آربیتراژ گیری تحلیل کاربران مقایسه صرافی ها قیمت ارزها اخبار
لایت فارکس

قبل از نمایشگاه جهانی هوش مصنوعی، Decentraland ویژگی های جدیدی را منتشر می کند .

Decentraland قبل از نمایشگاه جهانی هوش مصنوعی، ویژگی های جدیدی را منتشر می کند

 قبل از نمایشگاه جهانی هوش مصنوعی، Decentraland ویژگی های جدیدی را منتشر می کند .

به گزارش زوم ارز، Decentraland برنامه‌های جدید خود را قبل از نمایشگاه جهانی هوش مصنوعی منتشر می‌کند

یمل جردی، مدیر اجرایی بنیاد Decentraland در یک مصاحبه اخیر اعلام کرد که سازمانش در حال ساختن یک دنیای مجازی با کاربران خلاق خود است. او افزود که این خلقت بر اساس هوش مصنوعی خواهد بود که به سازندگان قدرت می‌دهد.

جردی در یک جلسه تعاملی درباره نمایشگاه جهانی هوش مصنوعی صحبت کرد و گفت که Decentraland شاهد حضور شرکت‌ها از سراسر جهان از جمله ایالات متحده، آلمان و هند خواهد بود.

مدیر Decentraland درباره فناوری‌های سازگار با توسعه آنها، مانند NPC‌های هوش مصنوعی که تعاملات را در دنیای مجازی تسهیل می‌کنند، صحبت کرد. او همچنین علاقه خود را به الگوریتم‌هایی که به کاربران اجازه می‌دهد مدل‌های سه بعدی را بسازند، بیان کرد.

جردی توضیح داد که پروژه Decentraland فراتر از املاک مجازی است و ما در دوران سازندگان هستیم. بنابراین، تمرکز آنها بر توانایی ساختن سازندگان برای بیان خلاقیت خود است. او به تازگی ویژگی‌هایی را منتشر کرده است که ایجاد NFT را در این پلتفرم ممکن می‌کند و تأکید کرده است که همه دارایی‌های دیجیتال در Decentraland توسط NFT‌ها پشتیبانی می‌شوند.

رئیس Decentraland نمونه‌هایی از سازندگانی که ممکن است بخواهند موارد خود را سفارشی کنند، مورد بحث قرار داد. جردی توضیح داد که پروژه ویژگی‌هایی را منتشر کرده است که این موارد را توضیح می‌دهد، همچنین امکان دارایی زمین‌های خصوصی با استفاده از دامنه‌های ENS را برای کاربران فراهم می‌کند.

با اضافه شدن ویژگی دامنه ENS، جردی اشاره کرد که دروازه‌ای برای اعضای جامعه ENS در Decentraland باز است و آنها می‌توانند وارد اکوسیستم Decentraland شوند و چیزهای جدیدی را ایجاد کنند. او این را به عنوان آزمایشی برای همکاریاستفاده از ابزارهای بیشتر برای NFT‌های ENS توصیف کرد.

توجه: این مقاله صرفاً به منظور اطلاع رسانی و آموزش ارائه شده است. هیچ گونه توصیه مالی در این مقاله وجود ندارد. Coin Edition هیچگونه مسئولیتی در قبال هرگونه ضرر یا زیان ناشی از استفاده از محتوا، محصولات یا خدماتی که در این مقاله ذکر شده است، ندارد. به خوانندگان توصیه می‌شود قبل از هر اقدامی در ارتباط با این شرکت، احتیاط کنند.

منبع: coinedition.com

 

تیم خبری
تیم خبری
من محمد هستم. و حدود 3 سال است که در حوزه اخبار ارز های دیجیتال فعالیت دارم، بنده مترجمی خوندم. و ترجیح میدم تایم زیادی از روز را به مطالعه مقالات و اخبار ارز های دیجیتال بپردازم.

با معامله در این صرافی ها می توانید تجربه خرید و فروش خوبی را تجربه کنید.

0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
0 نظرات خود را ثبت نمایید
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
آخرین مقالات منتشر شده