لایت فارکس
مقایسه قیمت صرافی ارز دیجیتال در زوم ارز

رئیس سابق دفتر می گوید SEC فعلی ETF بیت کوین را تایید نمی کند

رئیس سابق دفتر می گوید SEC فعلی ETF بیت کوین را تایید نمی کند

رئیس سابق دفتر می گوید SEC فعلی ETF بیت کوین را تایید نمی کند

به گزارش زوم ارز، کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده یک صندوق قابل معامله در بورس بیت کوین را تایید نخواهد کرد – حداقل، این نظر جان رید استارک، رئیس سابق دفتر اجرای اینترنت آژانس است.
استارک امروز در X (توئیتر سابق) نوشت:

“نظر من این است که SEC فعلی برنامه ETF بیت کوین را به دلایل قانع کننده تایید نمی کند.” .

با این حال، استارک به اشتراک گذاشت که اگر یک جمهوری خواه در کاخ سفید در سال ۲۰۲۴ پیروز شود، SEC احتمالاً تلاش های خود را برای اجرای رمزنگاری کاهش خواهد داد و “به مراتب پذیرای تاییدیه خواهد بود. یک ETF نقطه بیت کوین و به احتمال زیاد دیگر اقدامات نظارتی مهم دیگری را انجام خواهد داد.”

استارک همچنین ادعا می کند که اگر رئیس جمهور بعدی یک جمهوری خواه باشد، گری جنسلر، رئیس فعلی SEC “به احتمال زیاد استعفا خواهد داد” و هستر پیرس – که در صنعت به عنوان “مادر رمزنگاری” شناخته می شود – می تواند رئیس هیئت مدیره شود، و “مربوط به رمزارزها” اختلال در SEC تا حد زیادی متوقف می شود.”

SEC در مقابل رمزنگاری

SEC در تاریخ اخیر تلاش‌های خود را برای اجرای رمزنگاری افزایش داده است.

در اوایل این هفته، صرافی رمزنگاری Bittrex پس از اینکه در آوریل به‌عنوان یک صرافی ثبت‌نشده هزینه شد، با این آژانس به مبلغ ۲۴ میلیون دلار تسویه حساب کرد.

SEC همچنین روز چهارشنبه نامه‌ای را به ناحیه جنوبی نیویورک ارسال کرد و خواستار مرخصی برای درخواست تجدیدنظر در حکم خلاصه در پرونده آزمایشگاه‌های ریپل شد – که به طور گسترده به عنوان یک شکست جزئی برای آژانس تلقی می‌شود.

تا به امروز، SEC پس از سال‌ها تلاش، ETF بیت کوین را تایید نکرده است.


منبع: theblock.co

سامان شیرازی
سامان شیرازی
من سامانم. عاشق ترید ارز های دیجیتال. البته ترید از طریق اخبار. من با دنبال کردن اخبار رمز ارز ها، با پروژه های خوب و مناسب آشنا می شوم و در زمان مناسب توکن آن پروژه را خریداری می کنم.

دیدگاهتان را بنویسید

آخرین مقالات منتشر شده