آربیتراژ گیری تحلیل کاربران مقایسه صرافی ها قیمت ارزها اخبار
لایت فارکس

راه اندازی اولین استخر استخراج بیت کوین Stratum V2 جهان توسط DEMAND🥽

راه اندازی اولین استخر استخراج بیت کوین Stratum V2 جهان توسط DEMAND🥽

راه اندازی اولین استخر استخراج بیت کوین Stratum V2 جهان توسط DEMAND🥽

به گزارش زوم ارز، با توجه به اطلاعات ارائه شده در بیانیه به مجله بیت کوین، شرکت استخراج بیت کوین DEMAND امروز افتتاح استخر استخراج Stratum V2 در جهان را اعلام کرد. این استخر، که بر اساس پیاده‌سازی مرجع استراتوم منبع باز (SRI) ساخته شده است، با ارائه امنیت، انعطاف‌پذیری و عملکرد پیشرفته، قصد دارد عصر جدیدی را در ماینینگ آغاز کند.

پروتکل Stratum V2 نسخه‌ای جدید و بهبود یافته از نسخه‌های قبلی خود است که با ارائه مجموعه‌ای از پیشرفت‌ها، قابلیت‌های ماینینگ را بهبود می‌بخشد و به دنیای ماینینگ یک شکل جدید می‌بخشد. این استخر جدید به تأسیس اکوسیستم استخراج بیت کوین و بهبود سلامت شبکه بیت کوین کمک می‌کند.

یکی از ویژگی‌های کلیدی Stratum V2 این است که ماینرها را قادر می‌سازد تا خودشان قالب‌های بلاک خود را بسازند. این قابلیت به ماینرها استقلال می‌دهد تا تراکنش‌ها را برای گنجاندن بلوک انتخاب کرده و شبکه غیرمتمرکزتری را ایجاد کند.

الخاندرو د لا توره، یکی از بنیانگذاران و مدیرعامل DEMAND، اظهار داشته است: “با Stratum V2 و استخر جدید ماینینگ انفرادی ما، هدف ما این است که ماینینگ خانگی را جذاب‌تر کنیم و به تمرکززدایی اکوسیستم استخراج بیت کوین و بهبود سلامت شبکه بیت کوین کمک کنیم.”

از ویژگی‌های دیگر Stratum V2 می‌توان به افزایش استقلال ماینرها در انتخاب تراکنش‌ها و افزایش مقاومت شبکه بیت کوین در برابر سانسور اشاره کرد.

با توجه به این پیشرفت‌ها، DEMAND قصد دارد استفاده از Stratum V2 را جذاب‌تر کرده و با کاهش هزینه‌ها، مشارکت بیشتر گره‌ها، و تقویت اکوسیستم بیت کوین، استخراج‌کنندگان را برای ایجاد قالب‌های بلوک تشویق کند.

DEMAND در حال حاضر به ماینرهای انفرادی پاسخ می‌دهد و این امکان را به آنها می‌دهد تا بلاک‌ها را به‌طور مستقل پیدا کنند و از تضمین کل پاداش بلاک به ماینر انفرادی اطمینان حاصل کنند. این شرکت همچنین فروش مجدد قدرت هش را در بازار تسهیل می‌کند تا کاربران با مشارکت در استخراج یا هدایت قدرت هش به بالاترین پیشنهاد، درآمد خود را به حداکثر برسانند.

DEMAND پیش‌بینی می‌کند که در آینده، خدمات خود را گسترش داده و ماینینگ ادغام‌شده را در بر بگیرد و محیطی مشترک را ایجاد کند که در آن کاربران سود را بین خود تقسیم کنند.


منبع: bitcoinmagazine.com

 

تیم خبری
تیم خبری
من محمد هستم. و حدود 3 سال است که در حوزه اخبار ارز های دیجیتال فعالیت دارم، بنده مترجمی خوندم. و ترجیح میدم تایم زیادی از روز را به مطالعه مقالات و اخبار ارز های دیجیتال بپردازم.
Be the first to write a review

دیدگاهتان را بنویسید

آخرین مقالات منتشر شده