایی بین شرکت ها و تریدر هایی که در دیگر بازارها فعالیت می‌کردند و حتی مردم عادی افزایش بسیار خوبی داشته است.

داده های Statista نیز نشان می‌دهد که تعداد آدرس های کیف پول بلاکچین در سرتاسر جهان از دسامبر 2013 تا 22 نوامبر 2021 به میزان خیره کننده 8810.11 درصد افزایش یافته و مجموع کیف پول های رمزنگاری منحصر به فرد ایجاد شده در حال حاضر به 79.3 میلیون رسیده است.

با این حال، بزرگترین پذیرش از سوی شرکت ها بین ژانویه 2020 و ژانویه 2021 مشاهده شد و به ظهور تجارت همتا به همتا و ورود به بازارهایی مانند آفریقا و آسیا نسبت داده می‌شود.

مقایسه قیمت صرافی ارز دیجیتال

در سال های آغازین، تنها تعداد کمی از نهادها به پذیرش بیت کوین پرداختند و در سال 2013، بیش از 50 درصد از تمام بیت کوین های در گردش هنوز توسط نهنگ ها کنترل می‌شد و همین موضوع منجر به این شد که شبکه در برابر حملات سایبری بسیار آسیب پذیر‌ باشد.

رویدادهایی مانند دزدی های صرافی Mt.Gox و Silk Road منجر به این شد که نگرانی هایی راجع به غیرمتمرکز بودن بیت کوین مطرح شود و خوشبختانه با گذشت زمان، این نگرانی ها رفع شد.

برای اطلاع از تمامی اخبار دنیای ارز دیجیتال به کانال تلگرامی ما به نشانی @Zoomarz98 بپیوندید.

منبع:  ZYcrypto


سر تیتر اخبار:

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا