لایت فارکس

قیمت توکن CYBER تا ۱۵۰ درصد افزایش می یابد زیرا معامله گران کره ای به شدت خرید می کنند

قیمت CYBER در ۲۴ ساعت بیش از ۸۵٪ افزایش می یابد

قیمت توکن CYBER تا ۱۵۰ درصد افزایش می یابد زیرا معامله گران کره ای به شدت خرید می کنند

به گزارش زوم ارز، معامله گران کره ای به شدت CYBER را خریداری کرده اند که منجر به افزایش ۱۵۰ درصدی قیمت در طول تنها یک هفته شده است. در زمان نگارش، این توکن در حدود ۱۵.۸ دلار معامله می شود که در مقایسه با بازار جهانی ۷۵ درصد حق بیمه است.

قیمت توکن CYBER تا 150 درصد افزایش می یابد زیرا معامله گران کره ای به شدت خرید می کنند

منبع: Upbit

با این حال، وضعیت برای دارندگان توکن CYBER مثبت نیست. نرخ سرمایه گذاری سالانه فعلی قراردادهای مبتنی بر CYBER U بالای ۵۰۰-٪ در صرافی های اصلی و -۶۶۲٪ در Binance است. این نشان می‌دهد که مقدار قابل توجهی از فروش کوتاه در این پلتفرم‌ها اتفاق می‌افتد.

با وجود این، افزایش اخیر قیمت به اخباری نسبت داده شده است که Upbit با خرید ۳.۶ میلیون توکن از ۲۲ آگوست به بزرگترین دارنده توکن های CYBER تبدیل شده است. CoinCu گزارش داد که اخبار مربوط به آن با افزایش ۱۳۰ درصدی توکن منجر به افزایش قیمت شد. در حال حاضر، بزرگترین صرافی کره ای افزایش قابل توجهی در دارایی های CYBER خود داشته است که اکنون به ۳.۸ میلیون توکن می رسد.

علاوه بر این، آزمایشگاه‌های DWF همچنین دارایی توکن CYBER خود را افزایش داده است و طی هفته گذشته ۱۷۰۰۰۰ واحد را به دست آورده و طی ۲۴ ساعت گذشته ۱۷۰۰۰۰ توکن CYBER را به صرافی Bithumb منتقل کرده است.

 

منبع: news.coincu.com

تیم خبری
تیم خبری
من مریم هستم. مترجمی زبان انگلیسی خواندم. حدود 1 سال است به صورت تخصصی اخبار ارز های دیجیتال را ترجمه می کنم. دنبال کردن اخبار در حوزه رمز ارز های برام بسیار جذاب و هیجان انگیز است.

دیدگاهتان را بنویسید

آخرین مقالات منتشر شده