آربیتراژ گیری تحلیل کاربران مقایسه صرافی ها قیمت ارزها اخبار
لایت فارکس

دی‌لیست شدن توکن AGIX در نوبیتکس

AGIX

دی‌لیست شدن توکن AGIX در نوبیتکس

نوبیتکس اعلام کرده است که توکن AGIX از فردا، ۱۰ تیر ماه ۱۴۰۳، از این پلتفرم دی‌لیست خواهد شد. بر اساس اطلاعیه رسمی نوبیتکس، این تغییرات به منظور ادغام توکن AGIX با سایر توکن‌های مرتبط با پروژه‌های هوش مصنوعی صورت می‌گیرد. در نتیجه این دی‌لیست شدن، بازارهای معاملاتی AGIX-IRT و AGIX-USDT بسته خواهند شد.

این اقدام بخشی از یک برنامه بزرگتر برای ادغام سه توکن مرتبط با پروژه‌های هوش مصنوعی است که پیش‌تر اعلام شده بود. هدف از این ادغام، بهبود عملکرد و یکپارچگی توکن‌های هوش مصنوعی در بازار ارزهای دیجیتال است. نوبیتکس در اطلاعیه خود تاکید کرده است که فرآیند ادغام توکن‌ها بر اساس زمان‌بندی ارائه شده از سوی تیم‌های پروژه‌ها و پس از اطمینان از پایداری شبکه پیش خواهد رفت.

از سوی دیگر، کاربران می‌توانند تا اطلاع ثانوی به برداشت توکن AGIX از بازارهای ریالی و تتری FET ادامه دهند. این اقدام به منظور تسهیل در انتقال و مدیریت دارایی‌های کاربران در طول فرآیند ادغام انجام شده است. نوبیتکس همچنین اعلام کرده است که زمان فعال شدن مجدد بازارهای مرتبط با این ادغام، بسته به فرآیند اجرایی و پس از اطمینان از پایداری شبکه خواهد بود.

این اطلاعیه تاثیر بسزایی بر کاربران نوبیتکس و بازار معاملاتی توکن AGIX خواهد داشت. کاربران باید توجه داشته باشند که با دی‌لیست شدن این توکن، امکان معامله و خرید و فروش آن در بازارهای نوبیتکس به پایان خواهد رسید. از این رو، توصیه می‌شود که کاربران اقدامات لازم را برای برداشت و مدیریت دارایی‌های خود در اسرع وقت انجام دهند.

محسن عباسپور
محسن عباسپور
کارشناسی ارشد مدیریت مالی | مدرس دانشگاه | تحلیل گر ارزهای دیجیتال

با معامله در این صرافی ها می توانید تجربه خرید و فروش خوبی را تجربه کنید.

0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
0 نظرات خود را ثبت نمایید
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها

معرفی صرافی های برتر خارجی