آربیتراژ گیری تحلیل کاربران مقایسه صرافی ها قیمت ارزها اخبار
لایت فارکس

شرکت Direxion اقدام به ثبت پنج ETF بیت کوین می‌کند!

شرکت Direxion اقدام به ثبت پنج ETF بیت کوین می‌کند!

به گزارش زوم ارز، شرکت Direxion، یک ارائه‌دهنده محصولات مالی، به منظور ثبت پنج ETF بیت‌کوین، اقدام کرده است.

به گزارش جیمز سیفارت، یک تحلیلگر از بلومبرگ، در تاریخ ۱۸ ژانویه، شرکت Direxion در SEC درخواست ثبت پنج ETF بیت‌کوین با اهرم را ثبت کرده است.

Direxion با انتشار یک بروزرسانی اعلام کرد که با پنج صندوق تبادل نام‌شده با اهرم بیت‌کوین (۲x، -۲x، ۱.۵x، -۱.۵x و -۱x) به پرونده‌های ETF خود پیوسته است.

این اسناد نشان می‌دهد که Direxion برنامه‌هایی برای ایجاد صندوق‌های بیت‌کوین با اهرم ۱x، ۱.۵x و ۲x برنامه‌ریزی کرده است، و همچنین یک مورد برای هر صندوق با اهرم کوتاه. ETFهای با اهرم، وجوهی قابل معامله در بورس هستند که ساختار آنها بازده روزانه یک شاخص اساسی را تقلید می‌کند.

اریک بالچوناس، یک تحلیلگر دیگر از بلومبرگ، نیز اشاره کرد که ETFهای بیت‌کوین با اهرم به زودی می‌توانند در موقعیت‌های طولانی مدت بیشتری قرار بگیرند.

با ثبت نام Direxion، این شرکت سومین شرکتی است که در ماه گذشته درخواست ثبت پنج ETF بیت‌کوین با اهرم را ثبت کرده است. قبل از این، ProShares در تاریخ ۱۶ ژانویه برای پنج ETF بیت‌کوین با اهرم و REX Shares در تاریخ ۳ ژانویه برای شش ETF بیت‌کوین با اهرم درخواست ثبت کرده بودند.

در فهرست فایل‌های T-Rex، شش ETF بیت‌کوین با اهرم و معکوس آمده است. این شامل T-Rex 1.5X نقطه معکوس بیت‌کوین ETF هدف روزانه، T-Rex 1.5X Long Spot Bitcoin ETF روزانه، T-Rex 1.75X Inverse Spot Bitcoin ETF روزانه، T-Rex 1.75X Long Spot Bitcoin Target Daily ETF و T-Rex 2X Inverse Spot Bitcoin Daily می‌شود.

تاکنون، SEC 11 درخواست را برای ETFهای بیت‌کوین تأیید کرده است که این باعث شده فعالان بازار درخواست‌های مشابهی را ارسال کنند. با این حال، مدیر عامل شرکت Grayscale Investments به نام مایایر سوننشاین، معتقد است که بیشتر ETFهای بیت‌کوین نقطه‌ای که در ایالات متحده تأیید شده‌اند، قابلیت باقی ماندن را ندارند. او می‌گوید که دو یا سه ETF بیت‌کوین ممکن است مقدار قابل توجهی از دارایی‌های تحت مدیریت را داشته باشند، اما بقیه احتمالاً از بازار حذف خواهند شد.


منبع: crypto.news

 

تیم خبری
تیم خبری
من محمد هستم. و حدود 3 سال است که در حوزه اخبار ارز های دیجیتال فعالیت دارم، بنده مترجمی خوندم. و ترجیح میدم تایم زیادی از روز را به مطالعه مقالات و اخبار ارز های دیجیتال بپردازم.

دیدگاهتان را بنویسید

آخرین مقالات منتشر شده