آربیتراژ گیری تحلیل کاربران مقایسه صرافی ها قیمت ارزها اخبار
لایت فارکس

گزارش: صنعت DApp با ۵.۳ میلیون کیف پول فعال روزانه به نقطه عطفی می رسد!

گزارش: صنعت DApp با 5.3 میلیون کیف پول فعال روزانه به نقطه عطفی می رسد!

گزارش: صنعت DApp با ۵.۳ میلیون کیف پول فعال روزانه به نقطه عطفی می رسد!

به گزارش زوم ارز، در ژانویه، بخش برنامه‌های dApp به یک نقطه عطف جدید رسید و روزانه ۵.۳ میلیون کیف پول فعال منحصر به فرد (dUAW) را ثبت کرد، که نشان‌دهنده یک افزایش ۱۸ درصدی نسبت به ماه قبل است. بر اساس گزارشی که در تاریخ ۱ فوریه توسط DappRadar منتشر شد، این رقم بالاترین سطح از سال ۲۰۲۲ است و نشان‌دهنده رشد مداوم در صنعت است، که بیشتر به دلیل انتظارات مرتبط با رویداد نصف شدن بیت‌کوین در آینده و پتانسیل آن برای ایجاد بازار صعودی است.

بازی‌های dApps همچنان با ثابتی ۱.۵ میلیون dUAW رهبری را در این صنعت دارند و عملکرد ماه گذشته را بازنمایی می‌کنند. همچنین، بخش DeFi با ۱ میلیون dUAW جذابیت خود را حفظ کرده است، در حالی که بخش NFT در ماه گذشته با ۴ درصد رشد به ۶۹۷,۹۵۹ dUAW رسید.

دسته بندی dApp اجتماعی با یک افزایش قابل توجه ۲۶۲ درصدی روبه‌رو شد و ماه را با ۸۶۸,۰۹۱ dUAW آغاز کرد، که تحت تأثیر قابل توجهی از پلتفرم‌هایی مانند CARV و Dmail Network قرار داشت. در بین شبکه‌های بلاک‌چین، شبکه Near با بیشترین تعداد UAW برجسته است و مجموعه‌ای دیگر از زنجیره‌ها، از جمله زنجیره BNB، در ادامه قرار دارند.

بلاک‌چین‌هایی که بیشترین فعالیت را در ژانویه دارند. تصویر: DappRadar
بلاک‌چین‌هایی که بیشترین فعالیت را در ژانویه دارند. تصویر: DappRadar

بر اساس تجزیه و تحلیل DappRadar درباره ۱۰ dApp برتر در ماه ژانویه، KAI-CHING همچنان به عنوان پیشروترین dApp توسط UAW شناخته می‌شود. KAI-CHING، که در شبکه Near ایجاد شده است، یک برنامه خرید است که از هوش مصنوعی برای ارائه تجربه شخصی به کاربران استفاده می‌کند.

پس از آن، MotoDEX و Sleepless AI، یک پلتفرم بازی نوظهور، به سرعت به رتبه سوم صعود کرده است. حضور Trickshot Blitz مبتنی بر جریان بازی‌های Play Ember و Joyride، تأثیر روزافزون بازی‌های Web3 را در اکوسیستم dApp به تصویر می‌کشد.


منبع: cryptobriefing.com

تیم خبری
تیم خبری
من محمد هستم. و حدود 3 سال است که در حوزه اخبار ارز های دیجیتال فعالیت دارم، بنده مترجمی خوندم. و ترجیح میدم تایم زیادی از روز را به مطالعه مقالات و اخبار ارز های دیجیتال بپردازم.

دیدگاهتان را بنویسید

آخرین مقالات منتشر شده