لایت فارکس
مقایسه قیمت صرافی ارز دیجیتال در زوم ارز

CyberConnect پیشنهاد CP-1 را به دلیل خطاهای نوشتن دیجیتالی رد کرد

CyberConnect پیشنهاد CP-1 را به دلیل خطاهای نوشتن دیجیتالی رد کرد

CyberConnect پیشنهاد CP-1 را به دلیل خطاهای نوشتن دیجیتالی رد کرد

به گزارش زوم ارز، علی‌رغم اینکه پیشنهادی که در زنجیره رای مثبت داده است، به‌دلیل عدم دقت داده‌ها، موقتاً اجرا نمی‌شود. هدف پیشنهاد CP-1 ایجاد تنظیمات اساسی در اکوسیستم CyberConnect، به ویژه در مورد مدیریت توکن‌های CYBER در خزانه‌داری جامعه بود.

با این حال، کشف شد که یک خطای نوشتن اعداد رخ داده است که منجر به اختلاف در ارقام شده است. گزارش شده است که خزانه داری انجمن حاوی ۱۰۸۸۰۰۰ توکن CYBER باز شده است، در حالی که این پیشنهاد ۱۰.۸۸ میلیون ویرایش پیشنهادی را نشان می دهد.

در حالی که رد پیشنهاد ممکن است به عنوان یک عقبگرد باشد، اما نشان دهنده تعهد CyberConnect به حفظ شفافیت و دقت در فرآیندهای حاکمیتی است. تصمیم برای توقف اجرای پیشنهاد تا زمانی که مغایرت‌های داده‌ها اصلاح شود، مدیریت مسئول در جامعه را به نمایش می‌گذارد.

در میان این شکست، یادآوری پیشنهاد اضطراری اخیر CyberConnect با هدف بهینه‌سازی نقدینگی رمز سایبری در سراسر اتریوم (ETH)، زنجیره هوشمند بایننس (BSC) مهم است. ) و شبکه های خوش بینی. این ابتکار نشان دهنده تعهد پروژه به تقویت اکوسیستم و کاربرد نشانه آن است، علیرغم مانع موقتی که پیشنهاد CP-1 ایجاد می کند.

جامعه CyberConnect و سهامداران بدون شک منتظر به‌روزرسانی‌های بیشتر در رابطه با اصلاح خطاهای داده و ارزیابی مجدد پیشنهادی CP-1 خواهند بود. در حالی که ممکن است چالش‌هایی در دنیای پرسرعت مالی غیرمتمرکز ایجاد شود، پروژه همچنان به چشم‌انداز بلندمدت خود برای ایجاد یک پروتکل نمودار اجتماعی Web3 قوی و کارآمد متعهد است.


منبع: news.coincu.com

شیما شاکری
شیما شاکری
من شیما شاکری هستم. مترجمی زبان انگلیسی خواندم. حدود 1 سال است به صورت تخصصی اخبار ارز های دیجیتال را ترجمه می کنم. دنبال کردن اخبار در حوزه رمز ارز های برام بسیار جذاب و هیجان انگیز است.

دیدگاهتان را بنویسید

آخرین مقالات منتشر شده