آربیتراژ گیری تحلیل کاربران مقایسه صرافی ها قیمت ارزها اخبار
لایت فارکس

داده‌های پلتفرم friend.tech شاهد کاهش شدید سطوح رکورد است

کارمزد Friend.tech پس از اوج ۱.۷ میلیون دلاری ۷۰ درصد کاهش می یابد

داده‌های پلتفرم friend.tech شاهد کاهش شدید سطوح رکورد است

به گزارش زوم ارز، داده‌های ۲۸ آگوست نشان می‌دهد که نگهداری روزانه دارندگان کلید در پلتفرم از ۷۵% و نگهداری هفتگی از ۵۰% فراتر می‌رود که هر دو از ۱۵ آگوست در حال کاهش بوده‌اند. در ۲۸ آگوست، دارندگان کلید به طور متوسط ​​۳۸ دقیقه را در این پلتفرم صرف کردند. این سکو، در مقایسه با ۱۲۷ دقیقه در ۲۰ اوت.

بیشتر بخوانید: برای اطلاعات بیشتر مقاله”Friend.tech چیست؟ بررسی و آشنایی با پروژه Friend.tech“را مطالعه نمایید.

Friend.tech با اجازه دادن به کاربران برای توکن کردن خود و فروش سهام به عنوان “کلید” به طرفداران و دنبال کنندگان، تغییر جدیدی را در شبکه اجتماعی غیرمتمرکز امتحان می کند. کسانی که این سهام را خریداری می کنند، سهامدار خواهند شد و می توانند مستقیماً با ایجاد کننده تعامل داشته باشند.

فعالیت کلی در برنامه‌ای که از ۱۰ آگوست به‌عنوان نسخه بتای عمومی فقط با دعوت اجرا می‌شود، به شدت کاهش یافته است زیرا تعداد کل تراکنش‌های این برنامه بیش از ۹۰ درصد کاهش یافته است. از اوج خود یعنی نزدیک به ۵۲۵۰۰۰ در ۱۰ اوت. ۲۱ اوت، با کمتر از ۵۰۰۰۰ تراکنش در ۲۸ اوت.

منبع: Dune
منبع: Dune

علاوه بر این، این اپلیکیشن انتقادات زیادی را نیز دریافت کرده و باعث شده است که بنیانگذار آن بابت اخطار مصادره تمامی نقاط اپلیکیشن در صورت مشارکت کاربران در اپلیکیشن های کپی، عذرخواهی کند. این امر باعث شد تا جامعه فکر کند که این یک اقدام رقابتی ناعادلانه است در حالی که friend.tech نظراتی مبنی بر وجود شباهت با برنامه DeSo BitCloud در سال ۲۰۲۱ دریافت کرد.

 


منبع: اخبار. coincu.com

تیم خبری
تیم خبری
من محمد هستم. و حدود 3 سال است که در حوزه اخبار ارز های دیجیتال فعالیت دارم، بنده مترجمی خوندم. و ترجیح میدم تایم زیادی از روز را به مطالعه مقالات و اخبار ارز های دیجیتال بپردازم.

با معامله در این صرافی ها می توانید تجربه خرید و فروش خوبی را تجربه کنید.

0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
0 نظرات خود را ثبت نمایید
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
آخرین مقالات منتشر شده