آربیتراژ گیری تحلیل کاربران مقایسه صرافی ها قیمت ارزها اخبار
لایت فارکس

هشدار CryptoQuant برای بیت کوین! سیگنال های صعودی بیش از حد گرم شده اند!

هشدار CryptoQuant برای بیت کوین! سیگنال های صعودی بیش از حد گرم شده اند!

به گزارش زوم ارز، بعد از اینکه بیت کوین در تاریخ ۵ مارس به سطح ۶۹,۰۰۰ دلار رسید، با فشار شدیدی روبرو شد و به ۵۹,۰۰۰ دلار سقوط کرد. هر چند برخی از تحلیلگران اعتقاد دارند که بیت کوین در طول این اصلاح قویترین حمایت را دارد و رشد آن ادامه خواهد یافت، اما برخی دیگر از تحلیلگران نیز معتقدند که این اصلاحات ممکن است ادامه یابند.

در این زمینه، تحلیلگران شرکت CryptoQuant وضعیت فعلی و داده‌ها را بررسی کرده‌اند. این تحلیلگران با به اشتراک گذاشتن پستی دقیق از حساب X، سیگنال‌های گرمای بیش از حد و خطرات اصلاحی را مورد بحث قرار داده‌اند و تاکید می‌کنند که علیرغم رشد فعلی بیت کوین، این داده‌ها نباید نادیده گرفته شوند.

به عبارت دیگر، تحلیلگران بر این ادعاست که با وجود رشد فعلی بیت کوین، برخی از داده‌ها به وجود اصلاحات اشاره می‌کنند.

با توجه به این نظر، او اظهار داشت که شاخص چرخه بازار خرس، نرخ سود بیش از حد ماینرها و سرمایه‌گذاران کوتاه مدت که فروش را آغاز می‌کنند، نشان دهنده وجود گرمای بیش از حد بیت کوین و سیگنال اصلاحی برای قیمت آن است.

“سیگنال‌های گرمای بیش از حد در بیت کوین و خطرات اصلاحی وجود دارد که نباید نادیده گرفته شوند. با وجود رشد فعلی بیت کوین، بسیاری از شاخص‌ها به وجود گرمای بیش از حد احتمالی اشاره می‌کنند. بیایید آنها را بررسی کنیم:

۱- شاخص چرخه بازار صعودی-نزولی CryptoQuant فاز صعودی بیش از حد را نشان می‌دهد زیرا قیمت‌ها به بالای ۶۵,۰۰۰ دلار افزایش یافت، که می‌تواند یک سیگنال اصلاحی احتمالی برای بیت کوین باشد.

۲- ماینرها اکنون درآمد بسیار بالایی”فروپاشی بیت‌کوین پس از رکورد ۶۹,۰۰۰ دلاری؛ تحلیلگران هشدار می‌دهند که اصلاحات ادامه خواهند یافت”

بعد از رسیدن بیت‌کوین به سطح بیست‌هزار دلار در تاریخ ۵ مارس، با شدتی عظیم فروش مواجه شد و به ۵۹,۰۰۰ دلار سقوط کرد. در حالی که برخی تحلیلگران معتقدند که بیت‌کوین دارای حمایت قوی بوده و رشد آن ادامه خواهد یافت، برخی دیگر نیز معتقدند که نیاز به اصلاحات دارد.

تحلیلگران شرکت CryptoQuant، با بررسی وضعیت فعلی و داده‌ها، هشدار می‌دهند که اصلاحات احتمالاً ادامه خواهند یافت. طبق اظهارات آن‌ها، علیرغم رشد فعلی بیت‌کوین، نباید نادیده گرفت که برخی داده‌ها به اصلاحات اشاره می‌کنند.

به عبارت دیگر، تحلیلگران اعتقاد دارند که وجود گرمای بیش از حد و خطرات اصلاحی در بیت‌کوین را نباید نادیده گرفت. برخی از مؤشرهایی که آن‌ها به آن اشاره می‌کنند عبارتند از: شاخص چرخه بازار نشان‌دهنده فاز صعودی بیش از حد، نرخ سود ماینرها که بیش از حد است، و حاشیه سود محقق نشده سرمایه‌گذاران کوتاه مدت که در حال فروش هستند.

با توجه به این نکات، آن‌ها توصیه می‌کنند که احتمال ادامه اصلاحات برای قیمت بیت‌کوین را در نظر بگیریم.


منبع: en.bitcoinsistemi.com

 

تیم خبری
تیم خبری
من حامد هستم و 5 سال در حوزه اخبار ارز های دیجیتال فعالیت دارم. روزانه اخبار اقتصادی و مالی و همچنین کریپتو را دنبال می کنم. فردی ماجراجو و پیگیر هستم.
0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات خود را ثبت نمایید
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
آخرین مقالات منتشر شده