آربیتراژ گیری تحلیل کاربران مقایسه صرافی ها قیمت ارزها اخبار
لایت فارکس

دیوید شوارتز در ETH Denver از برنامه‌های تعاملی بلاکچین رونمایی می‌کند.

دیوید شوارتز در ETH Denver از برنامه‌های تعاملی بلاکچین رونمایی می‌کند.

دیوید شوارتز در ETH Denver از برنامه‌های تعاملی بلاکچین رونمایی می‌کند.

به گزارش زوم ارز، مدیر ارشد فناوری Ripple، دیوید شوارتز، آماده است که در رویداد آینده ETH Denver، بینش خود را درباره تکامل قابلیت همکاری بلاک چین به اشتراک بگذارد. این ارائه باعث شور و شوق مشتاقانه شده است، زیرا ارائه دهنده اطلاعات با نگاهی کلی به آینده ارتباطات بدون درز بلاک چین، که سنگ بنای پذیرش گسترده و عملکرد این فناوری را تشکیل می‌دهد، خواهد بود.

دیدگاه دیوید شوارتز برای قابلیت همکاری

دیوید شوارتز، که به دلیل نقش برجسته خود به عنوان یکی از معماران اصلی XRP Ledger  شناخته می‌شود، درباره تدارک XRPL برای فراهم کردن یک زنجیره چندگانه متمرکز به بحث خواهد پرداخت. ارائه او در منطقه XRPL در طول رویداد ETH Denver، آخرین پیشرفت‌های انجام شده در چارچوب XRPL، به ویژه گام‌هایی که در جهت گنجاندن قابلیت برنامه‌ریزی EVM (ماشین مجازی Ethereum) برداشته شده است، را برجسته خواهد کرد.

این اجلاس ETH Denver که برای ۲۷ فوریه برنامه‌ریزی شده است، بسیار مهم برای علاقه‌مندان و توسعه‌دهندگان XRPL است. علاوه بر این، اعلام RippleX درباره XRP Ledger Zone در این رویداد، تعهد این شرکت را به ایجاد محیطی از نوآوری و یادگیری تأکید می‌کند، به ویژه با ادغام نزدیک XRP Ledger با EVM.

همکاری بین Ripple و Peersyst Technology در توسعه زنجیره جانبی XRP Ledger EVM به نقطه عطفی نزدیک رسیده است. این توسعه آماده است تا قابلیت همکاری دفتر کل را افزایش دهد و امکان تعامل سیال بیشتری بین XRPL و سایر شبکه‌های بلاکچین را فراهم کند.

تقویت اتصالات بلاک چین

اخبار اخیر Peersyst Technology درباره پیشرفت‌های زنجیره جانبی EVM، به ویژه اصلاحیه عمومی XChainBridge، یک گام مهم به سوی راه‌اندازی زنجیره جانبی را نشان می‌دهد. تکمیل موفقیت‌آمیز ممیزی‌ها، از جمله ممیزی توسط اسقف فاکس، نشان‌دهنده گسترش قوی و ایمن قابلیت‌های XRPL است.

علاوه بر این، نسخه جدید پل، که قرار است انقلابی در نحوه تعامل توکن‌ها در اکوسیستم XRPL ایجاد کند، اتصالات خودکار و پویا بین توکن‌ها در زنجیره جانبی EVM و XRPL را ممکن می‌سازد. این نوآوری با دیدگاه ریپل برای ایجاد یک چشم انداز بلاکچین به طور یکپارچه به هم مرتبط است.

XRPL مقاوم در برابر آینده

انتشار Rippled 2.0 در اوایل سال جاری، پیشرفت‌های قابل توجهی مانند پل زنجیره‌ای XLS-38 و ویژگی‌های هویت غیرمتمرکز XLS-40 را معرفی کرد.

این پیشرفت‌ها تنها به‌روزرسانی‌های فنی نیستند، بلکه برای اطمینان از حفظ XRPL در صدر نوآوری بلاکچین بسیار حیاتی هستند. پل Cross-Chain، به ویژه، حرکت بی‌دردسر XRP و سایر توکن‌های قابل تعویض در پلتفرم‌های مختلف مبتنی بر XRPL را تسهیل می‌کند و قابلیت تطبیق و کاربرد اکوسیستم را غنی می‌کند.


منبع: coingape.com

تیم خبری
تیم خبری
من مریم هستم. مترجمی زبان انگلیسی خواندم. حدود 1 سال است به صورت تخصصی اخبار ارز های دیجیتال را ترجمه می کنم. دنبال کردن اخبار در حوزه رمز ارز های برام بسیار جذاب و هیجان انگیز است.

دیدگاهتان را بنویسید

آخرین مقالات منتشر شده